ציפיות שבנק ישראל יתחיל לרכוש עוד שעה בשער

מצב
הנושא נעול.

חגי

New member

3.70 כרגע השוק מתקשה להגיע לרמה הזאת ולכן בנק ישראל נמנע מלהתערב. שלב ההתערבות אחרי 3.70 יהיה כנראה 3.64 אבל לרם ב זה כבר יהיה רע!

talido

New member
בנק ישראל לא מחזק את הדולר בוא מחליש את השקל

3.70 כרגע השוק מתקשה להגיע לרמה הזאת ולכן בנק ישראל נמנע מלהתערב. שלב ההתערבות אחרי 3.70 יהיה כנראה 3.64 אבל לרם ב זה כבר יהיה רע!
בנק ישראל לא מחזק את הדולר בוא מחליש את השקל
וזה הבדל גדול - הוא לא עוקב אחר שער הדולר. נכון לעכשיו השקל נחלש קלות.

yossi alef

New member
אחלה פגיעה !

אחלה פגיעה !
רק שפישר חיכה להודעה שלך כדי לקנות

talido

New member
וואלה ../images/Emo13.gif אולי אתה העושה שוק של פישר?

וואלה
אולי אתה העושה שוק של פישר?

alexver

New member
אתה יכול להסביר לי מה קשר בין רם ב ול-$

הרי זה אגח קונצרני בריבית משתנה לא???

yossi alef

New member
יש קשר...אתה טועה

הרי זה אגח קונצרני בריבית משתנה לא???
יש קשר...אתה טועה
אג"ח בריבית קבועה של 9% (2.25 כל רבעון), משלם ריבית כל עוד הדולר מעל ל-3.65.

alexver

New member
לטעות-לא אמרתי כלום-רק שאלתי אז איך אני

יש קשר...אתה טועה
אג"ח בריבית קבועה של 9% (2.25 כל רבעון), משלם ריבית כל עוד הדולר מעל ל-3.65.
לטעות-לא אמרתי כלום-רק שאלתי אז איך אני
יכול לטעות???

NS101

New member
כן, רכש בכמה מאות מיליונים

כן, רכש בכמה מאות מיליונים
אין ספק.

yossi alef

New member
הרם ב זוכה לביטוח מבנק ישראל

הרם ב זוכה לביטוח מבנק ישראל
המוכר ב-83.5 הוא הזדמנות טובה בשבילך לקראת הריבית...

yossi alef

New member
הסבר

מה זאת אומרת ביטוח מבנק ישראל?
הסבר
הרם ב משלם ריבית כל עוד הדולר מעל ל-3.65 בפועל בנק ישראל לא נותן לדולר לרדת מ-3.72. כל זאת קורה כרגע, אל תתייחס לזה כאל ביטוח אמיתי כי רמת הקניות של בנק ישראל יכולה להידרדר אל מתחת ל-3.65.

y360a

New member
איך ידעת ?????

איך ידעת ?????

ofirm5

New member
הדולר ברמות קנייה

הדולר ברמות קנייה
וכך גם רם ב'. הריקול ברם ב' יגיע לפני השחריות...

alexver

New member
אני מבין של"ב" עוד מאט יום אקס איך

הדולר ברמות קנייה
וכך גם רם ב'. הריקול ברם ב' יגיע לפני השחריות...
זה משפיע על לקנות או לא במחיר הקיים?

ofirm5

New member
בוא נגיד ככה:

זה משפיע על לקנות או לא במחיר הקיים?
בוא נגיד ככה:
לא ברור מי מוכר את הנייר כשהיום הוא יום הקום (מי שיחזיק את הנייר בסוף היום יקבל 2.25% בסוף החודש). כנראה לא מודעים לכך. ההתערבות של הנגיד + תשלום הקופון הקרוב בהחלט היו אמורים להזמין קונים בנייר, אם כי בהחלט מדובר באג"ח ספקולטיבי במידה מסויימת שלהערכתי מגולמת במחירו.

alexver

New member
נו אז מה אם מקבלים בסוף היום 2.25%

בוא נגיד ככה:
לא ברור מי מוכר את הנייר כשהיום הוא יום הקום (מי שיחזיק את הנייר בסוף היום יקבל 2.25% בסוף החודש). כנראה לא מודעים לכך. ההתערבות של הנגיד + תשלום הקופון הקרוב בהחלט היו אמורים להזמין קונים בנייר, אם כי בהחלט מדובר באג"ח ספקולטיבי במידה מסויימת שלהערכתי מגולמת במחירו.
נו אז מה אם מקבלים בסוף היום 2.25%
בחשבון העוש בניקוי מס. הרווח היחיד הוא שאם אתה בסכום הזה תקנה בחזרה כמות הנייר במחיר שיהיה למחרת שווה פחות ב2.25% פלוס מינוס שינוי השוק.זאת אומרת שלמחרת יהיה לך יותר מניות/ניירות מקודם זה כל הסיפור-לכן אני לא יודע למה אתם כל כך מתרגשים מהקופונים/דוידנטים/ריביות אללו ואם אני טועה גם מעונין לדעת ולעשיר את הידע בנושא

חגי

New member
פישר מקווה שהדוח הקשה על ישראל יוכל לחלץ

אותו מהמשך וויסות שער הדולר. כנראה שיפנה אל הבנקים כדי שישנו את הערכותיהם לגבי התחזקות השקל.

אזרח111

New member
חגי, אני כבר רואה את סיפור הקונספירצייה הבא

אותו מהמשך וויסות שער הדולר. כנראה שיפנה אל הבנקים כדי שישנו את הערכותיהם לגבי התחזקות השקל.
חגי, אני כבר רואה את סיפור הקונספירצייה הבא
אם חס וחלילה יפקוד את ישראל איזה אסון לאומי או בטחוני, יהיו כאלה שיגידו שהבנקאות בראשות סטנלי פישר עומדת מאחורי האירועים, כדי לחלץ את עצמם מהשקעות מילארדים כושלות בדולר

מצב
הנושא נעול.
למעלה