צירים?

yoni1975

New member
צירים?

שלום לכולן, ביום חמישי סיימתי 40 שבועות.החל מהיום בצהריים אני מרגישה התכווצויות בבטן קצת כואבות כלומר עדיין נסבלות כולן בערך באותה הרמה מבחינת הכאב.שאלתי היא האם זוהי התחלה של צירים ???ההתכווצויות אורכות בערך 10-15 שניות וטווח הזמן ביניהן לא סדיר. דרך אגב,הרופאה שלי אומרת שבמידה ועד יום רביעי לא יתפתח דבר היא תשקול לשלוח אותי לזרוז(עד אז אהיה בשבוע 41) אני ממש פוחדת מהאפשרות הזו... האם יש "תקווה " ללדת היום\מחר או שמה שיש לי עכשיו אלו סתם צירים מדומים, בבקשה תשובתכן אני ממש מיואשת.סליחה על האורך... אור.

nati1975

New member
אני זוכרת שבהריון הקודם

אמרו לי שאם עד התל"מ אין התפתחות לבוא למחרת לבדיקה בבית חולים כדי שיראו מה המצב, בסופו של דבר ילדתי יום לפני התל"מ, אם את לא בטוחה במה שמפתחתח ואם זה צירים או לא יש מוקדים של נשים שאפשר להגיע אליהם (וזה פשוט במקום ללכת למיון) שם מחברים אותך למוניטור ובודקים אותך וכבר ידעו טוב ממני מה המצב - בכל מקרה שיהיה בהצלחה ובקלות

yoni1975

New member
תודה ושאלה

האם יש צורך בבדיקה גניקולוגית במידה ועוברים את התל"מ?מפני שהרופאה שלי שלחה אותי רק למוניטור ואני כבר 4 ימים אחרי התל"מ

תשובה

משבוע 40 עליך לבצע מעקב הריון כל יומיים, את יכולה לבצע אותו במיון ליס, ללא טופס 17 מקופת חולים. במידה והצירים הופכים לסדירים וכואבים, כל 3-5 דקות במשך שעתיים, פני למיון ליס. בכל מקרה אם יש ירידת מים, דימום או הפחתה בתנועות פני למיון.בהצלחה.

שירלי976

New member
גם אני באותה סירה.....

הי אור, גם אני סיימתי שבוע 40 ביום חמישי ומאז שום דבר, מלבד התכווצויות שאינן כואבות ונמשכות בערך כמו שציינת. אני כבר מותשת, ולא נראה כאילו בא לו לצאת החוצה, אחותו יצאה בשבוע 39+3 . מה יהיה? אני נראית כמו פיונה מ"שרק" פולטת חום כמו רדיאטור....אני רוצה את הגוף שלי חזרה! יש לי מוניטור נוסף מחר......הרופא במוקד של קופת החולים לא ממש מתרגש מהעניין ולא ממש מסתכל על המוניטור, סתם בזבוז זמן לדעתי אבל נו, שיהיה. בתקווה ללידה מהירה ככל האפשר
שירלי

למעלה