צילום

צילום

האיטלקי אולפני צילום לארועים הינה חברה המתמחה בצילום אירועים, בריתות בר/בת מיצווה וחתונות, המשלבת יצירתיות ואומנות יחד עם ציוד וטכנולוגיה המתקדמים בשוק. ראש פתוח, יחס אישי ואהבת המקצוע - הם שלושת הקוים המנחים אותנו באירוע שלכם מבצע חסר תקדים אירוע צהריים כולל צילום וידאו סטילס די וי די צילום תמונות עד 200 תמונות 550 שח בלבד צילום אירוע ערב כולל צילום וידאו סטילס די וי די צילום תמונות עד 300 תמונות 850 שח לפרטים נוספים צלצלו 072.2114040 054.58409277

../images/Emo207.gif תוכנות לכתיבת תסריט

שלום רב לכם. אני חדש לגמרי פה. למען האמת, זו ההודעה השנייה שלי בפורום הזה אי פעם, הראשונה הייתה לפני דקות בודדות. כמו שכתוב בכתורת - אני מחפש תוכנה לכתיבת תסריט. מאלה שמנחות, עוזרות, חוסכות זמן, אבל אני לא רוצה להוציא איזה 200 דולר על משהו כזה. חיפשתי מעט באינרטנט וראיתי שיש לא מעט כאלה, מכל מני חברות, ובטווח רחב מאוד של מחירים. לכולן, כמובן, תגובות טובות... מישהו פה מכיר דברים כאלה? התנסה? יודע מה טוב יותר ומה טוב פחות? מה זה מחיר טוב ומזה פחות? אשמח לעזרה. תודה.

lollapalooza

New member
ואגב,

בעיני תוכנות זה ממש מיותר. מה הבעיה לכתוב תסריט ב- Word?

ובכן, אני לא יודע...

זה בדיוק מה שאני שואל פה. מבין אנשים שהתנסו - כמה זה באמת חיוני?

תודה רבה. אבל...

אחד האנשים בשרשור ההוא כותב שהוא יעלה לפה מסמך וורד מוכן לפי הפורמט. זה נעשה? אפשר למצוא את זה כאן?

למעלה