צלילה עם דולפינים

ronkul

New member
צלילה עם דולפינים

היום בשעה 12:00 צלצל הנייד על הקו בחור בשם איתמר שראה את שמי מופיעה ברשימת מחפשי בן זוג לצלילה במועדון מרינה דיוורס.תוך מס דקות כבר היינו מאורגנים לצלילה. מתוך כוונה לצלול ליתוש.לא היספקנו להרטיב את קצות הסנפירים ושני צוללני עם חיוך מאוזן לאוזן מדווחים לנו כי נצפו שני דולפינים ליד הסטיל.תוך דקה ואנו בדרך לסטיל קו אם הרפסודה דולפינה ובנה הצעיר מצטרפים אלנו.שלחה לי סנפיר לשלום אחזתי קלות בסנפיר הגב והיא לוקחת אותי לסיבוב.שוחים אנו ביחד יד בסנפיר עד אשר היא מחליטה כי היא רוצה להשיב לעצמה את בנה מכה קלה מזנבה מבהירה לי כי עלי לעזוב ולפנות את המקום לבנה הצעיר כולה מלאה גאווה ממשיכה לשחות איתי תוך כדי גילגולים ומגע קל. 10 דקות של שכרון מעמקים אפילו התרגשות אחזה בי לנוכך הארוע.המצלמה תקתקה ללא הרף בעוד הדולפינה משנה פוזות כמו דוגמנית על. מחר מכווה להראות את התמונות היה גדול רונן

ספוקי

New member
יש לי רק דבר אחד להגיד: חבל מאוד../images/Emo70.gif

פשוט עצוב לי לשמוע שאנשים מתנהגים ככה. אחר כך כתוב בעיתון שדולפינים תקפו מתרחצים... הם לא מציינים שהמתרחצים הציקו לדולפינים שניה לפני. דולפין יכול להרוג בן אדם במכת סנפיר אחת. מספיק שהיא היתה מרגישה טיפה סכנה, או שהיא נפרדת מהבת שלה , וזה היה נגמר אחרת לגמרי. ואתה אפילו משוויץ בזה, וגורר אנשים אחרים להתנהגות המזוויעה הזו. אגב, אם זה בכלל מעניין אותך, הדולפינה שראית היתה הולי(ן) והגורה שלה (בערך בת שנתיים).

לא צריך להגזים

אולין היא דולפינה שלפחות חלק גדול מחייה חייתה מבודדת מחברת דולפינים ובילתה עם בני אדם כתחליף היא התרגלה לקבל ליטופים ולשחק איתם. גם הדולפינים של הריף מקימים מגע עם בני אדם היום בצהרים בחרה אולין לבלות בחברת בני אדם ושהתה שעות ארוכות בסביבה אם אולין לא הייתה רוצה בחברתו של רון קול הוא לא היה מצליח לנגוע בה אסור להאכיל לדחוף ידים להציק לרדוף בא דולפין מבקש קצת יחס לא תתן לו שיחיו הקנאים ויסבלו

אז למה להוסיף חט על פשע ../images/Emo31.gif

לא נוגעים בחיות הבר נקודה (חוץ מי אולי חיבר אבל זה לא קשור) וזה שכולם נוגעים זה לא תרוץ ממש התהנגות ברברית טיפוסית

ספוקי

New member
יש הבדל....

יש הבדל בין ליטוף (שהחיה יזמה אותו) לבין סקוטר. לא שאני בעד כל סוג של מגע, אבל עדיין...

אילוניק

New member
ברווז יקר

לדעתי כמעט 95 אחוז מהאנשים אם לא יותר לא יודעים מי זו אולין היכן גדלה ומה הרקע שלה וגם אני לא מכיר אותה ומעולם לא ראיתיה ולכן לדעתי אסור לגעת בה או בדולפינים אחרים

אין במה שאמרתי שום קריאה לגעת

בחיות בר אני נגד זה בצורה קטגורית וזה מתבטא בכל מה שאני כותב פה. וגם בהודעתי הקודמת. אולין (ודולפיני הריף) חיה מבויתת ואם היא יוצרת מגע עם מישהו זה רק בגלל שהיא רוצה בכך אם היא לא היתה רוצה אין סיכוי שבעולם שתוכל להניח יד עליה היא מסוגלת גם להרוג כמו שספוקי ציין) ואם היא רוצה לשחות לידך ולהתחכך בך (בגלל שאופיה כחיית בר נפגם) לסרב זו תקנה שאין הציבור יכול לעמוד בה. לכן אני מצדיק ומצטרף לכל מי שאומר לא לגעת להסתכל מהצד ולא לא לרדוף ולא לנסות לכפות את עצמך לא להאכיל אבל תעשו טובה גם לעניין שאתם רוצים לשרת אם תקטינו את הפאתוס ולא תהפכו מי שכן יצא לו לנגוע עם דולפין(הדולפין בחר בו)לפושע זוועתי. לא להגזים זה כל מה שביקשתי.

גוברפיש

New member
ברווז אתה ../images/Emo47.gif

מסכים עם כל מילה שלך, פרט לעובדה שאני הייתי נמנע מלהשתמש בה כסקוטר למרות תחנוניה אבל בהחלט הייתי מלטף לה תבטן האפורה שלה,מגרד לה מאחורי האוזניים
וכל מה שהיא היתה מבקשת...כמובן מבלי לפגוע בה, להאכיל אותה, להציק לה או לכפות עליה משהו. ורונקול אני מקוה ומאמין שלא הצקת לה ומקנא בך על רגע קסום אל תהסס להעלות תמונות שנראה את החיוך של האם הגאה

ilanbt

New member
אז היכן עובר הגבול?

אני אישית נמנע ממגע אבל היכן עובר הגבול לבין מגע תמים למגע מציק? לי אין תשובה לזה.

הליויתן

New member
לטעמי את השעור הזה אילן,יכול ללמד

כל חתול חתול הוא חיית פרא שחיה בביתך אם החתול יוזם מגע,מתקרב אליך,מתחכך בך,מותר לך לגעת בו בצורה בה הוא יכול לנתק מגע ולהתרחק ממך בכל רגע נתון! כמובן שאין בכללים אלו המלצה כן לנסות לגעת בחיות בר,אבל אלו הכללים שלמדתי בנסיוני הדל בים החיים שבוע טוב ומוצלח לכולנו

ilanbt

New member
וולא ליוויתן

ליזיזה טובה שלי היה חתול פרסי גדול שהיה מתצקרב מתחכך ורוצה ליטופים ויום אחד הוא נשך אותי כדי להראות לי שהוא הבעלים האמיתיים שלה. מאז אני לא נוגע בחיה שאני לא מכיר באופן אישי.

הליויתן

New member
עכשיו לך ותבין.....................

אם זה בגלל שהוא חתול אם זה בגלל שהוא פרסי אם זה בגלל שהוא גדול או בגלל שהוא הבעלים האמיתי.......

ilanbt

New member
לפי דעתי הרביעי

אבל מאז אני לא מתעסק עם טורפים במיוחד לא ממשפחת החתולים.

seani

New member
אילן, אל תשכח שאיש חכם אמר פעם:

large cats can be dangerous, but a little pussy never hurt anyone

ilanbt

New member
אילוניק בניגוד לשמועות

אני פחדן ועדין. החתול הנ"ל כנראה כבר ז"ל כי זה היה מזמן והיזיזה הפכה לידידה וגם זה עבר.

למעלה