צילצולים באוזניים

דליהאאא

New member
צילצולים באוזניים

יש לי צילצולים באוזניים, בדרך כלל בערבים, האם יש טיפול לזה?

יש../images/Emo13.gif

ברפואה המשלימה על ענפיה יהו תחומי טיפול שיעזרו לך. אני משוחדת על הומאופתיה כי את זה אני מכירה הכי טוב
מבחינתך-כדאי לקרוא על תחומי הטיפול ומתוך הבנה להגיע לטיפול הנכון ולמטפל הנכון כל טוב עירית

לקשמי

New member
עוד שאלה על אוזניים

סיפור שהתחיל לפני 12 שנה, עוד כשהייתי בצבא (ממש בסמוך לזמן השחרור שלי). שהתחיל עם סתם התקררות שכללה כאבי אוזניים שבגללן קיבלתי טיפות. התחלתי להשתמש באותן טיפות אוזניים בלי לדעת בעצם איך להשתמש בהן וכך בעצם "סתמתי" לעצמי את האוזניים, ככל הנראה עם מנת יתר. בינתיים השתחררתי, הלכתי לרופאי א.א.ג בקופת חולים (בעקבות כאבי אוזניים). אלה שלחו אותי לבדיקות שמיעה (שיצאו תקינות) ותמיד בסוף נתנו לי עוד ועוד טיפות... באיזשהו שלב כשכבר הבנתי שהטיפות הן שגרמו לבעיה והן גם מחמירות את המצב, הפסקתי לקחת אותן ודי הזנחתי את כל העניין בכלל (לא עשיתי שום טיפול כי כבר נמאס לי ללכת לרופאים שכל הזמן רק נותנים לי טיפות) ועד היום, כאמור 12 שנה אני מסתובבת עם אוזניים סתומות ואחת לתקופה מסוימת סובלת מכאבי אוזניים. בפעם האחרונה שהייתי אצל רופאת א.א.ג היא לא הבינה על מה אני מדברת. היא לא ראתה כלום בבדיקה של האוזניים ואמרה גם שאין מה לעשות עם זה. האם באמת אין לזה שום פתרון? נכון, הזנחתי את זה במשך שנים על גבי שנים אבל אולי לרפואה המשלימה בכל זאת יש פתרון או שנגזר עליי להמשיך לחיות עם אוזניים סתומות שיכאבו מדי פעם?

מאיר72

New member
יש פתרון לזה

קוראים לזה טיפול. בהחלט ניתן לטפל בכך, דיקור מאוד יעיל לבעיות מסוג זה.

hal767

New member
הדרך הטבעונית ההייג'יניסטית.

יש בהחלט פתרונות לבעיה הזאת בדרך כלל. החשוב הוא ללמוד את הבעיה במקרה שלך ולאתר את גורמיה. הגורמים יכולים להיות הן מתהתחום הפיזי, והן מהתחום המנטלי. ע"פ המימצאים מתאימים דרך טיפול. אין שימוש בתרופות מכל סוג בדרך הריפוי הטבעוני, אלא סילוק גורמי הבעיה ובצוע דרך המאפשרת לגוף לרפא את עצמו.

למעלה