צמיחת שיניים

1פביולה

New member
צמיחת שיניים

ערב טוב לכולם אביתר בן שבע עוד מעט וטרם נפלו שיני החלב ,אך להפתעתי צומחים לו זוג שיניים תחתונות נוספות (מקדימה ). השאלב שלי היא האם יכול להיות ששיניים קבועות יצמחו עוד לפני שהשיניים החלביות יפלו ? ושתי שאלות נוספות , האם יהיה צורך לעקור לו את השיניים החלביות ? והשאלה היותר בעייתית האם מישהוא מכיר רופא שיניים שמתמחה בPDD ? אנחנו גרים באזור רמלה . תודה פאבי

שיניים

פאבי היקרה, אצלי עוד היו בפה שיני חלב עד לגיל 17.( מה שגרם לרופא לעקור לי את שן החלב כדי שהשן הקבועה תצמח במקום שהיא אמורה לצמוח).. אני אנסה מחר לשאול את רופא הילדים שלי אם הוא מכיר רופאי שיניים שמתמחים בPDD .אולי תתני לי תזכורת במשך היום?

1פביולה

New member
תודה

תודה לכולם על התשובות , לא תארתי לעצמי שנצטרך או יותר נכון שאביתר יצטרך לעבור סיפור שכזה. ואני אשתדל במשך היום להזכיר לך בנוגע לרופא השיניים. שוב תודה פאבי

yonitbrk

New member
המצב מוכר לצערי וזה קורה כבר

מספר פעמים אצל החבר'ה שלי גם כעת. לגבי רופא שיניים המתמחה ב- PDD בי'ח אסותא , מרפאה של מכבי דנט, עובדים עם ילדים בעלי לקויות שונות וכן בי'ח תל השומר.

גם אצלנו אותו הדבר לא מתנדנדות ולא

בכיוון של נשירה כלל... נצטרך לעקור אותן. אנחנו מנסים לנדנד אותן ללא הרבה הצלחה. אפשר לעקור די בקלות, כשהן מתחילות להתנדנד, כי אין להן שורשים. לצערי זה עוד מאפיין של הלקות- ונפוץ מאד. רמז- נמצא יותר את התופעה אצל נפגעי חיסונים...

maanina

New member
גם אצלנו זה קרה ואכן עקרנו

אבל לא תמיד חייבים תלוי מה מצב השיני החלב ואם הן כבר מתנדנדות. אנחנו היינו אצל דר" מאיר רקוץ מקצועי,יעיל,ונחמד עם נסיון עם ילדי PDD אבל יקר מאוד.מופיע גם ברשימת הרופאים בפורום הביו -רפואי. טלפון:03-6961494 בהצלחה.

לא יכולה להמליץ על רופא..

אבל בוודאי שמה שתיארת יכול להיות ואצל כל ילד! כבר ראיתי המון ילדים שהשיניים הקבועות הגיעו לצמיחה מלאה והשיניים החלביות לא התחילו להתנדנד. לפעמים עוקרים ולפעמים לא. שיקול של רופא שיניים. בהצלחה.

למעלה