ציפור קטנה

Gימל

New member
ציפור קטנה

לחשה לי לשוב אל הקן יען כי הנהלה חדשה מקוננת כאן אז הנני בלי נדר בלי סדר יחד עם כל העדר וברכות למינהלת, גם אם הן באיחור מה ...

א י ל ה

New member
הוווו ג' ../images/Emo11.gif !

איזה יופי שמצאת את הדרך חזרה! אז תגיד, ההרים באמת גבוהים יותר בדרך חזרה? <וד"ש לציפור>

Gימל

New member
כן, לציפור

מסרתי ד"ש וכן ההרים באמת ממש וחוצמזה אני רואה שכאן כמעט כולם התחלפו ויקח לי זמן להסתגל מחדש.

א י ל ה

New member
שי

פשוף לא נעים???
בגדי עור? שוטים? נרות מטפטפים?

א י ל ה

New member
כן כן כן

נבנה לנו קן, אני עשיר ואתה תנגן. ביצה קשה ביצה קשה אני בסך הכול רק ביצה קשה. <מספר אמיתות חיים מתוך קלטות הילדים "דיג-דיג-דוג">

ROTEM 3 0 0 3 5

New member
"כן כן כן כן (!)

לעוווולם בעקבות השמששששש לעולללללם בעקבווווות האווווווור" ביצה קשה, הא? להודות בבעיה זה השלב הראשון. כל הכבוד אילה! אנחנו א-ו-ה-ב-י-ם אותך א י ל ה !

א י ל ה

New member
רותם

כשתעברי ליד המנגינה, תמסרי לה ד"ש, טוב? וזה מסביר למה יש לי צהוב בבטן. ואני כל הזמן חשבתי שאני מאטיס והצהוב זה השמש. <א י ל ה בתסמיכים מרחיקי לכת>

ROTEM 3 0 0 3 5

New member
חלפה לידי, הרגע הייתה.

אז מה אם הוספתי כמה אותיות מיותרות? זה הכל מאהבה. עזבי ת'צהוב בבטן, זאת הקליפה שדורשת עבודה באמת. הצטרפי עוד היום ל-א.ב.א. "אגודת ביצים אנונימיות" >אלוהים, מכל כיוון שאני מסתכלת על זה, זה נשמע רע< >אז מה? זאת כל החוכמה!

ושבו

הג'קסונים לאיסלאם (טוב, רק מייקל, אבל לא ציפיתם שאכתוב: "ושבו מייקל לאיסלאם", שהרי זהו כשל תחבירי חמור מאד)

Dr Spock

New member
ציפור "קטנה"

וצהובה נחתה על כתפי, ועשתה לי קילה. ועוד קילה-לה אותי החוצפנית! עכשיו יש לי 20 קילה עוף במקרר. מה אני יכול להגיד... אני ממש סיריאל קילה-אר
של ציפורים צהובות. (העוף היה מקול-קילה,
ועכשיו אני מקיא-לה)

למעלה