צילומים מהדרך: ה TEMSA SAFARI

• פותח הנושא 846
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

fireman

New member
ממה שלי ידוע ואני אברר את השאר

תראה...
אני יודע של-4092 במשך המון זמן לא היה סידור קבוע כי לא רצו לנהוג בה, וגם בתור נוסע שידע מה עבר עליה לא הכי נעים לי לנסוע בה, אבל אין ספק שאם המצב של המכונה הוא שעדיין משתלם לשפץ אותה, אז מטרודן יכלו לשפץ אותה ולהשבית, אבל לא למכור. אנחנו יורדים פה על קווים שקנו אותה, אבל לכל עסקה יש שני צדדים, ומטרודן מכרו מכונה שעברה פיגוע תמורת כסף... על זה לא חשבתם... יש כאן כמה נקודות שמעניינות אותי: 1. האם קווים יזמו את המהלך, או שאולי מטרודן פנו אליהם? 2. מה יותר נורא, עצם הקניה של קווים, או עצם המכירה של מטרודן? 3. האם מטרודן מכרו את המכונה כדי להרוויח כסף? או שקווים קנו אותה כי המחיר שלה היה זול והדגם התאים להם? 4. למה מטרודן לא רצו לשפץ אותה, וקווים כן? זהו בגדול.
במהלך השבוע מטרודן קיבלה על המכונה כסף תחת הגדרה של "טוטאל-לוסט" מהרגע שחברת מטרודן או כל אדם אחר שרכבו הוגדר ככזה שאין כדאיות לשפץ הוא מועבר לרשות חברת הביטוח שמקבלת את הבעלות על מה שנשאר מהרכב ומכאן היא מוציאה אותו למכרזים, או לפירוק או לשיפוץ (אם יש קליינטים פוטנציאלים) וזה לדעתי מה שקרה עם המכונה הספציפית הזו. מי שקנה את המכונה לחברת הביטוח אלה "מרכבים" שמכרו אותה כמשופצת ל"קווים"

טוארג

New member
אז למה אנחנו בעצם יורדים על קווים?

במהלך השבוע מטרודן קיבלה על המכונה כסף תחת הגדרה של "טוטאל-לוסט" מהרגע שחברת מטרודן או כל אדם אחר שרכבו הוגדר ככזה שאין כדאיות לשפץ הוא מועבר לרשות חברת הביטוח שמקבלת את הבעלות על מה שנשאר מהרכב ומכאן היא מוציאה אותו למכרזים, או לפירוק או לשיפוץ (אם יש קליינטים פוטנציאלים) וזה לדעתי מה שקרה עם המכונה הספציפית הזו. מי שקנה את המכונה לחברת הביטוח אלה "מרכבים" שמכרו אותה כמשופצת ל"קווים"
החיים הרי ממשיכים הלאה, לא? מרכבים הציעו להם מכונה יותר איכותית מהזבלה שיש להם במחיר יותר זול אני מניח, אז מה רע בעסקה שהם ביצעו?

fireman

New member
אני לא היחיד שמשגר כאן

החיים הרי ממשיכים הלאה, לא? מרכבים הציעו להם מכונה יותר איכותית מהזבלה שיש להם במחיר יותר זול אני מניח, אז מה רע בעסקה שהם ביצעו?
אני לא היחיד שמשגר כאן
טענות כלפי קווים עם כל הכבוד החברה הזאת בנתה לעצמה תדמית של פח זבל חברה שקונה הכל, לא משנה איך הוא נראה, איך הוא נוסע ומה עבר עליו. זה התחיל עם הגרוטאות שקנו מ"דן" המשיך עם הזבל שקנו מהתח"צ בהמוניהם, המשיך לוולבו הלבן שחרשה כבר חצי מדינה וקינחו עם המפוצצת של מטרודן... כלכלית אני בטוח שאין שום דבר רע בעיסקה שהם עשו, הם אוהבים לקנות הכל ובזול....אבל אני חושב שמעבר לרכישת גרוטאות שעם זה השלימו כאן מזמן, לקנות קבר על גלגלים זה קצת מעל ומעבר ותסלח לי על כך שהרכישה הזאת מאוד מכעיסה אותי.

846

Active member
../images/Emo45.gif

אני לא היחיד שמשגר כאן
טענות כלפי קווים עם כל הכבוד החברה הזאת בנתה לעצמה תדמית של פח זבל חברה שקונה הכל, לא משנה איך הוא נראה, איך הוא נוסע ומה עבר עליו. זה התחיל עם הגרוטאות שקנו מ"דן" המשיך עם הזבל שקנו מהתח"צ בהמוניהם, המשיך לוולבו הלבן שחרשה כבר חצי מדינה וקינחו עם המפוצצת של מטרודן... כלכלית אני בטוח שאין שום דבר רע בעיסקה שהם עשו, הם אוהבים לקנות הכל ובזול....אבל אני חושב שמעבר לרכישת גרוטאות שעם זה השלימו כאן מזמן, לקנות קבר על גלגלים זה קצת מעל ומעבר ותסלח לי על כך שהרכישה הזאת מאוד מכעיסה אותי.

טוארג

New member
גם אותי היא מכעיסה,

אני לא היחיד שמשגר כאן
גם אותי היא מכעיסה,
אבל אני לא סגור על זה שהכעס מופנה רק כלפי קווים, אלא גם כלפי מרכבים וכלפי חברת הביטוח.

fireman

New member
תהיה בטוח שהם ידעו שיהיה

גם אותי היא מכעיסה,
אבל אני לא סגור על זה שהכעס מופנה רק כלפי קווים, אלא גם כלפי מרכבים וכלפי חברת הביטוח.
תהיה בטוח שהם ידעו שיהיה
להם למי למכור את הקבר הזה, אחרת הם לא היו קונים אותו בעצמם.

המכונות שהם קנו מדן היו במצב מצוין!

אני לא היחיד שמשגר כאן
המכונות שהם קנו מדן היו במצב מצוין!

amitasafzabida

New member
שניה, אבל אתם מדברים על הוולוו הזו?

היא גרוטאה? מה רע בה?

אוהד11

New member
חברת הביטוח אינה מעורבת בענין, משום

היא גרוטאה? מה רע בה?
חברת הביטוח אינה מעורבת בענין, משום
שבמקרה זה מדובר בארוע פח"ע (פיגוע חבלני עוין) והפיצוי ניתן ע"י מס רכוש, משמע משרד האוצר, ומשרד האוצר מצא לנכון להרוויח יחד עם חברת הביטוח הממשלתית "ענבל".

846

Active member
../images/Emo41.gif האוטובוס שופץ במרכבים בזמן

צילומים מהדרך: ה TEMSA SAFARI
של שיא סיורים, לצערי הצלחתי לתפוס אותה רק מאחור בצומת מנשה.
האוטובוס שופץ במרכבים בזמן
שהינו בסיור, חלק מהאנשים ראו אותו. זהו האוטובוס שמנהל התיפעול סיפר ששינו לו את מיקום הדלת והכיסאות.

OMER G17

New member
נצל"ש...

האוטובוס שופץ במרכבים בזמן
שהינו בסיור, חלק מהאנשים ראו אותו. זהו האוטובוס שמנהל התיפעול סיפר ששינו לו את מיקום הדלת והכיסאות.
נצל"ש...
שתי שאלות: קווים קיבלה את קו עפולה-בית שאן? והשנייה....היא מפעילה בו מיניבוסים? כי היה נראה לי שככה ראיתי...ואגב מנסיעה שנסעתי בו לא נראה לי שהוא לא צריך אוטובוס...

846

Active member
קווים זכתה באשכול עפולה והסביבה

נצל"ש...
שתי שאלות: קווים קיבלה את קו עפולה-בית שאן? והשנייה....היא מפעילה בו מיניבוסים? כי היה נראה לי שככה ראיתי...ואגב מנסיעה שנסעתי בו לא נראה לי שהוא לא צריך אוטובוס...
כנראה נסעת בזמן רגוע. בשעת העומס הנוסעים מתלוננים ומבקשים מאגד להוציא אוטובוס גדול במקום.....

amitasafzabida

New member
גם אגד עושה את אותו הקו?

כנראה נסעת בזמן רגוע. בשעת העומס הנוסעים מתלוננים ומבקשים מאגד להוציא אוטובוס גדול במקום.....
גם אגד עושה את אותו הקו?

מצב
הנושא נעול.
למעלה