ציוני בגרויות הגיעו!

Darakan

New member
ציוני בגרויות הגיעו!

אבל האתר נראה לי קרס הייתי בין הראשונים שהצליחו להיכנס
. לינק למטה! זה גם מועדי ב´ ד"א...

a glass moon

New member
חחחחחחחח אני מוכשר

מתמטיקה מועד א´ 41 ציון בחינה מועד ב´ 32 ציון בחינה LOL אבל עברתי בפוקס. על פי החישוב שלי אני אמור לקבל 54.5 כלומר, 55 ציון סופי, בגלל שהמגן שלי 68 אלא אם כן יחליטו להכנס בי שההפרש ניקוד בין המגן לבחינה גדול מ20 נקודות. כל השאר היסטוריה: מגן 83 בחינה 88 סופי 85 שנה שעברה 76 סופי 81 או משהו כזה ביולוגיה עיוני מגן 95 בחינה 80 סופי 88 אני מקווה ביולוגיה מעבדה-אין לי מושג מה המגן, בחינה 71 ביולגיה ביוטופ-95 סופי מדעי המחשב-מגן 97 בחינה 98 סופי 98

Darakan

New member
חח באמת צריך כשרון

מתמטיקה מועד קיץ (3 מתוך 5) קיבלתי 88, שיפרתי במועד ב´ ל-90. פיזיקה 1.5 מתו 5 קיבלתי 90. ספרות 68
אבל יש לי מגן 90 אז זה לא נורא. ומחשבים 2 יחידות אחרונות, קיבלתי 87, אבל ציון הגשה 100, אז גם לא נורא

אני יותר גאונה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

תורת המינהל 60 (אני אלך ליתבוע את מישרד החינוך ואת מדינת ישראל כולה) מחשבים 66!!!! ופה אני גאון!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אין אין עליי!!!! מי מסוגל!?!?!?!? לפי החישובים שלי הייתי אמורה לקבל 47 בערך!!!!!!...ופה רואים שאני לא יודעת מטמתיקה!!! אחחח למי איכפת! עברתי במחשבים!!! amsterdam here i come!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

הא!

מתמטיקה-96 תקשורת-95 הבעה-89 וזה עם שכתוב של ארבע שעות ע"י מונגולואידית שהיתה צריכה לשאול אותי איך לאיית חצי מהמבחן בתקשורת...

LivinGDeaD

New member
גם אני ראיתי את שלי! :+)

הסטוריה-86 לשון-71 אבל זה בלי הציון מגן! :+)

mightynighty

New member
חחחחח... יפה יפה

אין לך מה לדאוג- מתחשבים במגן בלי קשר להפרש הנקודות, לטוב ולרע. אצלי.. מת"מ 95, 97 סופי(3/4- אבל אני אעשה 5 יחידות מתישהו, אז לא כל כך אכפת לי מזה) אנגלית 97, 99 סופי. מחשבים 99, 96 סופי(2/5)(מורה כלבה)(אני אגש שוב במועד חורף בלי מגן וזהו) היסטוריה 86, 93 סופי:)\)(1/2) תנ"ך 85, 91 סופי(משפרת- תנ"ך זה כל כך קל....) מישהו יודע איך משתקלל הציון של היסטוריה? כמה משקל יש לכל יחידה? זה מתחלק חצי חצי או.. מה?

a glass moon

New member
חצי חצי אני חושב

למרות שזכור לי שאמרו לנו שמה שעשינו בי´, כלומר כורש ושות´ זה שני שלישים מיחידה אחת, ומה שביא´ על המאה ה20 זה יחידה ושליש, אבל מבחינת שכללול נראה לי חצי חצי

Black Rose

New member
אההמם..

המבחן מ-יא´ זה 66% והמבחן מ-י´ זה 34% אם אני לא טועה (מה שאומר שהמורה שלי להיסטוריה באמת מעופפת ולא מבינה מהחיים שלה או שלנו)

XT

New member
WTF

אם את לוקחת את כל הציונים של בתעודה שנה שעברה את לא מגיעה לציון סופי שלך במתמטיקה (חוץ ממחשבים 100)

Fearless Cherry

New member
אההההההההההההה שאני אמות

69 בספרות הגברה 66 בהיסטוריה!! זה יותר ממה שחשבתי שאקבל!! תהיו גאים בי!!!

Black Tear

New member
סעמק. ואני לא מקללת הרבה.

79 בבגרות השניה. מי היה מעלה על דעתו. במה הבגרות? בלימודי ארץ ישראל וירושלים. למה אני עושה בזה בגרות? כי: אני לומדת בבי"ס מסורתי, ומחייבים אותנו. אבל... 86 בבגרות בתושב"ע (נו נו אני יודעת, מה אתם רוצים?!!?) נראה לי שזה בסדר, לא? עדיין אני מבואסת. אוף!

למעלה