צלילה עם דולפינים

חי בר

New member
אפילו עם כלבים בני אדם נוטים להזהר

כשנתקלים בכלב מסתובב ברחוב, ובצדק. לי קרה לפני כמה שנים שנתקלתי בכלב גדול וחמוד שכשכש בזנב ונתן לי ללטף אותו. רק מה, הוא כנראה לא אהב שמלטפים אותו בצוואר- כמעט עלה לי בועד הורים
. חיות בר עוד יותר בלתי-צפויות לעומת כלבים, עיזים, פרות או חמורים (גם לא כדאי להתעסק איתם). ובמים, אנחנו אפילו יותר חסרי אונים מאשר ביבשה- איטיים, מסורבלים, וחסרי חושים: ראייה מוגבלת ביותר (גם מרחק וגם זוית ראייה), ללא שמיעה, ריח, מישוש וטעם. וכדאי לזכור שדולפין הוא חיה בעלת עוצמה אדירה. למרות שהם נראים חמודים אני נזהר לא לשלוח אליהם ידיים שאני רוצה שישארו מחוברות לגוף שלי. עדיף לצלם ולהסתכל, מה גם שאם הם נרתעים ממגע אז הם אומרים ביי-ביי ונעלמים תוך שניה או שתיים.

ניב ד

New member
דולפינאית היא שפה מאד קשה ללימוד

אבל שפת הלוויתנים לעומת זאת די פשוטה וכל דג יכול ללמוד אותה כמו שהראו בצורה יפה בסרט הטבע התיעודי מוצאים את נמו
.

arik k

New member
סיפור דומה - סיום שונה../images/Emo66.gif

אני ראיתי אדם שהשתעשע עם דולפין בחוף הסגור של נמל אילת עד שלדולפין נמאס, הוא התרחק מעט מאותו אדם ואז נכנס בו בחזה עם אפו הארוך. למחרת סיפר לי קב"ט הנמל כי אותו אדם מאושפז בבי"ח יוספטל באילת עם צלעות שבורות. מסקנה: מי שרוצה להשתעשע עם הטבע, שיקח בחשבון את הסיכון במשחק עם הפראי והבלתי צפוי והכי עדיף LIVE AND LET LIVE

arik k

New member
../images/Emo66.gif../images/Emo24.gifא- סלאם עליכום יא שיך

לא מתתי, פשוט עברתי למרכז ואני פנוי להצעות מגונות בתחום התת-מימי הים תיכוני.

arik k

New member
אותי? לזרוק? מהיאכטות?

התחננו שלא אלך, אך האישה חזקה מכולם והיום אני במרכז הארץ, יבש טיכו ופתוח להצעות הרטבות ופיצוץ חנקני מאסיבי במימי ים תיכון. לגבי הדרכה, אללה הוא אכבר!! עדיף שלא, אך בלית ברירה.....

Dudu Zakai

New member
ronkul אנא העלה את התמונות....

בבקשה... אם צפיתה באולין אז היא צריכה להיות בשלבי הריון מתקדמים ואולי יהיה אפשר לראות זאת בתמונות שלך... ואולי היא המליטה כבר והוולד חלילה מת (היא מסתובבת עם גורה בת שלוש שנים ובדיוק חודש אחד- נולדה ב 1-10-00) זה גם יהיה ניתן לראות אולי.... או אולי צפיצה בדולפינים אחרים... אנא העלה את התמונות כל מידע חשוב. שלומות, דודו

ronkul

New member
דודו ../images/Emo127.gif../images/Emo45.gif

לא היתה לי דיגיטלית הפילם בפיתוח ברגע שיהיו התמונות הם פה או בדוא"ל ישיר אליך. רונן

Dudu Zakai

New member
אולין

ניתן להבחין בברור בסימן הזיהוי האולטימטיבי בסנפיר החזה הימני שלה. כמו כן נתן בברור להבחין בבטן "המלוכלכת"/מנוקדת שהיא סימן ההכר המובהק למין הדולפין שאליו שיכת אולין. שלומות, דודו

Dudu Zakai

New member
רואים בברור יחסי כי אולין (מובילה..

בתמונה), כנראה נמצאת בשלבי הריון מתקדמים. שימו לב לבטן העגולה שמסתיימת במין מגרעה/מדרגה באזור פתח המין. יש לה הסטוריה של 3 המלטות סביב חודשים אלה בשנה.

למעלה