ציטטא יפה ששווה דיון..

קשוח31

New member
מדובר בשתי אימרות הפוכות

השנייה אומרת שעדיף להיות אופטימי ולגלות שטעית. הראשונה אומרת שעדיף להיזהר כדיי לא לגלות אחרי זה שטעית... העיקר מפזר אימרות, חחח

יש פער, לדעתי

בין הנאמר בציטוט לבין שאלתך, המרחיבה את "מאוהב" גם לאהבת אדם באשר היא. (חבר, חברה וכו'). ומבחינתצי, התשובה היא - יש. אבל יומרני לי מדיי לחשוב מה הייתי רוצה להיות. אני חושבת שבעולם מלא קשיים, בעיות, חוליים וכיו"ב - מה שאני שואפת להיות הוא -פחות או יותר מה שאני - והדיון הוא פילוסופי עמוק ביותר. אנחנו הולכים ומתפתחים עם השנים. השינויים בנו מתמידים. כל חוויה מעשירה ומוסיפה נדבך. כשאתה נאהב - אתה אדם מסוג מסויים. כשאתה הורה - רבדים נוספים ורבים נחשפים בך. כשתהיה חותן למישהי/מישהו - יגדל טווח ההתייחסות וכך גם כשתהפוך לסב. אפילו היות האדם עובד במקומות עבודה מתחלפים מזיז ומעצב בו משהו. האם מדובר פה על תכונות? הרי חלקן הלא מבוטל מולדות. אם ללכת על פרשנות שלי את דברי המצוטטת לעיל, הרי היא טוענת שכדי להישאר במערכת של חיי אהבה עם בן/בת זוג, עלינו למצוא בו חבר טוב עבורנו. אמירה נכונה.

sahr12

New member
תראי..אני לא חושב שזה יומרני..

אני חושב שזה יותר לא נוח לנו להתמודד עם מה שאנחנו לא.. לדעתי..כשקיים בנו איזה פאק..הוא יצוץ בכל סיטואציה שבה נהיה..או שבה הוא יהיה רלוונטי.. ולא משנה באיזה רובד של החיים.. נניח ואני אדם חסר סבלנות ..זה לא באמת משנה מה מצבי הנתון..גם כאהוב,גם כאבא,גם כסבא.. תמיד זה יבוא לידי ביטוי..ולא חסרות דוגמאות..מה שכן אנחנו לא אוהבים להסתכל על עצמנו מהצד.. ולומר..אני דפוק פה,פה,פה אני טעון שיפור בתחום זה או אחר....יותר נוח להתחפר .. וגם בקטע של זוגיות..זה בסדר שמצאנו חבר..השאלה האם מצאנו בו מה שאנחנו לא?מה אנחנו עושים עם זה? האם הוא הופך אותנו לאט למה שהיינו רוצים להיות..ואנחנו מרגישים נוח להיות בעלי דפקט מסויים בקרבתו? או שגם שם אנחנו נתחפר..ונמשיך לחפש אשמים..גם כשבעצם בנו האשם.. בוודאיי שזהו דיון מעמיק..אבל מידי פעם זה טוב להעמיק קצת באישיות שלנו...

ברור ../images/Emo13.gif

העמקה היא תמיד מעניינת ביותר. אבל ראוי לה להתבצע באינטימיות הראויה. בין אם מול מטפל, בין אם בחברת אנשים אהובים. אני יכולה למצוא עצמי חסרת סבלנות לתחומים רבים ובעלת סבלנות יתר לנושאים אחרים. אפילו באופן לא צפוי. אני יכולה להיות סימפטית ואנטיפטית. בהתאם לנסיבות בפניהן אני ניצבת. אני עשוייה להיות נדיבה מאוד, אך גם קמצנית. חלק מהתכונות הלא מוצלחות שלי ידועות לי, בוודאי. אך סביר שגורמים זרים יעריכו זאת באופן שונה ממני. וגם ביניהם, מן הסתם יקויימו חילוקי דעות על כך

רק בן אדם חזק

יכול להצהיר על החולשות למרות שאני חושבת שאני מושלמת (
) {מבחינת האישיות כמובן} אני יודעת שיש מקום לשיפור למרבי מזלי נתקלתי במספר אנשים שיכולתי ללמוד מהם בדיוק את מה שהיה חסר לי בכלל לא קל לשנות הרגלים, לשנות התנהגויות אבל עצם הרצון והנסיון להיות אדם טוב יותר כבר גורם להנאה רבה שלא לדבר על הסיפוק כשמצליחים לשנות התנהגות או תכונה לא רצויה למרות שהם לא קוראים כאן אני מרגישה צורך להודות לאנשים האלה שבהתנהגותם הראו לי דרך אחרת , בהשראתם עזרו לי להתחיל בשינוי. הדרך עוד ארוכה אבל אני בכוון הנכון תודה ו.......אוהבת אתכם למרות הכל........

מיקושה

New member
זה יפה מה שכתבת..

לא מאמינה שאדם יכול להודות שהוא מופע ממש מאדם אחר.. כי כל אדם..בתוך תוכו חושב שהוא הצודק והוא המושלם.. יש לי כזו חברה..שדרכה אני מצליחה..ללמוד..להיות קצת אחרת מי שבאמת רציתי להיות..לפחות בדרך החשיבה שלה..הכל נשמע כל כך פשוט כשהיא מנתחת מצבים.. ..
היא מאוד יקרה לי.

sahr12

New member
זו בדיוק הכוונה..

כי כולנו בדרך כלל...גם כשיודעים שהצד השני יותר טוב מאיתנו בתחום מסויים,בהתנהלות,בתכונה.. קשה לנו להודות ואנחנו מעדיפים להתחפר מאשר לשאוף לשם.... אני בכלל חושב שכדאי מידי פעם לערוך לעצמנו "רשימות מלאי הפאקים"..חחחחחחח ולראות..איפה,מה,מי,מו...

קרוסלע

New member
לא הבנתי למה אתה מתעקש להדגיש את הפאקים

כל אחד יודע בדיוק מה הפאקים שלו, זה רק עניין של בשלות מתי הוא יחליט להתמודד איתם. וזה לא נכון שמי שלוקח את הזמן מעדיף להתחפר, מהתנסות אישית אני יודעת שלפעמים כדאי לחכות, הזמן וההתנסויות מזמנים ריפוי טבעי, לא הכל צריך להעשות בלחץ. אף אחד לא רודף אחרינו.. אם יש לך פאק שקשה לך איתו, תתמודד איתו לבד, תיתבשל איתו, קודם תשלים איתו כדי להסתכל לו בעיניים...אח"כ זה יהיה יותר קל.

חלק מהפאקים שלנו אפילו "מייפים" אותנו. ממש כך

יש הרבה מאוד חן באי-שלמות. תלוי מה מכילה אי השלמות הזו.

קרוסלע

New member
נכון..

חושבת שלקסומי פעם היתה חתימה שמה שיפה בשלם זאת אי השלמות..או משהו כזה..וזאת לא קלישאה. אדם נורמלי הרי לא יתאהב בבובה, גם אם היא יפהפיה.. מה שימשוך אותו אליה הוא האנושיות שלה שנובעת מהפאקים שלה חחחחחחח שלמות יש רק במודלים.

...Blue

New member
וואוווו כמה שאת טועה חחחחחח כנסי כנסי..

לפני כמה לילות שנתי נדדה :) פתחתי ערוץ דוקומדיה והייתה שם כתבה על גברים שהתאהבו בבובות..פשוט לא להאמין.. הם לא מחפשים נשים, הם פשוט מרגישים נוח עם הבובות שלהם וחיים איתם שנים רבות יחד ויש כאלה שאפילו חיים בבית אחד עם יותר מבובה אחת :) הם עושים עם הבובה הכללל פשוט הכל ולא ארחיב מפאת צנעת הפרת של הבובות חחחחח

מיקושה

New member
../images/Emo5.gif איך אפשר להתאהב בבובה פעורת פה

אהבלה.. אפילו לבובות צריך שיהיה מעט כבוד.
חולי נפש..בובה..

...Blue

New member
וזה אמיתי מיקוש..נשבע!

הייתי בהלם אבל יש רבים כאלה ובחלקם הגדול הם גברים בעלי חוסר ביטחון מינימלי שלא מסוגלים לתפקד בתוך קשרים רגילים..

קרוסלע

New member
שמעתי על זה חחחחחחחחח

אבל ממש לא ציפיתי ממך.. ששנתך תינדדה חחחחחח

תמיד יהיו חריגים

אני חושבת שאנחנו מדברים פה על אנשים הנחשבים "מאוזנים", "ערכיים", המשתייכים לקבוצת ה"נורמה". כשמתחילים לדבר על חריגות...אין לזה סוף. מה עם נאקרופילים, למשל?
כבר יותר "סימפטי" לחשוב על בובה

למעלה