"ציפי" מודה לכן.במיוחד לך, Dream

"ציפי" מודה לכן.במיוחד לך, Dream

טוב, אז סוף כל סוף ארזתי את מטלטלי, מישמני וחפציי, דחפתי את עצמי לתוך האוטו הצ'וקמוקו שלי והחלטתי שהיום (ז"א אתמול) אני שמה פעמיי ל"ציפי"... חניתי Double Parking באדום-לבן(יפו זה לא שוויץ, רבותיי), נכנסתי לבית דחף וקודמתי בברכה על 3 שומרים באים בימים חביבים וחרמנים משהו. עוד לפני שהספקתי להוציא הגה או ציץ (אהממ, ציוץ, סליחה), חשף אחד מהם חיוך רחב (ושיניים מרקיבות) ואמר לי: "אההה, את ל"ציפי" נכון?! ישר הסוף....." והחווה בידו שחלילה לא אחשוב לעלות במדרגות...
(עד עכשיו אני תוהה איך הוא ידע, לכל הרוחות?!)
הגעתי לחנות מלאה במכנסיים מכל המינים ומכל הגדלים, מכל הצבעים ומכל הבדים...המוכרות חביבות , מבינותת עניין ולא עצלות (רק מלראות אותן עולות ויורדות מהסולם, בטח רזיתי איזה 100 גר'...
) מדדתי אולי 10 זוגות ומצאתי - 0.
. (לא מרחיבה על הנושא, כדי לא לזרות מלח על הפצעים שלי). כשבאתי לצאת, ציינתי בפניהן שעושים לחנות כאן, בפורום אופנה, לובי מרשים ביותר (עמלה מגיעה לנו, בחיי). במקרה נכנסה לשם ציפי בכבודה ובעצמה
, ששמעה את דבריי, וביקשה להודות לכל אחת מכן באופן אישי, במיוחד לך Dream.... אז הנה אני מעבירה המסר (ולא, לצערי, אין לי מניות בחנות). גל

איזה יופי , אבל..

סורי שאני מזכירה שוב את הנושא ... אבל חבל לי שלא מצאת מה שחיפשת !

DREAM111

New member
תודה תודה על המסר

למרות שהתודה מגיעה לרשת הזו שנותנת לנו אפשרות ללבוש משהו יפה בעינינו במחיר שווה נפש. תודה לציפי סיקסטיז.

למעלה