צלצולים מהאתר לסלולארי - דברו איתי!

yanivfel

New member
צלצולים מהאתר לסלולארי - דברו איתי!

שלום. להקה נודעת ביקשה שאכין להם אפשרות להורדת צלצולים לסלולארי של גולשים באתר שלהם. יש להם קבצי MIDI והשאלה היא מה נדרש לעשות בכדי שיוכלו להוריד את הצלצולים לכל המכשירים הקיימים? אני לא מבין בזה בגרוש... האם יש סוגים שונים של צלצולים לטלפונים שונים? אנא עזרתכם, תודה! יניב פלדמן - מנהל פורום גרפיקה ודפוס (פורום 81) בתפוז.

d@r121

New member
אז ככה...

יש קבצי מידי שלא תצטרך להמירם אלה במקרה הטוב לטפל בהם קצת לקצר ולהתאים למכשיר הסלולארי בו אתה רוצה שיתנגן הצלצול.... מכשירי נוקיה (הארצישראליים) תומכים בעד 4 פולי כאשר מכשירי סאמסונג יכולים להגיע עד ל40 פולי כנ"ל לגבי הSK... ככה שאם תיתן פרטים יותר ספציפים (מכשירים מיועדים וכו') יהיה אפשר לעזור

yanivfel

New member
אני כל כך גרוע בתחום הזה... עד ש...

אפילו אין לי מושג שיש כמה פורמטים. אם כך, שאלתי ברגע זה היא - האם יש פורמט באיכות נמוכה שעשוי להתאים לרוב המכשירים?

ranzz

New member
כן, אבל זה לא מידי

אלה צלצולים מונופוניים של הטלפונים ה"ישנים", וכפי שאני רואה את זה, במקרה הזה הברירה היחידה שלך היא לאפשר להם לשלוח צלצולים מהאתר לטלפון, ואיך הם ישלמו? אני חושב שזה צריך להתבצע בתאום עם אחת החברות הסלולאריות, אולי אפילו לשלם לצד שלישי על כל הסיפור.

castroman

New member
טעות של המנהל ../images/Emo3.gif ../images/Emo80.gif

לנוקיה 7650 חש 24 פולי
בקשר לפורמטים ! יש את הMIDI שזה מתאים לסלולארים הפוליפונים של נוקיה (3510i 7650 וכו') יש צלצולי MMF פוליפונים מתאימים לסמסונג... יש את MA 2 או 3 או 5 מתאים לSK (אני חושב)... ויש צלצולי AMR ל7650... ממ...ויש מונוטונוים שמתאימים למכשירים מהדור הקודם...!

ranzz

New member
וכמובן שכל המכשירים, גם החדשים

יכולים לנגן את המונופוניים.

yanivfel

New member
שאלית אחרונה. האם יש תוכנה שממירה

מ-MIDI למונופוני? ומאיפה ניתן להוריד? ותודה על שהצלחתם כולכם ככה בכמה הודעות להסביר את העניין הזה. אשמח לעזור לכל אחד מכם כמה שאוכל בכל נושא הגרפיקה והדפוס בפורום 81. תודה, יניב.

d@r121

New member
לא החשבתי את ה7650

כי אני מאמין שהוא לא הכי פופלארי אצל הנוער שלשם אני מאמין הצלצולים מיועדים...

למעלה