צלילה מהיום להיום - 1 ינואר 2002

קותי

New member
צלילה מהיום להיום - 1 ינואר 2002

בהצצה מהירה באתרי מזג האויר נראה שהים טוב היום. לעומת זאת נראה שהחל ממחר הים יעלה ואחר כך מי יודע מתי יירד. לכן בא לי להפיק באופן ספונטני צלילה מהחוף (רדוד) באיזור המרכז. אם עד 11:30 קורא את ההודעה מישהו שיכול להצטרף לצלילה באיזור המרכז מעכשיו לעכשיו (תנאים מוקדמים: זמן פנוי או אפשרות לפנות זמן, ציוד מלא, חשק לצלול) נא להשאיר הודעה כאן בפורום או בתיבת המסרים או באימייל שלי (המופיע בכרטיס שלי בתפוז).

קצת יותר מאוחר..

אם אתה יכול להתאפק עוד שעתיים אני מניח שאשמח להצטרף איפה הולכים לצלול ?? ומי מביא קפה לאחרי..?

קותי

New member
מצטער, לא יכולתי להתאפק כי אילוצי

עבודה הביאו אותי קרוב למים בשעה מסויימת. NEXT TIME.

yossin

New member
מכל דבר לומדים

מההודעה הזו למדתי שהמקום הנכון לתיק הצלילה שלי הוא תמיד ליידי, בבגז´ של האוטו

חי בר

New member
../images/Emo4.gif מההודעה של השייח´ תלמד

שאם תשאיר את ציוד הצלילה באוטו הוא עלול להעלם משם. בכלל, המקום הכי טוב לציוד הוא עליך, מחובר למיכל כשאתה מתחת למים.

קותי

New member
ראות יוצאת מן הכלל, מים קרים

למדי: 19 מעלות צלסיוס באיזור הכניסה ו- 17 באיזורים הקרים ביותר. ים נהדר. המון דגה.

קותי

New member
אין הרבה מה לרייר

פלמחים סטנדרטי. כניסה ב"חניון הראשון", צלילה לאורך החיבור של הריף הסלעי לאיזור החולי, השתהות ארוכה על הדוברה, המשך באיזור הסלעי המחורץ ויציאה לאורך הריף הסלעי. מה שמעניין בחוף פלמחים זה השינוי שתחתית הים עוברת לאחר כל סערה. איזורים שהיו חוליים וקלים לכניסה ויציאה יכולים להפוך לאחר סערה קטנה לאיזורים עם קרקעית סלעית מאד לא ישרה ועם קצוות חדים, קשים מאד לכניסה ויציאה. היציאה היתה ממש סיוט. באיזור הדוברה היו להקות דגים אבל כולם קטנים כי את אלה מגודל בינוני ומעלה מחסלים דייגי הרשתות. הפעם היו פחות סרטנים מהרגיל. לעומת זאת התעכבתי מספר דקות על תצוגה של דג תוקף תולעת (נדמה לי שקוראים לה זכוכיתית) ונלחם איתה עד חיסולה. בסיום הקרב לאחר הניצחון המלא, התחיל הדג לאכול מהתולעת וזכה לחברה של לוקוס צעיר וקטן שבא להתארח לסעודה. ערוץ 8 היה יכול לעשות מזה סרט

הדיונון

New member
לבד ?

האם צללת לבד? אני מניח שאתה צולל ותיק ומנוסה, מה דעתך על צלילות לבד ?

למעלה