צלילה טכנית

seadiver

New member
צלילה טכנית

בידי רישיון MASTER DIVER ולאחר 100 צלילות מעוניין לעשות קורס צולל טכני בנוסף יש לי הסמכה לנייטרוקס אשמח לקבל המלצות על מועדונים המוסמכים לעביר קורס צולל טכני מלבד אוקטופוס ודוגית (שאיניי מעוניין לעשות אצלהם)

seadiver

New member
ודבר נוסף...

אם ידוע לכם מה דרישות קבלה או ציוד נוסף הנדרש לקורס זה מה איכות הקורס המועבר המועדון הנ"ל או כל מידע שיכול לתרום

הקרפיון

New member
מרינה דיוורס, סיאם ואקווה דורה

מעבירים קורסים טכניים. בסיאם יש קורס בקרוב שמועבר ע"י פליקס. תרים טלפון ותשאל.

gidib

New member
מדוזה-בהחלט כתובת לנושא טכני.

אני בינתיים עשיתי שם רק את הסמכת הנייטרוקס, אבל התרשמתי שבהמשך שם יהיה ההמשך מה גם שנושא הרברידרים מפותח אצלם ואישית זה מעניין אותי. גידי

אילוניק

New member
מצטרף לקרפיון מרינה דייברס

אחלה מועדון ציוד חובה נוסף נדמה לי גלגלת ומצנח לחניות דקומפרסיה כל השאר מסופק ע"י המועדון כמובן שציוד צלילה מלא

ניב ד

New member
המועדונים בהם עושים טכני:

מרכז - בועות שבא ים, מדוזה. אילת - מרינה דייברס, סיאם. מה יש לך אגב נגד אוקטופוס? מעניין אותי מאד לדעת. מבחינת ציוד אתה צריך את כל הציוד הבסיסי אבל חייב מאזן ווסת ברמה גבוהה (מאזן בעל חוזק שיוכל לשאת מיכל מקדימה, ווסת טוב). בנוסף אתה צריך מצנחון (שרוול הצפה) שעולה כמאה וקצת ש"ח ורצוי גלגלת אבל יש מועדונים שיספקו לך. כמו כן תצטרך כל מיני קליפסים וכאלה לשפצורים אבל אלה דברים קטנים ויגידו לך כבר בתחילת הקורס.

אילוניק

New member
בקורס טכני שלי

יחד עם כל הספרות סיפקו לנו גם דבל דוגים מתנה מהמועדון

seadiver

New member
תגובה לניב

מה יש לי נגד אוקטופוס? בוא נאמר בלשון מעטה ומעודנת יותר , שלא הייתי בונה עליהם מבחינת שירות וכדומה...

ניב ד

New member
אוקי תודה. אם לא אכפת לך אנא שלח

לי למסרים האישיים באופן מפורט מהן בדיוק תלונותיך עליהן. תודה.

ניב ד

New member
לגבי טכני

מרכז - בועות שבא ים, מדוזה. אילת - מרינה דייברס, סיאם. מה יש לך אגב נגד אוקטופוס? מעניין אותי מאד לדעת. מבחינת ציוד אתה צריך את כל הציוד הבסיסי אבל חייב מאזן ווסת ברמה גבוהה (מאזן בעל חוזק שיוכל לשאת מיכל מקדימה, ווסת טוב). בנוסף אתה צריך מצנחון (שרוול הצפה) שעולה כמאה וקצת ש"ח ורצוי גלגלת אבל יש מועדונים שיספקו לך. כמו כן תצטרך כל מיני קליפסים וכאלה לשפצורים אבל אלה דברים קטנים ויגידו לך כבר בתחילת הקורס.

טכני במדוזה

אני עשיתי קורס טכני במדוזה ביוני האחרון הקורס היה טוב מאוד קיבלתי במועדון את כל הציוד לצורך הקורס . מכיוון שיש הבדל בין הארגונים השונים וסוגי ההסמכות ומכיוון שהרשות עומדת כנראה לצאת בהגדרות שיסדירו את הנושא הטכני בארץ מומלץ לבדוק היטב לפני הקורס איזו הסמכה אתה מקבל

ניב ד

New member
לא חושב שיש בזה בעיה

יש שלושה ארגונים טכניים מוכרים בארץ ANDI, TDI, IANTD. הרשות מעוניינת לקבוע סטנדרטים של עומק מקסימלי, תכנים מינימליים וכד´ אבל הדבר יהיה לגבי כל ההסמכות הללו.

ddid

New member
נראה לי שהרשות תגביל צוללים טכנים

לצלילה עד 60 מטר או משהו כזה ובנוסף, 20 הצלילות הטכניות הראשונות יצטרכו להיות דרך מועדון

אילוניק

New member
בכל מקרה הן דרך מועדון כי אתה

צריך תערובות שונות וההזדקקות למועדון היא כורח המציאות וכבוגר קורס טכני במרינה ממליץ מכל הלב האיכות מכל הבחינות והאספקטים ברמה גבוהה אם לא הגבוהה ביותר ובהכלללללללללללל

fishfishgarden

New member
מרינה דייברס

זה הכתובת לצלילה טכנית. בגיבוי המופלא של אייל בר ציון, וניר אבני. הם התחילו ראשונים עם הקטע הטכני והם הטובים והמנוסים ביותר.

למעלה