ציוניוני הדרך היום בגימל

lexigali

New member
ציוניוני הדרך היום בגימל

1. גלעד בן ש"ך מלך! 2. מנחם פרי גם, אם כי לא מאד הקפיד לציין את כל הפרטים אודות כל שיר היום. 3. השמיעו דברים שלא שמעתי זמן רב רב רב רב, כגון: עוד נשוב מחר, צביקה א' (ב' ו-ג'), הקרב האחרון, בזכותם, ועוד. 4. השמיעו סתם דברים יפים: שיר ערש נגבי (אמנם יש ביצועים טובים יותר, אבל פסדר), קול אורלוגין, שיר ההד, אלעד ירד אל הירדן, ועוד. 5. כל עורך שישים את "אלעד ירד אל הירדן" בביצוע המקורי של פיקוד דרום עשוי לקבל אצלי אוטומטיחת תואר מלך, או לפחות נסיך. כך גם כל עורך שמעריך את יוחנן זראי. 6. לא שמעתי ברצף, וודאי הפסדתי הרבה דברים טובים. 7. מי היו חברי שלישיית הפינג'או ששרו את הצביקאים לעיל? 8. היה שיר ששמעתי בחצי אוזן ושאני לא מכירה היטב - נדמה לי משהו של זעירא. איזשהו שיר ערש. מישהו יודע על מה אני מדברת? תודה ושבת שלום.

רוסטו

New member
אז ככה

1. נכון מאד 2. כנ"ל 3. בזכותם והקרב האחרון דווקא מושמעים לא מעט בתכניות מעין אלו 4. נכון 5. דודו זכאי הוא היחיד (סליחה גלי) שהקאוור עולה על המקור ואגב, נדמה לי שבביצוע שלו יש בתים שלא מושרים בביצוע של פקמ"ד 6. נכון- גם אני 7. אני תוהה כמוך 8. בשעה 5 באזור ירושלים מומלץ להעביר ל 101 FM - מסתבר שתכנית השירים העבריים שם ביום שישי היא המשך ישיר לציוניוני הדרך- פשוט מעולה- כל כך הצטערתי שתוך כדי נסיעה אי שם באזור נתב"ג כבר לא נקלט.

למעלה