צעצוע של סיפור

צעצוע של סיפור../images/Emo11.gif

כשחושבים על זה נראה כאילו כולנו שחקנים במחזה כשחושבים על זה נראה כאילו המחזה שלי מאוד מסובך מאוד כבד. המחזה בו אני אני משחקת שנים על גבי שנים. המחזה שנראה כאילו יש בו הפסקות רבות אך הוא לעולם לא פוסק ותמיד ימשיך מאיפה שעצר. הוא לא יעלם. הוא יחכה לך. רק לך. בשבילך. ויתן את כולו, ישקיע בך את כל כישרונו, יקרין אליך את הכאב שהוא מכיר כה טוב ויודע שאת(!) את זו שתשחקי אותו הכי טוב ובכישרון אדיר. הוא יסחוף אותך לתוכו ללא מעצורים ואת תאבדי את דרכך לאורך המסלול בו תפסעי. המחזה שלך מספר סיפור דומה למחזות רבים אחרים אך עם זאת שונים לגמרי. הסיפור שלך הוא שלך. הוא אישי וגורם לך לחשוב כאילו עולמך קרס שהוא בעצם עדיין שם בחוץ, מחכה שתמצאי את הדרכן לחזור. לחזור מהחשכה הארוכה שנמשכת ולא מסתיימת.. הדרך שפלסת לעצמך עם השנים, כן, זו הייתה דרך קשה, עם המון משברים. את עדיין שם בובה? עדיין הסיפור משתמש בך? האם יש לך אופי משלך? אישיות אחרת? נפרדת מזו של הדמות? או שאת פשוט הצעצוע שהשתמשו בו במשך הזמן?! את מאשימה אחרים שניצלו אותך, אך מאשימה את עצמך עוד יותר. גורמת לעצמך לחשוב שמגיע לך לסבול ולכן מכאיבה לעצמך והורסת את עצמך בכל מובן אפשרי. פיזית ונפשית ללא הפסקה. יש פעמים שאת מנסה בכל כוחתייך לזעוק יש פעמים שאת רוצה ומנסה יש פעמים שאת רוצה לעלות מעלה אך את פשוט לא מצליחה כשאת צריכה עזרה ולא מבקשת כשאת מתביישת פוחדת מובכת כשאת מתייאשת ואין בך אמון וזה כואב.. המעגל איננו מסתיים המחזה ממשיך לתומו ואת... את בסך הכל הצעצוע של הסיפור

../images/Emo79.gif../images/Emo14.gif../images/Emo7.gif

These wounds won't seem to heal This pain is just too real There's just too much that time can not erase When you cried I'd wipe away all of your tears When you'd scream I'd fight away all of your fears And I held your hand through all of these years But you still have all of me I've been alone all along

רותי ב.

New member
כבר פעם

שלישית שאני קוראת את זה, עם הרבה הפסקות, ועדיין ועוד יותר כל כך מכאיב. מותר וכדאי לבקש עזרה כשמרגישים שצריך, אז נכון, מתביישים, פוחדים, לפעמים אפילו מתאכזבים נורא, והאמון אז אובד, אבל מותר לבקש, ומקווה שפעם, גם תגיע העזרה הצפויה. ובינתיים, רק יכולה לאחל לך מערכות קצת יותר נוחות, במחזה החיים הזה ..........

למעלה