צילום רחם
אוווף שאלה חשובה

ליזט2

New member
צילום רחם../images/Emo5.gif אוווף שאלה חשובה

היי בנות אני צריכה להגיע לצילום רחם מחר בבוקר
עד כמה שהבנתי אני יהיה חייבת לקחת אנטיביוטיקה חמישה ימים אחרי כדי למנוע זיהומים וכאלה.... השאלה שלי היא האם אני יכולה לעשות הזרעה במקביל לאנטיביוטיקה שהרופא נתן לי ? ביום חמישי שישי אני אמורה לבייץ ואפשרי לעשות את ההזרעה אבל אני עדיין לא יסיים את האנטיביוטיקה זה אפשרי ביחד? או שהלך לי חודש של טיפולים ולחכות לחודש הבא הרופא ביקש לחזור אליו יום יומיים אחרי הצילום והוא יקבע אם אפשרי לעשות טיפול לפי הנתונים בלה בלה בלה אבל מה ששכתי לשאול זה אם בכלל אפשרי לעשות טיפול אם לא סיימתי את האיטיביוטיקה!! האמת קצת מפחיד אותי ויש לי אירוע בדיוק בערב (מחר) יש כאבים אחרי ?טיפים לאחר כך? ואם משהי יכולה לספר לי על התהליך ? בנות בבקשה אם משהי יודעת שתדריך אותי ותרגיע
המשך יום טוב לכולנו ושולחת
גדול גדול

TWEETY =^.^=

New member
בטח קיבלת דוקסלין נכון../images/Emo35.gif

אם כך אז אין בעיה
ומשו אופטימי לסיום,,,ישנה אגדה שנקראת: "אגדת צילמוני הרחם"
האגדה אומרת שהסבירות להקלט להריון אחרי הצלמון היא מהגבוהות ביותר
וסבירות זו ממשיכה עד ל-כחצי שנה אחרי הצלמון
בקיצקצ,,,שיהיה המון בהצלחה, ואמן והאגדה תעבוד עליך ובגדול

אני מקבלת את האנטיביוטיקה

כל פעם אחרי ההזרעה, כך שאני מניחה שזה לא ממש משפיע עליה... שיהיה בהצלחה!

bapi

New member
רק בכדי לסבר את אוזנך

אני בכלל לא לקחתי אנטיביוטיקה לא לפני הצילום ולא אחרי הרופא פשוט לא אמר לי שצריך כל רופא והמדיניות שלו. מה שרוב הבנות ממליצות זה לקחת משכך כאבים כ- 20 דקות לפני הבדיקה כדי שלא יכאב אני גם את זה לא עשיתי ובכל זאת עברתי את זה בשלום (אבל ממליצה כן לקחת) אני חושבת שבסרגל - בשאלות נפוצות יש הרבה בנושא צילום רחם. שיהיה בהצלחה.

ליזט2

New member
תודה תודה תודה בנות../images/Emo25.gif

מישהי יודעת מה הסיבה שאסור לקיים יחסים חופשיים עד לצילום רחם? ואם מישהי יכולה לתת לי קצת טיפונת פרטים על הצילום איך הוא נעשה וכאלה? תודה בנות המון

סיון01

New member
כי יש נשים שנכנסות להריון מיחסי מין

נכון, גם לי קשה להאמין שיש נשים כאלה, וזה די אירוני שדווקא אצלנו פוחדים מדברים כאלה, אבל הם לא היו רוצים לפגוע בעובר המתהווה, אם יש כזה. לי פשוט תיזמנו את הצילום ליום ה- 7 אחרי המחזור, כך שלא היה עדיין חשש להריון (מצחיק לכתוב חשש והריון ביחד, לא?). העסק הולך תיקתק, מרגיש כמעט כמו בדיקה גינקולוגית רגילה, ואכן לקחתי משכך (שלא הייתי צריכה, כנראה) וגם אנטיביוטיקה (שעשתה לי פטריה). כדאי גם להביא פד עבה, כי החומר שהם מכניסים לך לצילום נשפך החוצה אח"כ. בהצלחה!

bapi

New member
פרטים על צילום רחם

מהקישורים של הפורום - לעיונך

ליזט2

New member
בנות עוד שאלה ...

יש לי כאבים די חזקים ברחם ואם אני מזהה טוב אז אולי יש לי גם דלקת או שאולי זה מלחץ של הבדיקה מחר מה יהיה אם יש לי דלקת (פיטריה) מצטערת על התיאור אז יהיה אפשרי בכלל לקיים את הצילום אוווי אני כבר יכולה להרגיש את הכאבים של מחר
שהתחילו לי כבר אכשיו אני פוחדדדדת הלוואי שזה יעבור מהר ... ביי בנות תודה

ליזט אני לא בטוחה שאפשר לעשות צילום

רחם אם יש לך דלקת ו/או פטריה תבדקי את הנושא... וכן יכול להיות כאבי בטן מהתרגשות ופחד..... למזלי כשהיה לי צורך בצילום רחם לא הכרתי את הפורום לא הכרתי את המושג לא הבנתי כלום הרופא (מזל מזל) אמר שזה שום דבר.... וככה באמת היה...היה לי רק כאב קל של ככמה דקות כמו של מחזור וזהו... אני יודעת שהכאבים הם רק כשיש סתימה באחת החצוצרות... ליזט, תשאלי את הרופא לפני הצילום במידה ואכן יש לך דלקת כלשהי... והכי חשוב - שיהיה לך בהצלחה!!! ואמן שאגדת צילום הרחם תתגשם אצלך!!!

לא הכרתי את הפורום = לא הכרתי את

הפחד שנובע מכמה בנות.... חס וחלילה לא הכוונה אל ה-
החם שעוזר כל כך ושבזכותו באמת אני עוברת הרבה מאוד דברים אחרים.... (נשמע כמו סתירה מסויימת, יכול להיות) אבל בכל זאת אם הייתי מכירה את הפורום הייתי מצליחה לעבור הרבה דברים אחרים שלא הצלחתי בגלל שלא הכרתי את הפורום....

סיון01

New member
כן, אפשר צילום עם פטריה

ודרך אגב, אפשר גם הזרעה עם פטריה. כי הפטריה היא בנרתיק ולצורך הענין הרחם רחוק... ופטריה היא תופעת לוואי של אנטיביוטיקה (בין היתר, אצלי זה גם היה קשור לאיקקלומין) אז אם כבר התחלת לקחת לקראת הצילום, יתכן וזה באמת פטריה. בכל מקרה, אני בטוחה שתעברי את הצילום בשלום!

ליזט2

New member
אגב בנות שמעתן על....

רמדיה שהחליפה כביכול את הנוסחה לתינוקות והחסירה את הויטמין b1 משהו כזה .... וששלושה תינוקות ניפטרו ... איזה איום !!! אני בבוקר שמעתי בחדשות ואכשיו ראיתי בטלויזיה זה בטח ידובר בחדשות של 8 איזה מצמרר מסכנים
איזה מזעזע...

לי מ ו ר

New member
פשוט לא יאמן

אין מילים. מעדיפה לקבל שלילי כל החיים, ולא לעמוד במצב הזה

נועה 35

New member
איפה היה משרד הבריאות?

משרד הבריאות מיהר להאשים את חברת רמדיה. אין ספק שרמדיה אשמה ולא בסדר, אבל גם משרד הבריאות. זה לא התפקיד שלו לבדוק שהפורמולות תקינות, עומדות בדרישות ושהתוכן שלהם תואם את התווית? המחדל הזה הוא גם המחדל שלהם!

שטש

New member
טיפול+ אנטיביוטיקה

טני לא יודעת למה הרופאים מתעקשים שאפשר שיעבדו יחד מחזור טיפול ואנטיביוטיקה. לדעת הרופא, במחזור הלפני אחרון שלי עשיתי צילום רחם, שהיה כמובן תקין... והוא הוסיף אנטיביוטיקה תוך כדי טיפול באיקק' וכוריגון. הטיפול כמובן לא עבד... אז ככה ששאלתך נותרת בתעלומה. מצד אחד אין הפרעה (לטענת הרופא) של האנטיביוטיקה, מצד שני הטיפול אצלי לא עבד.. בכל אופן שיהיה לך בהצלחה. לגבי הכאבים- מומלץ לקחת אקמול נוזלי או כל כדור (אקמול) שמגיב מהר כרבע שעה לפני הבדיקה והכל יעבור בשלום. מחזיקה לך אצבעות

ליזט2

New member
היי בנות חזרתי מהצילום רחם....

אווי בנות זה היה סיוט מהתחלה ועד הסוף.... הוזמנתי ל10 בבוקר (והרופא הגיע רק ב11 ) כולי לחוצה מתה שזה יגמר נכנסת ב11 וחצי מקבלת את שוק חיי רק מלראות את החדר .... הכל קר קר קר איכסהההה!! ועוד הרופא אומר שזה כמו בדיקה גיניקולוגית... זה כמו בדיקה גיניקולוגית!!! אני הסכם בזה שלשונאים שלי אני לא מאחלת לעבור את זה!! בנוווות לכל מי שאמרה שזה לא כואב ונגמר מהר ... אני מסירה את הכובע ! ולכל מי שאמרה שזה כואב מאוד אני משתייכת אלייכן אין סיכוי שאני עוברת את זה שוב ......(מקווה) בדרך אגב הכל יצא תקין אבל יש לי שאלה לגבי משהי צעירה שהיתה שם איתי בתוצאות שלה רשמו בועת אוויר שנמצאת אם אני לא טועה בחצוצרה שם משהי שמעה על זה (המלצתי לה להיכנס לפורום שלנו והדרכתי אותה איך מקווה שניפגוש אותה כאן בהמשך (ולזמן קצר) אמן טוב בנות שיתפתי אני חוזר לעיסוקיי שיהיה לכן יום מתווווווק וחמים...

../images/Emo25.gifכל הכבוד שאת כבר אחרי,

אני איתך גם לי זה די כאב - אבל שטויות זה כבר מאחורינו... בהצלחה!

אפרסקה

New member
כל הכבוד על ההתאוששות המהירה!

מצטערת שזה כאב...
מקנאה בך שאת אחרי!! זו בטח תחושה נפלאה. והעיקר שהכל תקין!!

hyb

New member
../images/Emo45.gif על ההתאוששות המהירה

גם אצלי זה כאב נורא והתעלפתי בסיום הבדיקה שניסיתי לקום, הרופא כבר לא היה וקראו לו לחזור והוא די נבהל ואשפז אותי להשגחה לכמה שעות. כל הכבוד על ההתאוששות המהירה !!!!

למעלה