צילומי סטודיו - מיני סקר עם שאלה

אולה *

New member
צילומי סטודיו - מיני סקר עם שאלה

האם עשיתם לילדכם צילומים אצל צלם מקצועי? אם כן - באיזה גיל האם יש לכם המלצה? אנחנו שוקלים לעשות "בוק" לשירז

פעמיים

פעם אחת בגיל 4 חודשים ופעם בגיל שמונה חודשים. מאחר שזה היה בעפולה ובירושלים- לא נראה לי שלהמלצות שלי יהיה ערך עבורך. בטח בפורים ניקח אותו שוב לתמונות סטודיו. (בעפולה, הכי זול, ומאוד מוצלח)

מה את חושבת על צילומי משפחה

כאלה שעושים בבית, בפעילויות טבעיות בבית? כמובן שאצלכם יש אפשרות שתצלמו זה את זו עם תמר, אבל לא לחלקנו "מצלמות שמאליות" (לא מבחינת האיכות הטכנית של הצילום כמו מבחינת זוית הצילום, בחירת הנושאים, ההעמדה בתוך מסגרת התמונה וכד'). אני בזמנו נורא רציתי שתבוא מישהי לצלם אותי בבית, בהריון, יחד עם תמוז. יש כמה בנות שמפרסמות את זה.

עמית@

New member
זה רעיון הרבה יותר טוב!

וזה גם יוצא מאוד מאוד יפה, אני לא אוהבת את המעושות שבהעמדה מול צלם עם פלשים ורקעים.. (אגב- הצטלמת עם תמוז בהריון? זה בטח היה מדהים!)

לא. זה לא יצא. היה נורא יקר וגם

לא ראיתי אותה מתחת לבטן, ורוב הזמן קיללתי את עצמי שרציתי משפחה וילדים, וגם את עידו לרוב. הדבר היחידי שהייתי רוצה לעשות ולצלם, זה להראות אותי בתור לויתן באמבטית קרח. זה היה יכול קצת להרגיע אותי, אם רק הייתי מצליחה לצאת משם אחר כך. (לא צוחקת, הייתי צריכה עזרה להתהפך במיטה).

עמית@

New member
אני זוכרת את התמונה שלך מסוף ההריון

וכל פעם מחדש אני נדהמת ממנה.. ורק כשפגשתי אותך ראיתי כמה את דקיקה במציאות, לא להאמין איזו בטן זו היתה
אז בכל זאת חבל שלא הצטלמת

מרב.

New member
לא עשיתי,

אבל ראיתי תמונות של מי שעשתה לנו את ה"בוק" בהריון- שצילמה זוג חברים שלנו עם התינוקת שלהם- בטבע, שלושתם- מקסים. באופן אישי- לא אוהבת תמונות סטודיו.

לא עשינו ואני לא אוהבת

מהטעם הפשוט שאני אוהבת יותר לצלם בסביבה הטבעית ולא לביים תמונות... מה גם שלא הייתי רוצה להלחיץ ילד לשתף פעולה ברגע מסוים לצורך הענין.

לא עשינו

ואם תחליטו כן לעשות, כדאי לבדוק טוב טוב אצל מי. היום טיילתי עם אמיתי ליד גן ילדים, והיה שם צלם שצילם את הילדים מחופשים. כשהיה ילד שלא חייך או לא שיתף פעולה הצלם צעק עליו: "תחייך!" (מעניין למה זה לא עזר). נשמע לי קשה לצלם ילדים בגיל כזה בצילום מקצועי, ועדיפות בעיניי התמונות הטבעיות בבית או בחוץ בלי שהם שמים לב שקורה משהו חשוב באותו רגע.

מיכל @

New member
לא.

אוהבת יותר תמונות טבעיות ולא מבוימות. אני חושבת שהמעמד מלחיץ עבור הילדים.

העין ה 3

New member
גם אנחנו לא עשינו

לעומר יש כמה תמונות כאלה מגיל 4 אבל אני חושבת שאבא שלו לקח אותו - לא זוכרת בוודאות (כבר היינו גרושים).

אנחנו לא עושים בוק מצלמים לבד והרבה

אני יודעת שזה שונה אבל גם בבית אפשר לנסות לציר תמונות יותר מסוגננות. לדעתי בכל גיל שי את הקסם שלו לכן אין לי המלצה על גיל מסויים. בהזדמנות זאת שולחת לכם
ים ו
ות

וואו, איזה מדהימה!

אולה, הילדה פשוט מתוקה בטרוף! והיא כל כך גדולה (בת כמה היא בכלל? אני לא מצליחה לזכור)

היא היתה בת שנה לפני חודש

או חודשיים...לא ?
אולה - היא משגעת , כזאת מתוקית ושובבית...ממש מתאימה לכם "גנטית" !!!
. איזה כיף של ילדה היא נראית !!! קסם אמיתית
. התאהבתי קשות...
.

אולה *

New member
שירז נולדה ב-12/01

כך שהיא עוד מעט בת שנה וחודשיים. היא גדלה בקצב מסחרר. רצה, חוקרת, מקשקשת, מחבקת. ד"א, גם אני מאוהבת בה קשות

למעלה