צילום 1 בגשם: מוסך דן אזור

מצב
הנושא נעול.

כל הצילומים בשרשור זה צולמו ע"י ד"ר אביתר רייטר.

צילומים 10 + 11: הסטוריה !!!

צילום 9 רכבת העבודה תקועה בנחל שורק
לאחר התמוטטות עמוד מרכזי בגשר. ראו כתבתנו באתר חדשות הרכבת !!!
צילום: רמי בן-שלום, רפרודוקצייות: ד"ר אביתר רייטר, בלוד: שימו לב לצבעים של קטר מס' 103 ! אלו צבעיו המקוריים !!!

לילה טוב מעבדכם הנאמן ../images/Emo70.gif../images/Emo23.gif../images/Emo70.gif

צילום: רמי בן-שלום, רפרודוקצייות: ד"ר אביתר רייטר, בלוד: שימו לב לצבעים של קטר מס' 103 ! אלו צבעיו המקוריים !!!
לילה טוב מעבדכם הנאמן

יצחקA

New member
תמונות יפות מאוד, זה קצת מוזר

צילום 4 בגשם: 3 דגמים באזור !!!
צילום: הד"ר כמובן !
לראות תמונות של אוטובוסים נטושים ב
... יש לך תמונות של 201-209 שאתה יכול להעלות אותם לפורום? תודה רבה מראש איציק.

דבר איתי במספרים חיצוניים ! כי

לראות תמונות של אוטובוסים נטושים ב
... יש לך תמונות של 201-209 שאתה יכול להעלות אותם לפורום? תודה רבה מראש איציק.
אין לי מושג מה זה מס' פנימיים. באגד לא מתייחסים לפנימיים והכל עובד על פי המס' החיצוני שהוא תעודת הזהות של האוטובוס ושעל פיו אפשר לדעת הכל ומעבר למידע הקשור במס' פנימיים. תודה.

יצחקA

New member
אביתר, אני מתכוון לאוטובוסי דן

אין לי מושג מה זה מס' פנימיים. באגד לא מתייחסים לפנימיים והכל עובד על פי המס' החיצוני שהוא תעודת הזהות של האוטובוס ושעל פיו אפשר לדעת הכל ומעבר למידע הקשור במס' פנימיים. תודה.
המפרקיים בעלי הגג העגול, בעלי המרכב הגרמני המקורי. הם לא היו ממוזגים. היו ב"דן" 9 אוטובוסים כאלה ומספריהם הסדורים ( לא יודע מס' חיצוני) נע בין 201-209. יום טוב . איציק

צר לי - אין לי תמונות ! אבל...

המפרקיים בעלי הגג העגול, בעלי המרכב הגרמני המקורי. הם לא היו ממוזגים. היו ב"דן" 9 אוטובוסים כאלה ומספריהם הסדורים ( לא יודע מס' חיצוני) נע בין 201-209. יום טוב . איציק
צר לי - אין לי תמונות ! אבל...
אחד מהם נמצא כיום בשיכון המזרח בראשון ומשמש מזנון (לפני היציאה ימינה לנצר סירני או לפני היציאה שמאלה לבאר-יעקב מכיוון הכביש הצר מראשון). יום טוב, אביתר.

אתה מתכוון

אתה מתכוון
לגג עגול כמו שיש ל-9213 באחת התמונות של אביתר כאן? היו כאלה מפרקיים? אם כן, מסתבר שזכרוני מילדות לא מטעני, ואכן ראיתי אחד כזה פעם.... תמונות אין לי...

איציק מתכוון לאוטובוסים גרמניים

אתה מתכוון
לגג עגול כמו שיש ל-9213 באחת התמונות של אביתר כאן? היו כאלה מפרקיים? אם כן, מסתבר שזכרוני מילדות לא מטעני, ואכן ראיתי אחד כזה פעם.... תמונות אין לי...
איציק מתכוון לאוטובוסים גרמניים
מקוריים, 9213 הוא אמנם מאותו דגם (M.A.N SL 200), אך הוא בעל מרכב ישראלי. אני מצרף תמונה בה נמצא אוטובוס כמו זה שאיציק מתכוון, ללא המסילה כמובן וגם ללא חוטי החשמל.

מצב
הנושא נעול.
למעלה