צילום לטלביזיה. חזרתי לפני זמן קצר

שביק

New member
צילום לטלביזיה. חזרתי לפני זמן קצר

מצילומים לתכנית טלביזיה "מבט שני" ערוץ ראשון, בנושא העמותה אותה אני מנהלת ועומדת בראשה מזה 20 שנים. הנושא: תסמונת טוראט. התכנית תשודר בסביבות ספטמבר אוקטובר לאחר הפגרה. בתכנית יהיו שלושה סיפורים אישיים ואנכי. מה שבטוח - התכנית תעלה את המודעות לנושא ולא תהיה משעממת.

oolay

New member
../images/Emo140.gifכל הכבוד ובבקשה תעדכני מתי

בדיוק. אני רוצה לעדכן מישו שהנושא קרוב לליבו...

שביק

New member
ראשית תודה לכן. ואת מוזמנת לקשר

את "המישהו" אתי. אם הוא זקוק לעזרה אוכל בשמחה לעזור. אוהבת אתכן

הדור

New member
שביק את עושה עבודת קודש../images/Emo140.gif

בבקשה כתבי יום לפני ההקרנה

גלשי

New member
למה לא סיפרת עד עכשיו? יש ילדים

איתם אני עובדת בפנימיה. נושא חשוב! אנא יותר פרטים......אפשר?

שביק

New member
גלשי, רק השבוע נודע לי על מקום

עבודתך, ואני יודעת שהיו ויש כיום נערים עם ת. טוראט אצלכם. הייתי אמורה להיות היום בפגישה במקום עבודתך בקשר לאחד הנערים שלנו. אך אתמול נמסר לי שהפגישה אתי נדחתה ולכן יכולתי להגיע לצילומי הטלביזיה. אני שמחה שאת מתענינת בנושא, ועל כן מסרי לי בבקשה במסר את כתובתך, ואשלח לך מהחומרים הכתובים שיש לנו בעמותה. בעבר הייתי במקום פעמיים עבור מישהו אחר. כאשר אדע על מועד השידור אשמח להודיע כאן בפורום. להת' שביק

KOMY

New member
../images/Emo24.gif לשתי נשים מיוחדות!!!

גלשי ושביק!

גלשי

New member
קומי איך את יודעת תמיד לתת חיבוק

במקום הנכון.אשה חמה שכמותך!

Netel

New member
כל הכבוד לך ../images/Emo24.gif

כאחת שהכירה את התסמונת בהתחלה מהצד התאורטי (לימודי המבואות לפסיכולוגיה) ואחר כך מהצד המעשי (היתה לי תלמידה ) אני מסירה את הכובע -שאפו. אשמח שתיידעי אותנו יום לפני ההקרנה.

כל הכבוד לך

אנשים אמיצים כמוך בודאי יקדמו את הנושא איך אפשר לקבל מידע על העתותה בן אחי סובל מהתסמונת

שביק, ../images/Emo24.gif כל הכבוד לך!

מגיע לך
כל כך חבל שאין לי טלביזיה! יש סיכוי שתהיה לך הקלטה?

שביק

New member
חברות יקרות, תודה על ../images/Emo106.gif

והחיזוקים שלכן. מי שמעונינת בחומרים כתובים או פרטים נוספים, מוזמנת, ליצור אתי קשר במסרים או טלפונית לעמותה ואשמח לשוחח, לענות ולשלוח. הטל: 09-7408478 בת-שבע. אגב, את העמותה לפני למעלה מעשרים שנים ולכל אורך השנים עומדת בראשה, ועוד אגב אחד, הכל בהתנדבות, באהבה, באהבת האדם.

KOMY

New member
אין עלייך ברוחב ליבך, יקירתי../images/Emo24.gif

ולרוב האנשים קשה להבין כמה עבודה טמונה בהתנדבות כזו. תבורכי, חברתי!

שביק

New member
יסמין, ביקשתי היום, שכאשר תשודר

התכנית, שישלחו לי קלטת. אני מקווה שכך יהיה. עד היום בכל משדרי הטלביזיה לא היתה לי לקבל קלטת. אני מקוה שגם הפעם.

dolit

New member
שביק כל הכבוד עבודה מבורכת ../images/Emo45.gif

ועוד כאשר מדובר על התנדבות , מקווה שתהיה תזכורת לתוכנית מענין אותי לראות . האמת תחום שאני פחות מכירה ואשמח להרחיב את הידע בנושא. אני מתנדבת בשרותי הרווחה בעזרה לאנשים עם קשיי יכולת קשים.

למעלה