צ'ינו או דניאל

DiMeRa

New member
צ'ינו או דניאל ../images/Emo91.gif

חבל איך צוות השופטים הורסים את התוכנית, אני חשבתי ומאוד רציתי שגם דניאל וגם צ'ינו יעלו יחדיו לרביעה האחרונה אבל להעיף אחד מהם ועוד בשלב כל כך מוקדם? צ'ינו, ללא ספק ה"גבר" של הוילה, מצחיק, ולא עוברת דקה אחת מבלי לראותו במטבח אוכל משהו. ודניאל, איזה מקסים, והוא גם מאוד כישרוני, אסור לתת לא ללכת. ההחלטה אכן קשה, קשה מאוד, אבל לאחר שעות ארוכות של חשיבה הגעתי להחלטה, ואני יודע שחלקכם לא יסכימו איתי אבל תנו לי להסביר. צ'ינו צריך ללכת הביתה, אני יודע שלחלקכם זה בלתי נתפס, אבל אתם צריכים להבין שטוני צריכה אותו, והוא צריך אותה. אם מי טוני תישן עכשיו? צ'ינו חייב לחזור לטוני, וככה לא יפע דניאל המדהים. אבל אם דניאל יעוף אז גם איבדנו כישרון אמיתי, גם צ'ינו יגמור להם את כל האוכל וגם טוני תישאר בודדה. תגובות תתקבלנה בשמחה...

נשמה תקשיבי :

מה זה משנה עם ציקו יחזור עכשיו או עוד 46 יום הביתה לטוני היפיפיה ! אני רק מסתכל על דניאל ואני רוצה להקיא תסתכלי עליו תראי איזה בנאדם מגעילל הוא משדר הומאיות וגועל ואת זה אני מעוד לא רוצה לראות בתוכנית. בגלל זה הבחירה שלי לעת עתה זה ציקו הבנדיט אז מווווות לדניאלל !!!!!

einat basha

New member
DIMERA יקרה!

אני מסכימה איתך באלף אחוז צ'ינו צריך ללכת כדי שלא נאבד כשרון כמו דניאל אז תצביעי לדניאל כמה שיותר...

DiMeRa

New member
אני גבר

אז אל תקראו לי "יקרה" טוב.... ואני שמח שלפחות מישהו פה מסכים איתי

צ'ינו או דניאל

לא אכפת לי מדניאל פנים מעוותות ומהפרצופים שלו וגם תראו איזה ילדותי הוא פשוט "אפס" קמילה רוצה לזיין אותו אז הוא אומר כרגע שתירגע?!?!?! וגם תראו איזה תותח צ'נו איך בכלל אפשר להעיף כזה תותח הבן אדם הזה פשוט תותח!!!

למעלה