ציונים מספיקים?

hazilume

New member
ציונים מספיקים?

שלום, פסיכומטרי 680, בגרויות 104. 3 יחידות מתמטיקה. האם זה מספיק בשביל להתקבל לביוטכנולוגיה בבר אילן? ובאונברסיטאות אחרות?
 

foresta1

New member
תשובה לגבי בר אילן...

הפסיכומטרי וממוצע הבגרות טובים ומספיקים! לדעתי את רק צריכה לברר על המתמטיקה. זה האתר של הפקולטה בבר אילן: http://life-sciences.biu.ac.il/ תמצאי שם טלפונים של המזכירות ועוד מידע שיעזור לך. בהצלחה!
 

מה ה מצב

New member
ניסיון לענות

הבגרות והפסיכומטרי שלך מספיקים, אבל אני לא יודעת אם ה3 יחידות מתמתיקה מספיקות. אבל, שווה לך לנסות. הרבה פעמים לקראת סיום ההרשמה נשארים עוד מקומות פנויים ואז דווקא קל יותר להתקבל. אני גם חושבת שבאתר של בר אילן ניתן למצוא את דרישות הקבה, ואת הטלפון של המזכירות, אתה תמיד יכול להתקשר. בקשר לתל אביב- שם התוכנית של ביוטכנולוגיה שונה למדי מהתוכנית בבר אילןף מתקבלים אליה רק שלושים אנשים, כל שבאופן טבעי הדרישות שם גבוהות יותר, אם כי אני לא יודעת כמה יותר וייתכן שאתה עומד בדרישות. בעברית אין ביוטכנולוגיה, ובבאר שבע זו הנדסת ביוטכנולוגיה, שמקבלים בסוף תואר הנדסאי אז זה ארבע שנות לימוד ודרישות הקבלה יותר גבוהות כי צריך להתקבל להנדסה. בהצלחה!!
 

hazilume

New member
תודה רבה, עוד משהו..

האם יש עוד סיכוי להתחיל את השנת לימודים הקרובה? אני יודע שההרשמה נגמרה ממזמן, אבל אולי בכל זאת? בכל מקרה אני אפנה לאתר של בר אילו, ואברר במזכירות גם בקשר לזה..
 

מה ה מצב

New member
ההרשמה לעולם לא נגמרת

אף פעם אל תאמין לדד ליינים של נגמרה ההרשמה. מה שמשנה זה לא מתי נגמרה ההרשמה אלא אם יש להם מקומות פנויים. וכמעט תמיד יש. אצלינו הייתה מישהי שנרשמה שבועיים אחרי שהתחילו הלימודים. אז זה לא מאוחר לנסות עכשיו.
 

amir0306

New member
אפשרי בטוח

אני נרשמתי לא מזמן והתקבלתי עם פסיכומטרי טיפונת נמוך משלך בגרות הרבה יותר נמוכה משלך וגם 3 יחידות מתמטיקה.. אז אפשרי!!
 
למעלה