צעיף

יהב555

New member
צעיף

אם אפשר בבקשה הוראות הכי פשוטות לצעיף בשתי מסרגות תודה ושבת שלום יהב

ענבל30

New member
צעיף פשוט - הגירסה שאני נוהגת לסרוג

מעלה 26 עיניים במסרגות מס' 5 (למעדיפים צר יותר או רחב יותר, ניתן כמובן לשנות את מס' העיניים בהתאם) סורגת עין ימין - עין שמאל (דוגמת פטנט) את כל השורות. סוגרת כשהצעיף מגיע לאורך הרצוי. כשהחוט מיוחד, לא צריך דוגמאות מסובכות והוראות מורכבות...

קולית1

New member
בבקשה

צעיף סריגה מהירה סורגים שורה של ימין. שורה הבאה: עין ראשונה ימין חוט על השיפוד עד סוף השורה מסיימים בימין. הופכים וסורגים הכל שמאל. כך לאורך עד לגובה מחצית מהגובה הרצוי לנו. בשורה אחרונה בצד ימין הפונה אלינו סורגים עין ימין ומשמיטים את זו שהעלנו על השיפוד.כך לאורך כל השורה. מסיימים עם עין ימין. סורגים עוד שורה ימין לסיומת. כל מה שנותר הוא פשוט לפרום לאורך כל הצעיף את החוט על השיפוד מה שמכפיל לנו את אורך הצעיף. הוראות: 14 עיניים על מסרגות מס` 12 ולסרוג לאורך הרצוי רק ימין זה לגבי חוט פרוה ניתן לסרוג בחוט אחר עם יותר עינים על מסרגה 4 או 3.5

ximena3

New member
את הצעיף הזה סרגתי../images/Emo107.gif

במסרגות מס' 4 העלתי 40 עיניים וסרגתי 2 שורות ימין שורה 3 סרגתי 5 עיניים ימין, לאחר מכן העלתי חוט על המחט ועין ימין, כך 5 פעמים ושוב 5 עיני ימין ושוב חוט על המחט ועין ימין 5 פעמים כך עד סוף השורה שורה 4 סורגים ימין את כל השורה ומפילים את החוטים על המחט, שורות 5ו6 ימין שורה 7 כמו ששורה 3 ושורה 8 כמו שורה 4 כאשר את מגיעה לאורך הרצוי תסגרי אותו רגיל, ותוסיפילו גדילים שהיה לך ב|הצלחה| חגית

carmel24

New member
הוראות סופר פשוטות:

מעלים מספר עיניים שמתחלק ב-4 פלוס 1 (ככה את יכולה לשחק עם הרוחב לפי איך שאת אוהבת) לסרוג 2 ימין, 2 שמאל וכך כל הזמן- תמיד להתחיל ב2 ימין. הנה דוגמא לצעיף שסרגתי בדוגמא הנ"ל:

חיה 70

New member
זאת הדוגמה המושלמת לצעיף

כל הצעיפים שלי נסרגים בדוגמה זאת

כרמל, צעיף קל אבל מקסים. ../images/Emo140.gif

גם שמך מקסים, כשמה של הגדולה שלי
.

למעלה