צ'מעו קטע...

מיקושה

New member
צ'מעו קטע...../images/Emo9.gif

היום...בבית העלמין.. הסתכלתי מסביב.. ואיך זה קורה לי תמיד... העיניים משוטטות תמיד.. אל הדברים הכי הזויים.. הכי מביכים.. הכי מצחיקים.. פפפפחחחחחחחחחח היתה שם מצבה.. מסלע..(אגב..חשבתי לי להחליף לו מצבה לכזו) ובדיוק באיזור..ה...הוא
הניחו קקטוס.. רק שהוא גדל..כמו...פויה מיקושה!!!!! איזה דימיון מפותח!!!1 אבל הוא נראה כמו.."פין בריא" את חולנית מיקושה!!!!!! אוייש כמה זה מצחיק.. זה מתחיל לדגדג לי בבטן.. אני לוחשת לדודה שלי.. דודה אסתר.. מסמנת לה עם העיניים.. היא קולטת.. ומתפקעת מצחוק.. הדודה השניה.. האחיות שלי.. והאחרונה אמא שלי.. מיותר לומר.. שהתגלגלנו מצחוק.. הדודה הרבנית שלי.. רצתה לחתוך את זה כי..זה מבזה....חחחחחחח אמא שלי לא הסכימה.. היא פחדה.....
חחחחחחחחחחח אחסוך מכם..את הדיון שהתנהל עוד אחרכך..בבית הכנסת.....חחחח
הדודות האלה....חחחח חזרתי הביתה.. אני פה
תודה לכולכם
על מה שכתבתם.. ועל המסרים והכל...טוב די..נהייתי דביקה משהו.

חתולון*

New member
תגידי Rוני, אני יכול לעשות ייחור...

של מיקושה? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח גרה בצפון, קריר, נעים, יש לה גבעה לאן לברוח, ויש לה "סרט אמיתי" כל יום, "המלון של פולטי"

מיקושה

New member
../images/Emo25.gifחחחחחחחחיש לי יחורים דווקא..

האחיות שלי...חחחח שלום חתולון!

קרוסלע

New member
כמה אחיות אתן???

כייף לך..כל החיים מאד רציתי אחות והיו לי רק אחים ... לבשנו ביחד את אותם ג'ינסים וחולצות משובצות עד שהייתי בכתה י'

Rוני

New member
לפני חודש כשקברו את חמי

שמתי לב שאני מביטה כל הזמן על הצמחיה של בית הקברות וזו שעל הקברים אז זה לא נורא וזה טבעי בהתחשב בתחביבים שלי כל הזמן חשבתי לי: מזה אני צריכה ייחור, כזה אין לי וכו' וצחקתי על עצמי גם על הקקטוסים הבטתי לא ראיתי את ההוא שלך אמנם אבל בהחלט חשבתי שזה צמח שמתאים לבית קברות כשחזרתי הביתה ספרתי לשותפתי לניהול הפורום שבית הקברות מאד מטופח ויש בו צמחיה יפה. ומה היא שאלה אותי? "לקחת יחורים?" זהו משוגעים מחר ה-30 מחר עולים לקבר עכשיו בטוח שאחשוב גם עליך

בלו אייZ

New member
וזו הגדולה שלנו (שלך../images/Emo70.gif) כבני אדם..

להצליח לצחוק גם כשעצוב וכואב....דרך פורקן לשחרר.... בהחלט הצלחת לשעשע אותי מיקושית
תמשיכי להיות חזקה

giulietta

New member
חחחחחחחחחחח

זו סצנה מצוינת לסרט "מבצע סבתא". "סבתא חיה מתה!" חחחחחחח

למעלה