צמיג אידיאלי??

Gor777

New member
צמיג אידיאלי??

נמעס לי מהארמדילו! הוא לא סופג את הזעזועים מספיק טוב מאחורה
(יש לי זנב קשיח) אז החלטתי לקנות צמיג חדש אז עם יש לכם מה להמליץ אודה לכם מאוד
הצמיג שאני מחפש יהיה בעל הקריטריונים הבאים: -עובי: לא יותר מ-2.1 . -מיועד לתנאי: דרדרת,סלעים וקרקע קשה (בקיצור תנאי קיץ). -זול: כמה שיותר זול יותר טוב (לא יותר מ-200 ש"ח בבקשה). -קל. -מהיר (התנגדות גלגול נמוכה). -דפנות חזקות (נקרעו לי מספיק צמיגים בדפנות). - וכמובן עם נפח אוויר גדול (כמו ה-ROOL X PRO של ספשילייזד) סגנון הרכיבה שלי הוא: XC , XC אגרסיבי , כביש (לא הרבה) תודה רבה לכל העונים והעוזרים
שבוע טוב גוריון למכירה צמיג ספשילייזד ארמדילו אחורי במצב חדש במחיר אטרקטיבי 140 ש"ח לפרטים שלחו מסר.

bravo210

New member
כנס

לך על WTB וייפר אם אני לא תועה היה לי אותם זוג עולה 120ש"ח קשמקדימה זה צמיג חצים שרק ננעץ ונותן כיוון מעחורה זה צמיג קפיות שחופר את השטח תשמע לי הכי זול הכי טוב +דפנות חזקות וצמיג מעולה

odedbc

New member
תנסה מוט כסא עם בולם זעזועים

יעשה רק טוב לזנבך הקשיח ולאחוריך וחוליותיך הפחות קשיחים

Gor777

New member
לגב זה לא מפריע אלא לרכיבה

כשאני רוכב במהירות בעמידה אז הזנב מקפץ מכל אבן קטנה ובכך אני מאבד המון כוח. תודה לכל המשיבים אבדוק את הצעתכם
שבוע טוב גוריון

timon1

New member
WTB VELOCIRAPTOR

אין שני לו בכל הקשור בתנאים שציינת וגם לא במחיר.

timon1

New member
התנגדות גלגול לאחד, אחיזה לאחר.

אם אתה מחפש אחיזה הגעת למקום הנכון, מחפש מהירות, תמשיך לחפש.

icebrg78

New member
PANARACER FIRE XC 2.1

אחלה צמיג! אמין, בעל אחיזה מצויינת, לא נשחק מהר. יש לי אותו כצמיג אחורי ואני ממש מרוצה.

madcohen

New member
שאלה לגבי צמיגים

איזה צמיג טוב לתחרויות ולסיבובים?

DANNYR1

New member
ריצי Z-MAX

צמיג מהיר עם אחיזה מעולה,להשיג אצל מצמן

מרזוקי

New member
או panaracer fire xc או irc searac

את הפנרייסר ניתן להשיג ב- 120-150 ש"ח ואת הסרק ניתן להשיג ב-90-140 ש"ח.

מרזוקי

New member
אני מכיר רק בצפון..

"סינגל טרק" בבית אורן או "בוונטיל" במושב רם און. סינגל טרק- 04-8307340 . וונטיל-04-6499085 או 052-523237 . נ.ב אני לא ממליץ כאן על שום חנות אלא רק נותן מידע...

למעלה