צמיגים...רבותי צמיגים

gofish

New member
צמיגים...רבותי צמיגים

ולא על המותניים. הגיע הזמן להחליף צמיגים ב-XF 650 FREEWIND קידמי 57H 100/90-19 אחורי 130/80-17R 65H לאחר התייעצות עם מוסך הומלץ לי לשים את החדשים של דנלופ D607,אשר מיועדים ל-90% כביש ו-10% שטח (מחליפים את סדרת דנלופ Trailmax שמכוונים ל-80%כביש ו-20% שטח). האם מישהו מכיר את הסוג הנ"ל ויכול להמליץ? האם יש למישהו המלצה מחברה אחרת? עקב מחירים גבוהים בארץ,האם קיימים אתרים שאפשר להזמין ברשת את ה-D607 ואם חוקיי המכס חלים על צמיגים?(מוצר בטיחות?).

xfwind

New member
../images/Emo9.gifאני עם TRAILMAX

דוקא לי הציע המוסכניק להביא צמיגים איתי ממחו"ל. סרבתי בעיקר בגלל הסירבול ואי הודאות ביחס למכס. קידמי+אחורי עלו כ-1450 ש"ח. נדמה לי שגם שוכמן נוסע על כאלה. טובים לכ-14K ק"מ.
לא יכול להתייחס ל-D607.

gofish

New member
כרגע גם לי יש את סדרת TRAILMAX

של בריג'סטון אחורי וקדמי של פירלי. לאחר דיפדוף באינטרנט ובפורומים בחו"ל אכן ה-D607 הוא צמיג חדש (ספט'2003) שמחליף את סדרת הטריילמקס ונועד ליותר כביש פחות שטח (90%-10%),נתקלתי בכמה תגובות בחו"ל ורובם היו בהחלט חיוביות. Dunlop Tyres have introduced the new Trailmax D607, a unique tyre designed for the increasing number of trail bike riders who use their machines on-road. Inspired by the highly successful Dunlop KR444 wet weather race tyre the new Trailmax D607 has a tread pattern that offers greater handling precision and grip in both wet and dry conditions. With fitments to suit the best selling trail bikes on the market, such as the BMW R1150GS and F650 Funduro, Honda XL 600V Transalp and NX 650 Dominator, the Suzuki XF650 Freewind and Yamaha XTZ750 Super Tenere, Dunlop are confident that their new tyre will quickly be established as a favourite choice for riders seeking improved stability, grip and handling. Steve Male, Motorcycle Manager at Dunlop said: “The Dunlop Trailmax D607 really does set new standards in this sector. Dunlop’s ‘Single Radius Concept’ is an integral part of this tyre’s design, and this reduces changes to the contact patch area and steering geometry at different camber angles. As a result, riders enjoy lighter, more progressive steering response and improved cornering ability” The new tread compounds use SSBR (Solution Styrene Butadiene Rubber) polymers similar to those used in racing compounds. This enhances the grip and extends the tyre’s life. “The Dunlop Trailmax D607 uses race bred technology to offer reassuring safety, handling and improved mileage and durability on tarmac” added Steve אגב בחו"ל המחיר הוא 72$ לקידמי ו-81$ לאחורי סה"כ 153$ לסט. אח...למה בארץ כל-כך יקר!

xfwind

New member
כולל הרכבה ואיזון!!!

אבל עדיין ההפרש גדול מנשוא.

xfwind

New member
בדקתי אותם כאופציה ונדמה לי

שהיו רק 70% - 30%, (היו אפילו יותר זולים מהדנלופ) - מה שהביא אותי להעדיף 80% - 20%.

gofish

New member
מצלר סהרה 3 מודגשים

כ-50%-50% שטח/כביש. לכן אינם מתאימים לי (אני מניח שלאחיו התאום DR650 יתאימו יותר). אני מחפש יותר כביש פחות שטח.

45degrees

New member
אם יסודות הקיום מקורם בסיבות

ופרדוקס הסיבתיות מוכיח שאין תוצאה שלה סיבות : כלומר סיבה אינה גוררת תוצאה. מה אתה מבין מזה?

harelbd

New member
צמיגים

היי יריב בדיוק השבוע הרכבתי לקלרה שלי נעלים חדשות מישליין SIRAC אותן מידות כמו שלך פשוט אחיזה מטורפת לאומת הקודמים שהיו 60\40 מבחינת מחיר קצת יקרים יותר אבל עם רוסי יכול לנעול מישליין אז גם אני דבר איתי הראל

45degrees

New member
ה 30% זטח זה אגדה

לפחות בקידמי. על הכביש רכבתי עם סהרה 3 אחורי שנים - בעליות של טבעון הוא עזר לי לקחת כמה Rים, ביניהם אחד 1100 = מספיק כביש לטעמך? אגב - ככה גיליתי שסינגל עדיף....

45degrees

New member
צחוק צחוק אבל עם BAD MOFO

בעליות - מול אימפרצה עם נהג עצבן ולוחץ ומניאק - נסע בשמאלי עם האחיזה והשאיר לי את הימני החלקלק (לפני הסלילה המחודשת), ולפני ה MTR02 - עם ה D207 הנבלות, סגרתי עליו את כל ה 150 מטר פער שנתתי לו בהתחלה
והמניאק עוד חותך מבחוץ פנימה בסיבובים כדי להפחיד אותי - מאלץ לסגור גז
אז הבנתי שסופרמוטו זה בדיוק מה שחיפשתי. על אספלט חלק, בלי סיכון כמעט, ליסוע כל כך חזק זה פשע נגד האנושות...

xfwind

New member
../images/Emo11.gifאתה!

יש לך ד"ש חם מהרציפים. אני מסתובב שם בימים אלה ממש. ב-914. אתמול יצאתי עם ה-816 לסיבוב קטן.

45degrees

New member
מי שלא ראה שמיים ירוקים-אפורים

וגלים מעל 12 מטר לא ראה ים יפה מימיו. עד אותה סערה (שבועיים היינו בתוכה) לא עשיתי לים כבוד. מאז אותם ימים עם שמיים ירוקים אפורים - באמת מחזה נדיר - וקו אופק קרוב ומזוגזג להחריד אני עושה כבוד לים, והוא משאיר אותי בחיים.

harelbd

New member
הסערה שלי!!!!

שבוע בים ....ים בגובה של 7-8 מטר אנשים עפים באויר מיים בחרתום אחרי שהוא ניכנס בתוך הגלים אנשים ניקשרים במיטה כדי לא לעןף וכמובן ליראות את המפקד מקיא רק אני הייתי בכלי קצת יותר גדול מהכלים של 914

למעלה