צ'ינו הגיבור ודניאל התינוק

dafna41

New member
צ'ינו הגיבור ודניאל התינוק

ראיתם את התוכנית היום איך שדניאל בכה וצינו התנהג בעיניי כמו גיבור בשבילי להיות מנחה מעומד לא צריך לבכות צריך להתנהג כמו בנאדם בוגר אז מה לך דניאל מעיפים אותך זה רק משחק וגם עם דניאל לא תצליח או לא יצליח יש עוד אפשריות אחרות הרי יודע שעולם השואו ביזנס הוא מאוד קשה להתקבל, יש לי גיס שאח שלו שחקן לפי סיפורים ששמעתי ממנו הוא למד בבית צבי ואחר כ הוא הלך אחרי אודישין ועוד אידושין עד שהצליח אז בשביל לקטוף פירות צריך לעבוד קשה. לעומותו צ'ינו בעיניי נחשב כמו בחור איתן ורציני שמוכן להתמודד בכל מצב קל וקשה לפי מה שרואים דניאל יזרק ואמן יזרק הרי צ'ינו חושב שכל מה שקורה זה משחק והוא מוכן לקחת הכל בקלות בגדול ומה שיקרה בסוף צ'ינו יזכה בגדול זה לפי הדעה שלי לעומותו דניאל בטח מתחנף למורים הכל כדי שישאר ולא יזרק הואבסך הכל בחור צעיר שעוד לפני כמה חודשים בטח השתחרר מהצבא וכבר חושב שיתפוס את העולם הגדול אז תדע דניאל לוקח זמן

NetalieS

New member
ואני בכלל חושבת שהוא בכה בגלל

שסירק לא הפסיק לזיין לו את המוח... שמתם לב שככל שסירק המשיך דניאל הגביר את בכיו? וברצינות - אני לא מצדדת בדעה שהבכי עשה אותו פחות מתאים, או לא יודעת מה. כמו שהוא אמר: הוא עבד קשה כל חייו בשביל הרגע הזה, עכשיו הוא הולך להפסיד ובגדול. אני יכולה להבין אותו, אבל תרגישו חופשי לפתוח פה שרשור חדש על הומואים וקוקסינלים - לי נשבר כבר מהדיונים ההומופובים והמשעממים ומשרשורי הכוסונים (למרות שיש פה כמה חבל"ז)... אגב, אין קשר לזמן שעבר מאז השחרור של דניאל. דווקא היום כשנדמה היה שיוגב מדבר לעניין, הוא שוב קשר את הדברים שלו לצבא ומדובר בבחור בן 25. נו, טוב, אבל הוא חתיך. אז כדאי שהוא יהיה המנחה. יאללה, עוד שרשור על יוגב הכוסון...

למעלה