צילום אוויר של תחנת רעננה

מצב
הנושא נעול.

התחנה בצורת ספר בצילום מ 22 באוגוסט 2014, העבודות מתקדמות יפה ויש כבר טעם ללכת לסיור. בועז- לטיפולך...
התמונה צולמה על ידי Hanay והועלתה לוויקימדיה, משותפת כאן בהתאם לתנאי רישיון CC BY-SA 3.0

רבה על התמונות

התחנה בצורת ספר בצילום מ 22 באוגוסט 2014, העבודות מתקדמות יפה ויש כבר טעם ללכת לסיור. בועז- לטיפולך...
התמונה צולמה על ידי Hanay והועלתה לוויקימדיה, משותפת כאן בהתאם לתנאי רישיון CC BY-SA 3.0
רבה על התמונות

אכן נראת התקדמות מבורכת של בנין התחנה מאז הביקור האחרון של בועז ושלי באתר בתחילת יולי..

בועז ל

New member
חוות דעתך נדרשת, דני.

רבה על התמונות

אכן נראת התקדמות מבורכת של בנין התחנה מאז הביקור האחרון של בועז ושלי באתר בתחילת יולי..
חוות דעתך נדרשת, דני.
האם להעניש את אלי על ששכח שממש לא מזמן סיירנו באתר, או להקל בעונשו בגלל התמונה הנהדרת שצירף?

&nbsp

בתור תושב האזור אשמח אם סיור נוסף יצא לפועל

חוות דעתך נדרשת, דני.
האם להעניש את אלי על ששכח שממש לא מזמן סיירנו באתר, או להקל בעונשו בגלל התמונה הנהדרת שצירף?

&nbsp
בתור תושב האזור אשמח אם סיור נוסף יצא לפועל

אני אומר שכל עוד הוא יספק תמונות שכאלה, אין מקום לענישה

חוות דעתך נדרשת, דני.

&nbsp
אני אומר שכל עוד הוא יספק תמונות שכאלה, אין מקום לענישה

בועז ל

New member
זה יפה שאתה מארגן לעצמך את העונשים

אם העונש הוא לטפס במדרגות של ניצב 6 בגשר 10 בזמן שבועז עולה
בניחותא במעלית, אני מקבל.
&nbsp
&nbsp

העונש שלך יהיה לסייר ב-531 ולהעלות "שבתשתיות" מן המניין. ambitious cyanide, שעליו לא חל העונש, יוכל להצטרף אליך.

אינבעיה, השאלה מתי.

העונש שלך יהיה לסייר ב-531 ולהעלות "שבתשתיות" מן המניין. ambitious cyanide, שעליו לא חל העונש, יוכל להצטרף אליך.
אינבעיה, השאלה מתי.
או כמו שאמר לי מישהו שהיה חייב לי כסף:
"אתה רוצה שוטף + 120 או מזומן?
אה, מזומן? אינבעיה תבוא עוד שנה אני אתן לך מזומן"...

בועז ל

New member
בזמנך החופשי. השטח נגיש ופתוח. הכוונה לאתר ניתן לקבל

אינבעיה, השאלה מתי.
או כמו שאמר לי מישהו שהיה חייב לי כסף:
"אתה רוצה שוטף + 120 או מזומן?
אה, מזומן? אינבעיה תבוא עוד שנה אני אתן לך מזומן"...
בזמנך החופשי. השטח נגיש ופתוח. הכוונה לאתר ניתן לקבל
מהמאסטרו דניאל בוכמן.

בועז ל

New member
ביקוש רב לסיור "בתים מבפנים" במנהרה 3A

ביקוש רב לסיור "בתים מבפנים" במנהרה 3A
הסיור הזה כבר הופך למסורת. למרות הפרסום שלפיו "כל הכרטיסים אזלו", אני ממליץ (ע"ס ניסיון קודם) להתעניין אצל המארגנים אם ניתן בכ"ז להשתחל לסיור המומלץ. אפשר גם ביום הסיור להתעדכן דרכי באמצעות תיבת המסרים. המלצה זו תקפה אך ורק עבור מי שביכולתו להגיע למקום בהתראה קצרה.

תחנת רכבת? מתי אמורה להיפתח ולאיזו מסילה תתחבר?

תחנת רכבת? מתי אמורה להיפתח ולאיזו מסילה תתחבר?

מצב
הנושא נעול.
למעלה