ציוד נייד חדש בדרך ???

מצב
הנושא נעול.

אלכסיי03

New member
מתי יספקו את הציוד?

ציוד נייד חדש בדרך ???
שימו לב לקישור הבא:
מתי יספקו את הציוד?
בכתבה נאמר שהקרונות והקטרים האלה דרושים בטווח כמעט מיידי. זה אומר שייספקו אותם בשנים הקרובות ורק התשלום יתפרס ל 11 שנים? זה טוב, אבל זה אומר גם שכבר עכשיו צריך לדאוג להזמנות נוספות בשביל הקווים לירושלים, כרמיאל, עפולה, באר שבע דרך עיירות פיתוח וכו'

עדיין לא ידוע כלום בוודאות.

מתי יספקו את הציוד?
בכתבה נאמר שהקרונות והקטרים האלה דרושים בטווח כמעט מיידי. זה אומר שייספקו אותם בשנים הקרובות ורק התשלום יתפרס ל 11 שנים? זה טוב, אבל זה אומר גם שכבר עכשיו צריך לדאוג להזמנות נוספות בשביל הקווים לירושלים, כרמיאל, עפולה, באר שבע דרך עיירות פיתוח וכו'
עדיין לא ידוע כלום בוודאות.

אם לא היו שובתים - היה מתקיים טקס

אם לא היו שובתים
אם לא היו שובתים מצב ברכבת היה יכול להיות יותר טוב
אם לא היו שובתים - היה מתקיים טקס
חנוכה רשמי של תחנת הוד-השרון - כפ"ס היום בחצות היום. הטקס כמובן נדחה לימים טובים יותר.

??? יתכן שכן ויתכן שלא??? אני מעריך

למה נדמה לי שהאוצר ישים מקלות
בגלגלים של התכנית הזו?
וזאת רק הערכה שאם יגיעו להסדר עם הרכבת והפיכתה לחברה ממשלתית, אזי יוזרמו הכספים ואם לא יגיעו להסדר, הרכבת יכולה לשכוח מ- 119 קרונות סינגל, 57 קרונות דאבל ושישה-עשר קטרים ?? יום נפלא יהוושע ! שלך כתמיד, אביתר.

zman188

New member
האם קרונות הסינגל דק יהיו מהסוג

וזאת רק הערכה שאם יגיעו להסדר עם הרכבת והפיכתה לחברה ממשלתית, אזי יוזרמו הכספים ואם לא יגיעו להסדר, הרכבת יכולה לשכוח מ- 119 קרונות סינגל, 57 קרונות דאבל ושישה-עשר קטרים ?? יום נפלא יהוושע ! שלך כתמיד, אביתר.
שכבר נמצא בשירות?

ככל הנראה זהים לחלוטין.

שכבר נמצא בשירות?
ככל הנראה זהים לחלוטין.
מקור בכיר ברכבת שאת שמו אין לגלות (שביתה, שביתה !!) מסר שמספרייהם לא יחלו בסדרת ה- 301 כמו קודמיהם. הם אמורים להיות ממוספרים: 701 - 830 בחלוקה שעדיין לא ברורה לי מספיק.

david80

Member
זהים לחלוטין??? לא תודה!!!

ככל הנראה זהים לחלוטין.
מקור בכיר ברכבת שאת שמו אין לגלות (שביתה, שביתה !!) מסר שמספרייהם לא יחלו בסדרת ה- 301 כמו קודמיהם. הם אמורים להיות ממוספרים: 701 - 830 בחלוקה שעדיין לא ברורה לי מספיק.
זהים לחלוטין??? לא תודה!!!
רוצה שינוי בעיקר בסגנון הריהוט הפנימי בקרונות ולהרגיש קצת כמו בחו"ל!

מצב
הנושא נעול.
למעלה