צילום מס' 211: אביתר רייטרRRRRRRRRR

מצב
הנושא נעול.

אדיה

New member
בקשה מאביתר

זה יופיע בסי.די רום ב 31.12.2005 !
יש להמתין בסבלנות.
בקשה מאביתר
האם תוכל מתוך לוחות הזמנים של ראשית שנות ה 70 הנמצאים בידיך לספק מידע על תדירות הרכבות דאז ומשכי הנסיעה? הכוונה אינה ללוח זמנים המדויק אלא פשוט לתת "תמונת מצב" לטיב השירות לנוסעים שסיפקה רכבת ישראל לפני 30 שנה. תודה, יובל

Carl Freeborne

New member
בשביל מה כל הביורוקרטיה?

אני נאלץ לדחות את הבקשה כי ניתוח
כזה קיים אך יופיע רק ביום 31.12.2005 בסי-די. רום. אני מתנצל מראש. אך אינני יכול להדליף משם יותר פרטים. כבר פרסמתי מס' דברים משם באתר זה. יש להמתין בסבלנות עד להופעת הדיסק האמור בשוק. מחירו צפוי להיות גבוה והוא ימכר לאחר חתימה על מסמכים מסויימים (מסמכים משפטיים). הדיסק יהיה ממוספר ושיווקו יתבצע תחת השגחת עו"ד. יום נהדר לך, שלך, אביתר.
בשביל מה כל הביורוקרטיה?

היי ! מדובר על 15 שנות השקעה מדי

בשביל מה כל הביורוקרטיה?
יום ! יהיה זה הקובץ הטוב ביותר בעולם על רכבת. הקובץ יכלול ה-כ-ל על הרכבת בארצנו משנת 1839 ועד 2006 ! היות ואני משקיע זמן, כסף, דלק ועוד אלפי שעות על המחשב - נדמה לי שמגיעה לי תמורה הולמת על כך ! כל גרוש שארויח ממכירת ה- CD-ROM אקדיש להמשך המחקר, דלק לארכיון, שדרוג המחשב שלי שגם ככה עובר כל שבוע עדכונים וכו". לצורך המכירה, יתחייב הקונה בפני עו"ד שלי לא לבצע כל שימוש בדיסק ! כל קונה יחתום על מסמך בפני העו"ד. אתה בטח לא חושב שאסכים ששביב מידע מזה ידלוף לאינטרנט למשל. לצורך כך, יש דרכים למנוע זאת. אני אשמח לכנס מסיבת השקה לדיסק שהוא יחודי בעולם ! כשתראה אותו במחשב שלך, תבין למה. ערב נפלא קרל, שלך, אביתר

Carl Freeborne

New member
תודה רבה.... הנחתי שזו הסיבה...

יום ! יהיה זה הקובץ הטוב ביותר בעולם על רכבת. הקובץ יכלול ה-כ-ל על הרכבת בארצנו משנת 1839 ועד 2006 ! היות ואני משקיע זמן, כסף, דלק ועוד אלפי שעות על המחשב - נדמה לי שמגיעה לי תמורה הולמת על כך ! כל גרוש שארויח ממכירת ה- CD-ROM אקדיש להמשך המחקר, דלק לארכיון, שדרוג המחשב שלי שגם ככה עובר כל שבוע עדכונים וכו". לצורך המכירה, יתחייב הקונה בפני עו"ד שלי לא לבצע כל שימוש בדיסק ! כל קונה יחתום על מסמך בפני העו"ד. אתה בטח לא חושב שאסכים ששביב מידע מזה ידלוף לאינטרנט למשל. לצורך כך, יש דרכים למנוע זאת. אני אשמח לכנס מסיבת השקה לדיסק שהוא יחודי בעולם ! כשתראה אותו במחשב שלך, תבין למה. ערב נפלא קרל, שלך, אביתר
תודה רבה.... הנחתי שזו הסיבה...
אני אהיה שם, בערב ההשקה עוד שנתיים..

בקשה מאביתר
האם תוכל מתוך לוחות הזמנים של ראשית שנות ה 70 הנמצאים בידיך לספק מידע על תדירות הרכבות דאז ומשכי הנסיעה? הכוונה אינה ללוח זמנים המדויק אלא פשוט לתת "תמונת מצב" לטיב השירות לנוסעים שסיפקה רכבת ישראל לפני 30 שנה. תודה, יובל
כזה קיים אך יופיע רק ביום 31.12.2005 בסי-די. רום. אני מתנצל מראש. אך אינני יכול להדליף משם יותר פרטים. כבר פרסמתי מס' דברים משם באתר זה. יש להמתין בסבלנות עד להופעת הדיסק האמור בשוק. מחירו צפוי להיות גבוה והוא ימכר לאחר חתימה על מסמכים מסויימים (מסמכים משפטיים). הדיסק יהיה ממוספר ושיווקו יתבצע תחת השגחת עו"ד. יום נהדר לך, שלך, אביתר.

לוחות זמנים ישנים

בקשה מאביתר
לוחות זמנים ישנים
לפרטים על לוחות הזמנים הישנים אני ממליץ לפנות למקור שממנו אביתר השיג אותם - ארכיון הרכבת. אם הם טוענים 'שאין להם אפשרות לעזור', אזי יש לפנות לדובר הרכבת / לממונה על פניות הציבור ולבקש שוב את המידע, ואם הם לא עוזרים, אז אולי מכתב למנכ"ל יעזור...

שימו../images/Emo23.gif גם לצילומים 197 עד 210 !!!

צילום מס' 219: אביתר רייטרRRRRRRRRR
לוח זמנים - צילום תשיעי ואחרון להיום - התעייפתי. המשך יבוא.
שימו
גם לצילומים 197 עד 210 !!!

שכחת משהו, דוד...

זהו להיום. הדוד עייף ורעב !!
שכחת משהו, דוד...
הד"ר הנמרץ שכח לספר לכם, תלמידיו הנלהבים, בזכות אלו אנשים וגורמים היתה לו בכלל הגישה ללוחות הזמנים האלו - מי סידר אותם, איפה הם נמצאים ומה הוא היה צריך לעשות בשביל להגיע אליהם. (ד"ר, זה במסגרת מדיניות 'הגילוי הנאות' שאנחנו מנסים להנהיג במדינה, לא?)

../images/Emo70.gifהודעה חשובה ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

שכחת משהו, דוד...
הד"ר הנמרץ שכח לספר לכם, תלמידיו הנלהבים, בזכות אלו אנשים וגורמים היתה לו בכלל הגישה ללוחות הזמנים האלו - מי סידר אותם, איפה הם נמצאים ומה הוא היה צריך לעשות בשביל להגיע אליהם. (ד"ר, זה במסגרת מדיניות 'הגילוי הנאות' שאנחנו מנסים להנהיג במדינה, לא?)
הודעה חשובה

הדוד החיפאי צודק ! נא לדעת שהחומר על לוחות הזמנים מופיע אודות לזיעה הרבה שניגרה ממצחו של פרופ' חן מלינג ששקד ושוקד וישקוד ושקוד על סידור הארכיון. הודות לעבודה מבורכת זו, ניתן לפרסם מדי פעם חומרים מעניינים כלוחות הזמנים. אז.. תודה רבה לחן על העזרה והסיוע. יחד עם זאת, לא אוכל לפרסם בפורום זה צילומים עדכניים שאני מצלם ללא אישור מחן כי אנחנו משתפים פעולה באתר אותו הוא מעדכן ולכן להבא, אם אתם רוצים לראות צילומי שטח מעודכנים, יהא עליכם לראותם קודם באתר שלנו ! פרסום של צילומים הסטוריים וישנים ימשך כרגיל וביתר שאת. שוב: תודה לדוד מחיפה !!!

krause

New member
אביתר .אני לא מבין מדוע אתה מראה

צילום מס' 215: אביתר רייטרRRRRRRRRR
לנו צילום של שערי לוחות זמנים.או שתסרוק את לוחות הזמנים, והחברה יהנו, ישוו להיום , או לשנת 1936 לוח שאני פירסמתי.אפשר לסרוק חזיתות של כל לוחות הזמנים של רכבת ישראל מ1949 ועד היום,נראה לי שהם נראים אותו הדבר מן הסתם. אז פתח לוח אחד תסרוק ותן לחברה להנות.אני מבטיח לך שזה לא יפגום בדיסק שיצא ב 2006 .גם אני מנהל ארכיון פרטי לחלוטיןאשר מושקע בו ממון רב,ואני מפרסם צילומים ללא חשש.אני לא מודאג מכך שכל צילום שאני מפרסם עובר ישירות למחשבים שלכם או של אחרים. המקור נמצא אצלי ומבחינתי אין בעיה עם זה. אז תהיה על הכיפאק תסרוק יה אחי.

עד היום פרסמתי קטעים רבים מהדיסק.

לנו צילום של שערי לוחות זמנים.או שתסרוק את לוחות הזמנים, והחברה יהנו, ישוו להיום , או לשנת 1936 לוח שאני פירסמתי.אפשר לסרוק חזיתות של כל לוחות הזמנים של רכבת ישראל מ1949 ועד היום,נראה לי שהם נראים אותו הדבר מן הסתם. אז פתח לוח אחד תסרוק ותן לחברה להנות.אני מבטיח לך שזה לא יפגום בדיסק שיצא ב 2006 .גם אני מנהל ארכיון פרטי לחלוטיןאשר מושקע בו ממון רב,ואני מפרסם צילומים ללא חשש.אני לא מודאג מכך שכל צילום שאני מפרסם עובר ישירות למחשבים שלכם או של אחרים. המקור נמצא אצלי ומבחינתי אין בעיה עם זה. אז תהיה על הכיפאק תסרוק יה אחי.
עד היום פרסמתי קטעים רבים מהדיסק.
אינני אחראי לבדי לפרוייקט והאדם השני איננו מסכים כהוא זה לכל פרסום מהדיסק. צר לי אך תצטרכו להמתין. אינני יכול גם לפרסם תמונות עדכניות ללא היתר מ-חן. היות ואני שותף ליצירה, יתפרסמו העדכניות באתר שלנו. אך, יחד עם זאת אמשיך לפרסם תמונות הסטוריות בכיף. אתה טועה איציק: לא כל החזיתות של לוחות הזמנים דומות ואפילו ישנם הבדלים בין 1969 ל 1970 או 1972 למשל. אני אשתדל לפרסם מתי שהוא לוח זמנים מקורי משנת 1899. וזאת, כדי לפצות אותך שחס וחלילה לא תפסיד אחי ! לילה טוב, שלך כתמיד, אביתר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה