צינור ניקוד של מ. כביסה שיתחבר לצינור של השירותים, אפשרי?

yael80

New member
צינור ניקוד של מ. כביסה שיתחבר לצינור של השירותים, אפשרי?

שלום ותודה מראש לכל העוזרים. מ. הכביסה היא במרפסת שירות ואין שום נקודה במרפסת שאפשר להתחבר אליה עם צינור הניקוז של המכונה. קיבלתי הצעה לעבור דרך הקיר לאמבטיה ומשם להתחבר לצינור העבה של הניאגרה, אשר נכנס לקיר ומשם מתחבר לצינור החיצוני אשר על הקיר החיצוני. הובטח לי כי אין סכנה לריחות (יהיה סיפון) ואין סכנה שמים יחזרו מהשירותים למ. הכביסה.
האם זה אכן ללא סיכון כלשהוא? ומה קורה אם יש סתימה בשירותים? תודה רבה!

רשר

Well-known member
מנהל
אם תתקינו סיפון למכ' כביסה לא תהיה בעיה

ברז מים יש?

אם במרפסת השרות יש ברז הכנה , סביר שיש ניקוז בריצפה או בקיר קשה לי להאמין שיהיה ברז ללא ניקוז.
תסתלקי בריצפה ותחפשו קופסת ביקורת , היא יכולה להיות גם בריצפת האמבטיה הסמוכה.
תראו האם מימנה יוצא צינור לכיוון.

לעשות חיבור בצינור 4 צול צריך שיעשה בעל מיקצוע שיעשה ניפל מולחם או זווית יהודית לכך ולשים סיפון מחסום ריח.

yael80

New member
תודה. יש ברז מים במ. שירות שמחובר לקיר הנגדי. אין לי

מושג לאיפה הוא מחובר. כל הדירה הזו היא תעלומה אחת גדולה... ישנה קופסה באמבטיה, אך היא לא קרובה למרפסת וכדי להתחבר לקופסה צריך לחצוב מתחת לרצפות. הבנתי שחיבור לצינור שיוצא מהכיור אמבטיה לא טוב כי הוא אינו בקוטר מספיק למכונת כביסה- לכן עלתה הצעת ההתחברות לצינור השירותים. עוד שאלה: האם כאשר מתחברים לצינור השירותים-והמכונה פועלת, ניתן להשתמש בשירותים? או שזה ממש לא קשור אחד לשני? :) ושוב תודה רבה

את צריך בעל מיקצוע, אינסטלטור

לא שיפוצניק ולא את ( בלי לפגוע)
יש ברז = יש ניקוז.
ודבר שני הקופסא לא צריך להיות קרובה, צריך לראות האם יש בא צינור שיוצא לכיוון המרפסת.
היכן הדירה?

1ג2י

New member
אין כל בעיה עם חיבור ליציאה של כיור הרחצה, הצנרת מתאימה

למעלה