צילום הריון

מיי בל

New member
צילום הריון

איך מוסיפים סמיילים גם אני רוצה לא נראה לי שהצלחתי לשלוח את ההודעה הראשונה טז אני חוזרת עליה. היי לכולן, אני חדשה בפורום שבוע 28 הריון ראשון לא קל אך כיפי. בשבוע האחרון קניתי את "יומן הריון" מגאזין של sbc ונתקלתי בתופעה, שלי היא חדשה - צילומות הריון ממש התלהבתי , כי בעלי חוץ מלנשק את הבטן (מה שלפעמים ממש מציק) לא, אני חוזרת לא יודע לצלם. יש למישהי המלצה על צלמת? יש כל כך הרבה

הי ../images/Emo39.gif

מזל טוב על ההריון קודם כל! כדי להוסיף אייקונים את לוחצת על "סמיילים וסימנים לתוכן" שנמצא למטה ההודעה שלך אכן נשלחה, אל דאגה את יכולה להיכנס לחיפוש, ולרשום צילומי הריון, ולראות תמונות והמלצות של הריוניות שהצטלמו כאן - כל אחת יותר יפה מהשנייה {מאוהב|

מיי בל

New member
תודה לך

זה כמו להיכנס לכיתה בפעם הראשונה כבר הרגשתי לא פופולארית תודה על העזרה בחוויה הראשונית

הגעת לכיתה הכי מדהימה בבית הספר ../images/Emo6.gif

זהו פורום תומך ומחבק ביותר, שמורכב מנשים מקסימות ורגישות ואת תראי שתשתלבי בו במהרה ובהנאה שיהיה מזל טוב ורק אושר!

מיי בל

New member
לא הולך

לחצתי על סמיילים וסימנים לתוכן הוא רושם את שם האייקון ולא את האייקון עצמו. לא נורא המטרה האמיתית היא להנות

הנה - הלך לך שיגעון!

שיטה נוספת היא לרשום את השם של האייקון, ולשים אותו ב | | לדוגמא | נ ש י ק ה | (רק בלי רווחים

לא מכירה אותה אבל -

הנה האתר שלה - http://www.slevinzon.co.il/ הלוואי שיהיה לי אומץ לכאלו תמונות

מיי בל

New member
אנשים טובים באמצע הדרך

תודה הצצתי יפה מאוד נראה לי שאני מתמכרת לפורום

אין יותר טוב מהן

היי מיי
תקשיבי לי טוב מתוקה מירב בסון עדי ארד 2 צלמות אשלח לך תמונות שלי בהמשך
זה האתר: www.2-p.co.il

מיי בל

New member
תודה

ואוו אתר מהמם לא חושפני מידי? קצת מפחיד להיחשף כך מה המחירים?

לא יקר

אחותי בהחלט משתלם לעשות לעמצך מתנה כזאת זו מזכרת שלא שוכחים אף פעם. א. החוויה היתה מדהימה ב. התוצאה פשוט הדהימה אותי 1000 ש"ח דיסק עם כל התמונות + אלבום אומנותי אותי צילמה מירב צלמת בחסד אישיות מדהימה את חברה שלי צילמה עדי הגעתי בעכבות המלצתה של החברה אין שתיהן מדהימות

מיי בל

New member
בחזרה למציאות

תודה רבה רבה אבדוק איתן מחר טוב בחזרה למציאות ולארוחת ערב

למעלה