צילומי רכבות בסרט ישראלי

מצב
הנושא נעול.

אדיה

New member
צילומי רכבות בסרט ישראלי

צילומי רכבות בסרט ישראלי
צפיתי היום בסרט "כנפים שבורות" (מומלץ בהחלט) אך מה שנוגע לפורום זה הוא שפע צילומי הרכבות שבו! למשל: * ב"שוט" הפתיחה: מפגש בין רכבות בינעירוניות החולפות האחת על פני השניה באזור נמל חיפה * נסיעת הגיבורה ברכבת מחיפה לתחנת תל אביב השלום * שפע צילומים בתוך הכרמלית אשר מסתבר כי גיבורי הסרט נוסעים בה בדבקות. נראה לי שצופה בחו"ל היה מתרשם שמתחת לפני השטח בחיפה פועלת רשת תחתית מסועפת בנוסח הטיוב של לונדון... כמו כן המון צילומים של העיר חיפה... לכו ותהנו! יובל

../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif בהחלט!

צילומי רכבות בסרט ישראלי
צפיתי היום בסרט "כנפים שבורות" (מומלץ בהחלט) אך מה שנוגע לפורום זה הוא שפע צילומי הרכבות שבו! למשל: * ב"שוט" הפתיחה: מפגש בין רכבות בינעירוניות החולפות האחת על פני השניה באזור נמל חיפה * נסיעת הגיבורה ברכבת מחיפה לתחנת תל אביב השלום * שפע צילומים בתוך הכרמלית אשר מסתבר כי גיבורי הסרט נוסעים בה בדבקות. נראה לי שצופה בחו"ל היה מתרשם שמתחת לפני השטח בחיפה פועלת רשת תחתית מסועפת בנוסח הטיוב של לונדון... כמו כן המון צילומים של העיר חיפה... לכו ותהנו! יובל
בהחלט!
מעבר לזה שזה סרט מעולה (אע"פ שאני לא אוהב לבכות
) הצילומים שם פשוט מדהימים, בתור אחד שלא מבין בתמונות, צילומים ואיכות- השוטים שם פשוט כל כך נכונים, הסצנה עם הרכבות אכן הכניסה לאוירה סגרירית, בכלל נופים של חיפה נראים לי מאוד יפים, לא יודע למה, הכרמלית לא עשתה לי הרגשה טובה, סגור כזה, אבל אולי זה נובע מהעובדה שאני מחבב רכבות, אבל מעולם לא הייתי בתחתית (רק זכור לי שומר שצועק עלי שאני מתעסק עם מכונת הכרטיסים
) סוף הסרט (סלחו לי שאני קופץ, ראיתי בבכורה) גם מצולם בכשרון, המסע של הילדה ברכבת, ההגעה לתל אביב והסצנה שלה על הגשר [ראיתם מה עושים לו? זה נראה כאילו כל שניה הוא מתמוטט
] שברקע עזריאלי, ואמא שלה שמגיעה לתנת טרמפיסטים (או שזו הייתה התחנה ליד הרכבת, לא זוכר) והחיבוק שלהן שמופיע בכל הכרזות ובסיום הסרט הסצנה שנותנת לך שניה אחת לנגב את הדמעות, עם האוטו שנתקע ואז אפשר לצחקק סוף סוף
טוב, יצא טרחני וקצת עוף, סליחה

צילום של קטר מס´ 127 !

צילומי רכבות בסרט ישראלי
צילום של קטר מס´ 127 !
בסרט "יופי של צרות" משנת 1976 רואים את קטר מס´ 127 בכמה פוזות סקסיות ומעניינות.

david80

Member
"פעם בחיים" סרט עבור חובבי רכבות...

צילום של קטר מס´ 127 !
"פעם בחיים" סרט עבור חובבי רכבות...
ואירוויזיון. יש בו שפע של צילומים מהרכבת התחתית (T-Bana) של שטוקהולם!

אדיה

New member
בסרט "כנפים שבורות" אחד הקטרים

צילום של קטר מס´ 127 !
המושך רכבת נוסעים הוא קטר צהוב (701?) החולף מול קטר מודרני הדוחף את הרכבת בכיוון הנגדי (צפונה). האם קטרים אלה מושכים רכבות נוסעים?

עבור לתשובה בפורום המשאיות...

המושך רכבת נוסעים הוא קטר צהוב (701?) החולף מול קטר מודרני הדוחף את הרכבת בכיוון הנגדי (צפונה). האם קטרים אלה מושכים רכבות נוסעים?

אביתר, אולי תפסיק?

אביתר, אולי תפסיק?
אין לי מושג איזה חתול שחור עבר בינך ובין אורן, אבל אם גזרת על עצמך לנתק את עצמך מהפורום, תעשה זאת בכבוד ואל תגיב לכל הודעה פה "בואו לפורום משאיות" (שאגב הוא פורום נחמד) אתה מנסה להרוס פורום? לא יצליח לך ובסוף תוכל להחסם. לדעתי זו הצפה, אבל אני מאמין שתפתור זאת עם אורן. אז אני מבקש ממך להפסיק או שאפנה לאורן ואגיד שזה לא נעים לי לראות את ההודעות הלא מועילות שלך
*יוצא ממצב מנהל*

אין לי שום כוונה

אביתר, אולי תפסיק?
אין לי מושג איזה חתול שחור עבר בינך ובין אורן, אבל אם גזרת על עצמך לנתק את עצמך מהפורום, תעשה זאת בכבוד ואל תגיב לכל הודעה פה "בואו לפורום משאיות" (שאגב הוא פורום נחמד) אתה מנסה להרוס פורום? לא יצליח לך ובסוף תוכל להחסם. לדעתי זו הצפה, אבל אני מאמין שתפתור זאת עם אורן. אז אני מבקש ממך להפסיק או שאפנה לאורן ואגיד שזה לא נעים לי לראות את ההודעות הלא מועילות שלך
*יוצא ממצב מנהל*
אין לי שום כוונה
להמשיך ולכתוב בפורום הזה. אני במילא לא מפיק פה שום תועלת. אין לי רצון להמשיך. אני מקבל כסף על הידע??? מה חשבתם שהחינם הזה ימשך לעד??? אני לא מנסה להרוס שום פורום. מה שכן אעשה - אפגש עם מי שכל פורטל "תפוז" שייך לו ושם אומר את מה שיש לי בצורה מנומקת. לתומי חשבתי שהרמה בארץ גבוהה אבל שוב ושוב טעיתי. לא נורא. יש מקומות נוספים" "נענע" ו-"וואלה" ועוד דומים בחו"ל.

seffic

New member
שלום לך!

אין לי שום כוונה
להמשיך ולכתוב בפורום הזה. אני במילא לא מפיק פה שום תועלת. אין לי רצון להמשיך. אני מקבל כסף על הידע??? מה חשבתם שהחינם הזה ימשך לעד??? אני לא מנסה להרוס שום פורום. מה שכן אעשה - אפגש עם מי שכל פורטל "תפוז" שייך לו ושם אומר את מה שיש לי בצורה מנומקת. לתומי חשבתי שהרמה בארץ גבוהה אבל שוב ושוב טעיתי. לא נורא. יש מקומות נוספים" "נענע" ו-"וואלה" ועוד דומים בחו"ל.
שלום לך!
תנסה את מזלך בפורומים לילדים ונוער.

תגובה: לילה טוב לכולם !

גם אני דורש התנצלות
בשם אזרחי המדינה הערביים!
תגובה: לילה טוב לכולם !
תקומו מחר ליום חדש ולדף חדש. נפסיק את ההתעסקויות הפוליטיות ונחזור לענייני תחבורה ציבורית. אין לי כל כוונה לחרוג מנושאי התחבורה ומאוד אקפיד שכולם יתעסקו כאן אך ורק בנושא הזה. היות והבחירות קרובות מצטבר באופן טבעי מתח באויר בין גולשים שלהם דעות פוליטיות מנוגדות. אז נתעלה על עצמנו החל מרגע זה ונהיה עניינייים לחלוטין. אדון ספיק: יש לי המון חברים ערבים, אני דובר את שפתם ואין לי דבר נגד אף אחד. אתה מוזמן להתקשר אלי מיד הביתה ונחזור להיות חברים. תתקשר עכשיו ל- 02-5817977 או השאר לי מס´ טלפון ואתקשר אני. ממתין לתגובתך בשמחה, שלך, אביתר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה