ציטוט של מישהי מפורום אקטואליה...

EverMan

New member
ציטוט של מישהי מפורום אקטואליה...

""מחאה על מה שצה"ל והמדינה עושים לפלסטינים המיסכנים" שוב, טעות. אני לא מוחה על שום דבר בסרבנות שלי. אני לא פונה למדינה. אני בזה לך בכך שאתה מכנה בציניות את הפלסטינים מסכנים, הם אכן מסכנים, ועצם העובדה שאני מכירה בכך אינה אומרת שאני אינני מכירה בסבל אחר, של אזרחי ישראל, למשל. ברור לי שהמצב המדיני מזיק לכולם, אך יהיה זה שקר שלא להודות בכך שהפלסטינים הם הראשונים בסבל. אני לא מתנצלת על כך שאני מכירה בסבל זה, ואני שואפת למגר אותו בדיוק כפי שאני שואפת למגר כל סבל אחר." זה נוגע לויכוח התמידי שיש פה שאומרים : "אתה בוגד" "אתה אוהב את הערבים יותר" "למה אתה לא בוכה שיש פיגוע נגד יהודים?!" אז כן ! בדיוק כמו נטע (השמאלנית) אמרה : הכל כואב ! גם מה שקורה לפלשתינאים וגם מה שקורה לישראלים (יותר כואב כמובן). אבל בגלל שזה ברור שזה כואב לכולנו שישראלים מתים , ולא מפריע לחצי מהפורום הזה שערבי מת - צריך לרענן לו קצת את הדעות.

Moledet972

New member
לא מפריע לי שערבי שקשור לטרור מת.

מפריע לי שערבי חף מפשע מת. וצריך לעשות הכל כדי שזה לא יקרה. ערבי שקשור לטרור, אין לי שום צער עליו.

EverMan

New member
אבל אתה לא הולך רק על ערבי

שעוסק בטרור. אתה רוצה להעיף מפה את כולם. אתה שונא את כולם. בנוסף לכך , זה היה בנוגע לדברים דומים כמו : 11 ילדים. "מוצדק ! מוצדק" צעקת. מוצדק עד מחר , שאני התערמתי על כך שאתה אומר שזה טוב ויפה אז קראו לי פה : למה אתה מעדיף שימותו לנו ילדים ?! לא ! שאף אחד לא ימות. אבל אתה מעדיפים לשנוא... יש אימרה : שאין מה להגיד , אז צועקים. ואתה חמוד , צועק המון. בעיקר סיסמאות.

CANDY MAN

New member
אם כל הכנות שבעולם...

מזיז לך שמאות אלפי אפריקאים מתים כל יום מתת תזונה וממחלות? ולכן גם לא מזיז לי שאני שומע שפלשתינאי מת. אתה יכול להגיד לי שאני חסר רגישות ושאין לי לב ושאני בדיוק תואם את הכללים שאתה (כנראה) קבעת שצריך להיות ימני (אגואיסט, מתרכז רק בעצמו וכו´) אבל לפחות אני יכול להגיד לך את האמת בפנים ולהוסיף את זה שממש לא איכפת לי! איכפת לי רק מה קורה למי שחי בארץ שלי ולמה שקורה ליהודים בעולם! עכשיו היה את הצלף המסתורי מארה"ב ואני והחברים שלי רק צחקנו על זה כל היום שהצלף הוא לא משהו כי הוא לא פגע בכל הקורבנות וכל מיני בדיחות כאלו ואחרות.

EverMan

New member
יש הבדל בין אפריקה

הרחוקה לבין משהו שמול הבית שלך ושאתה גורם. שאתה גורם לזה - צריך להיות לך אכפת. ואני לא מדבר בעקפין שבעקיפין כמו לקנות במק´דונלדס ובכך גורם לילד תאילנדי לעבוד. אלא אתה שאתה בוחר ראשות ממשלה גורם לנפילת טיל על בית. אולי צריך להיות לך אכפת ממנו שהוא מת , כי הוא באמת לא קשור אליך. אבל צריך להיות לך אכפת שבגללך הוא מת , ושאתה צריך להעדיף שהוא ישאר בחיים כי הוא בן אדם בדיוק כמוך. זה לא נורא לי אישית שפלשתינאי מת , זה מפריע לי מוות שאני זה שגורם לזה , ושבגללי אדם תמים מת. (שמדובר בתמים כמובן).

CANDY MAN

New member
ואם נתעלם אפילו לשנייה מהמשפט הנדוש

"אבל אתה לא כמוהם"... אתה באמת חושב למישהו שם איכפת שנרצחים ישראלים בפיגועים? אתה חושב שמישהו שם עושה משהו כדי למנוע טרור? (חוץ מהמשת"פים כמובן שאני בטוח שהם מקבלים תמורה נחמדה...). אותו דבר גם בישראל, לאנשים נמאס ויותר מזה לאנשים כואב על מה שקורה פה, ולכן לרוב האנשים גם לא איכפת מה קורה בצד השני העיקר שפה יהיה שקט... אפשר לדבר על כמה זה לא בסדר ולא צודק אבל עדיין אני יכול להגיד לך בגאווה שכל עוד שקט פה לא איכפת לי מה קורה בשטחים. את הסדרי השלום אני משאיר לממשלה, ואני לא בוחר במישהו מהשמאל מפני שאני רוצה שכל עוד אין הסדרי שלום או הפסקות אש אני אשאר בטוח ולא אסבול מטרור יום יומי כמו שהיה פה לפני "חומת מגן"... הצד השני סובל אבל אני חי בשקט אז אחת התכונות האנושיות שלי ושל רוב תושבי ישראל היא שהמצב ישאר כך.

EverMan

New member
נכון , וזו אטימות לא מקובלת

כל צד מבין שבגלל שהוא הורג נהרגים לו. ושני הצדדים רוצים להפסיק זאת. (ופה זה כבר לא ריגשי או אנושי או כל דבר אחר , פשוט פרקטי). אתה לא בוחר ממישהו בשמאל כדי שלא יהיו הסדרי שלום תחת אש ? צר לי לבשר לך - גם השמאל לא תומך במו"מ תחת אש.

=Wednesday=

New member
כל צד מבין את זה..

אבל יש כמה הבדלים מהותיים בין הצדדים! צד אחד רק רוצה לחיות בשקט בארצו, ופוגע רק כהגנה עצמית, או כתגובה. ואילו הצד האחר - מקדשים את המוות, מתים על מנת להרוג, ומחנכים את הדורות הבאים לחיים של אלימות, ומוות של שהידים! בקיצור - אין בכלל מה להשוות בין ההרג אצלנו לבין ההרג אצלהם.

EverMan

New member
דלית היקרה.

"ואילו הצד האחר - מקדשים את המוות, מתים על מנת להרוג, ומחנכים את הדורות הבאים לחיים של אלימות, ומוות של שהידים" כן ? את דיברת עם פלשתינאי פעם שאת יודעת זאת ? האיסלאם והתרבות אוסרת בכל תוקף למות ! זה לא דבר מותר ! לא מקדשים את המוות ! אלו הפאנטים. רוב העם , ורוב האנשים הנורמלים שם - שהם הרוב השקט , לא עושה דבר כזה ! אבל המנהיגים הימנים הנחמדים שלך נהנים להטיף נגדם.

=Wednesday=

New member
תקרא את התקשורת שלהם

ואת ספרי הלימוד בבתי הספר שלהם - כל התרבות שלהם היא הטפה לשנאה ואלימות, ולכך השהאדה היא האידיאל הנעלה ביותר! האיסלאם בהחלט אוסר למות, האיסלאם גם מכבד את היהודים ואומר שיבוא יום והם יחזרו לארץ, והמוסלמים צריכים לאפשר להם זאת... ידעת את זה? אבל המנהיגים ה"דתיים" מסלפים את הקוראן, והציבור הפשוט מקבל תמונה מעוותת ולא הולך בכלל לפי האיסלאם המקורי והאמיתי! "הרוב השקט" שלך רוקד ברחובות אחרי פיגועים גדולים, מחנך את ילדיו לשנאת יהודים, ולא מסתיר את זה בכלל!

iKilledKenny

New member
זה בדיוק העניין שהדת שלהם השתנתה

והאיסלאם כן נהיה אלים! והתרבות כן מקדשת את המוות והפאנטים נהיו רוב העם...אין מה לעשות זה מה שקורה עכשיו!!! כמו שדלית למטה אמרה אתה ראית את התקשורת שלהם??? ספרי לימוד שלהם???? (פה אתה לא יכול לטעון שזה רק הפאנטים, זה מה שמלמדים ילדים קטנים בב"ס)

EverMan

New member
קודם לדלית :

התקשורת לא מראה את הספרי לימוד שלהם ! היא מראה רק שהיא מגלה משהו רע ! שהיא רואה כיתה אחת שהמחנכת שלה הביאה את הזוהמה הזאת - ישר משדרים את זה - ואת לא רואה שכל השאר הם לומדים בדיוק כמוני וכמוך ! וכן , ידעתי זאת ואף כתבתי זאת בהודעה שלי. שוב - אני מניח לך להגיד זאת כי את חדשה - אבל בבקשה - לא להתנשא. לא , הרוב השקט לא רוקד ברחובות , הוא כמו שמו - שקט ! זה שאותם קופים רוקדים ברחובות אחרי כל פיגוע וכל הלוויה - הם עדיין המיעוט !

iKilledKenny

New member
התקשורת מראה רק קומץ קטן ממה שהיא

מגלה! זה לא מורה אחת!!! זה רוב המורות! זה רוב ספרי הלימוד שלהם!! ויש את הזוהמה הזאת גם בתוכניות ילדים.

EverMan

New member
אם כבר אז להפך

היא הופכת את הפרט לכלל. רוב המורים לא עושים זאת - ולכן שמגלים דבר כזה ממהרים לפרסמו.

iKilledKenny

New member
ומאיפה אתה בדיוק יודע??

בתכנית טלויזיה אחת הייתה ילדה קטנה שאמרה שהשאיפה שלה בחיים זה להיות שהידית והמנחה אמרה לה "יופי!" וזאת הייתה תכנית טלויזיה לילדים!!

EverMan

New member
ומול התוכנית הזו

שמצאו נכון לשדר בתקשורת הישראלית להראות כמה הם חיות , יש עוד מיליון שלא עושים בהן דבר ! ואולי אף מעודדים שלום !

iKilledKenny

New member
אז זהו שאין!!

אולי יש מעט כאלה תכניות (אבל זה רק חלק מהתעמולה הפלסטנית) מאיפה אתה בדיוק יודע שתכניות שמעודדות פגיעה הם מעטות?!

EverMan

New member
מאיפה את יודעת להפך ?!

בנתיים את יודעת שיש תוכנית אחת... תוכיחי שהיא לא יחידה במינה... את עושה דידוקציה זוועתית ! אני אומר לך - זה יוצא דופן ! לפי מה ? לפי ההיגיון ולפי זה שלפני שנתיים שנפגשתי עם פלשתינאי הם אמרו לי שזה ממש לא ככה.

iKilledKenny

New member
כן, ענבר

הם יודו בפניך על זה שיש להם ספרי גיאורפיה שמלמדים שפלסטין צריכה להיות על כל ישראל ושמלמדים על ה"אויב הציוני" בתכניות ילדים....כן הם היו מודים בפניך על זה שהם שונאים אותך בדם!!

אם הם כ"כ שונאים אותי בדם

אז הם לא היו טורחים בכלל לדבר איתי. צר לי לבשר לך, אבל רוב שיחות הניחומין שקיבלתי אחרי פיגועים היו מערבים! כן, כן, אלו ש"שונאים אתי בדם". מילא, לא היו מודים, אבל מרצונם החופשי הם שומרים איתי על קשר, ומרצונם החופשי הם מדליקים נרות זיכרון אחרי פיגועים (את עושה את זה?). הם ממש לא שונאים אותי או אותנו. אנחנו לא חייבים לאהוב אותם והם לא חייבים לאהוב אותנו, אבל כולם רוצים לחיות בשקט, בבטחה ובביטחון.

למעלה