צילום מס' 156: אביתר רייטר

מצב
הנושא נעול.

איליה.

New member
הסנדוויץ! ../images/Emo13.gif

צילום מס' 169: אביתר רייטר
הסנדוויץ!

ביום חמישי נסעתי ברכבת של Esc.

pelegs

New member
באיזו שעה צילמת את זה?

צילום מס' 169: אביתר רייטר
באיזו שעה צילמת את זה?
ומה מסלול הרכבת? ... אם זה בערך ב8:00 בבוקר, מב"ש לת"א, אזי אני נסעתי בה(אני זוכר ששלושת הקרונות הראשונים היו צבועים בפרסומות של "העמק")

pelegs

New member
אני חוזר בי...

באיזו שעה צילמת את זה?
ומה מסלול הרכבת? ... אם זה בערך ב8:00 בבוקר, מב"ש לת"א, אזי אני נסעתי בה(אני זוכר ששלושת הקרונות הראשונים היו צבועים בפרסומות של "העמק")
אני חוזר בי...
המסלול מב"ש לת"א לא עובר קרוב לים... ובכלל, אני נסעתי ביום שלישי בבוקר

alonbb

New member
שרידי עמותת פסים מחיפה

שרידי עמותת פסים מחיפה
נוסעים מחר (יום ו') ב6:35 מחוף הכרמל לתל אביב אוניברסיטה. עולים לרכבת ב8 ומשהו לכפר סבא, חזרה לראש העין צפון (קסם) לאחר הפסקה של שעה ומשהו ממשיכים ברכבת לתחנת רמלה החדשה ולאחר מכן חוזרים לצפון. משתתפים : 1. פול קוטרל (רכבת ישראל מוזיאון) 2. סטיב טיש 3. חן מלינג (אם יצליח להתעורר
) 4. סיביל ארליך (עיתונאית לשעבר ב"jerusalem post") 5. עופר ב. 6. דוקטור אביתר רייתר מי שרוצה שיצטרף...על חשבונו..

תוכניותיו של חן מלינג

שרידי עמותת פסים מחיפה
נוסעים מחר (יום ו') ב6:35 מחוף הכרמל לתל אביב אוניברסיטה. עולים לרכבת ב8 ומשהו לכפר סבא, חזרה לראש העין צפון (קסם) לאחר הפסקה של שעה ומשהו ממשיכים ברכבת לתחנת רמלה החדשה ולאחר מכן חוזרים לצפון. משתתפים : 1. פול קוטרל (רכבת ישראל מוזיאון) 2. סטיב טיש 3. חן מלינג (אם יצליח להתעורר
) 4. סיביל ארליך (עיתונאית לשעבר ב"jerusalem post") 5. עופר ב. 6. דוקטור אביתר רייתר מי שרוצה שיצטרף...על חשבונו..
תוכניותיו של חן מלינג
ממקורות מוסמכים למדי נודע לי שחן מלינג בהחלט לא מתכוון להתעורר בשעות הנדרשות לסיור המדובר, וכמו שעומרי האוזר יוכל להעיד, הוא כבר פטר את עצמו מהצורך אי שם בתחילת השבוע. אבל יש לי הרגשה שאנחנו נתראה בהמשך היום...

LOL חן סוף סוף מגלים אותך!!

תוכניותיו של חן מלינג
ממקורות מוסמכים למדי נודע לי שחן מלינג בהחלט לא מתכוון להתעורר בשעות הנדרשות לסיור המדובר, וכמו שעומרי האוזר יוכל להעיד, הוא כבר פטר את עצמו מהצורך אי שם בתחילת השבוע. אבל יש לי הרגשה שאנחנו נתראה בהמשך היום...
LOL חן סוף סוף מגלים אותך!!
תמיד היית רציני כזה, ולא הגבת לאשכולות של "צחוקיה".... הנה מה שעושה הלילה לאדם....

ב6/5 זה קורה. אני נרשמתי. ואת/ה?

Vollert, לא Volert!!!

צילום מס' 156: אביתר רייטר
Vollert, לא Volert!!!
אביתר, אילצת אותי לנהוג במנהגך המגונה ולשים הרבה סימני קריאה בכותרת - אפילו בתמונה עצמה מופיע האיות הנכון!!!!! (אתה רואה, שום שמתי הרבה סימני קריאה!!! לאן נגיע!!!) נ.ב. - תהנו בסיור ונתראה מאחורי זה.

שום שמתי ?? או שוב שמתי ?!!!

Vollert, לא Volert!!!
אביתר, אילצת אותי לנהוג במנהגך המגונה ולשים הרבה סימני קריאה בכותרת - אפילו בתמונה עצמה מופיע האיות הנכון!!!!! (אתה רואה, שום שמתי הרבה סימני קריאה!!! לאן נגיע!!!) נ.ב. - תהנו בסיור ונתראה מאחורי זה.
שום שמתי ?? או שוב שמתי ?!!!
דווקא היום לא הסרחת משום ! נגיע תמיד רחוק העיקר ש...ליקי תהיה מבסוטה ! שבתת שללללללום , הפרופ'...

krause

New member
אביתר. נסעתי השבוע ברכבת מבאר שבע

צילום מס' 172: אביתר רייטר
אביתר. נסעתי השבוע ברכבת מבאר שבע
לחיפה.שילמנו 260 שח הלוך חזור, שני מבוגרים וילד..מבאר שבע לתל אביב ישבנו בתא משפחתי עם שולחן קטן היה נהדר. מתל אביב מרכז לחיפה ,היתה נסיעה עם הקרונות אשר בתמונה,אתה קורא להם קרונות צרפתיים.ראשית הקרונות היו מלאים. שנית היה צפוף כמו בטיסת קיץ עם ילדים אמריקאים בג'אמבו ישן של אל על לניו יורק.בקיצור לא היתה חוויה נעימה כפי שהבטחתי לביתי הקטנה. מזל שבדרך חזרה היו קרונות טובים יותר. בקיצור,אני לא עולה יותר על קרונות צרפתיים.מעניין מה היה אומר עליהם יצפן.

מצב
הנושא נעול.
למעלה