צלילה בשירה

ofleisher

New member
אם תימצא משהו - תישרוק ../images/Emo66.gif

יום ב בבוקר - מוקדם ככה 8-9 לפנות בוקר ולפחות 2-3 פרחחים יבואו: אלטו, פיליפ (אולי) וסחבק...

aladin7

New member
צלילה בשירה

דיברתי עם מועדון בלו, עדיין אין להם לו"ז צלילות לשבוע הבא אבל... עבור 7 אנשים הם יוציאו סירה לשם. אני מגיע עם בן זוג, זה אומר שצריך עוד 5 אנשים. כל מי שמעוניין שישלח אלי מסר ונקווה שהים יהיה טוב

ofleisher

New member
אנחנו 3

לפחות כרגע ויהיו עוד שכרגע מתנדנדים: הבעל אנוכי ALTO ניב ד ?? רוצים מוקדם ב 8 לפנות בוקר

RedUndancyX3

New member
הבנתי אתכם!!!

מנייאקים, חכו, זה בסדר.... לא צריך לקרוא לי...... אני ארד לי ליעלת או איפהשהו כזה, אשב לי שם בחושך.... you'll be sorry!!! (אז יש לי בת-זוג פולניה...,blame her.:) בעל ו Ofliesher היא מוסרת דשים ונשיקות מבין הפעוטות. עשיתי חרוז?!

ofleisher

New member
דניאל ../images/Emo24.gif

ואני אבוא להציק בחוה"מ אי"ה אולי תצלול איתי....ד"ש ל Steve

aroni

New member
חוויה מתקנת לשירה?

וואלה - נשמע מפתה. צלילה קודמת? - אלו היו ימים קשים... ימי סוף החורף ותחילת האביב... 15.5 מעלות הקיפו את שירה ואני ראיתי רק שחור... ולקח לי 5 שעות עד שהקסטנייטות (השיניים שלי) הפסיקו לנגן... ולא עזר כל התה שבהע"ן שפך עלי.

ניב ד

New member
sorry לא יכול בסוף

יש לי ביום שני יום שלם אצל לקוח (מזל שזה דווקא לקוח שאני מחבב מאד), אבל אולי בפעם הבאה.

ofleisher

New member
עדכון צלילה לשירה - יום שני בבוקר

בשיחה עם מיכאל מבלו עולה הנתון החביב: 1. ים צריך להיות אחלה. 2. קבוצה של 8 צוללים\צוללות על הסירה. 3. עלויות - 200 ש"ח עם או בלי ציוד לבחירתכם כשמיכאל ואני מודעים שזה קצת יותר יקר מבדרך כלל והסיבה היא ש 50% מהרווחים של הצלילה ייתרמו למשפחתו של חיים בן-דוד ז"ל * aladin7 - הזמין 2 מקומות. אנא אשרו כאן מי רוצה לבוא על בסיס FIFO.... ** הכוונה לצאת לים בערך ב 8 לפנות בוקר. * אין לי שום כוונה לפגוע או להקדים כל פעילות שמאורגנת על ידי נפתלי ו\או ההתאחדות במידה ומתארגנת כזו.

נר2

New member
אפשר להצטרף?

אם עדיין יש מקום ולא מאוחר מידי. יש לי 2 כוכבים וכ60 צלילות רובן בים סוף. אבל אצטרך ציוד משלים והסעה למקום (אין לי רכב פרטי!) אנא צרו עימי קשר בהקדם 0506308108

ofleisher

New member
עדכון משתתפים

כרגע יש : אלאדין7 הבעל ספוקי דיאנה ofleisher מתנדנדים: אלטו tkremer נר2 davidm igi2003 מתנדנדים - נא אשרו השתתפותכם. נפגשים בבלו ב 7:45 לפנות בוקר בסירה של בלו יש 8 מקומות אבל לפי מיכאל ניתן להוציא 2 סירות בו זמנית והשאר מטלפים
אחלה צלילה ועזרה חביבה

נר2

New member
רוצה להצטרף

איפה זה בלו ואיך מגיעים לשם? מה עם ציוד? אצטרך "רק" מאזן, אוקטופוס ומיכל...

למעלה