צו ראשון - האמת

010386

New member
צו ראשון - האמת

אוקיי חברים, ישבתי והפעלתי את הבלאק בוקס (כן הראש.. הוא שחור מרוב העשן לא כי אני תמני). בקיצר הגעתי למסקנה שצו ראשון זאת בצעם בדיקה אם אתה יכל לזיין או לא. בואו ואני ישווה וידגים לכם כל חלק בבדיקות. התאמת נתונים - באים, מתיישבים ליד הבודקת ומאימים נותנים.. שלב זה נועד כדי למיין אותכם לקבבוצת זיון אפשרית על פי הרמה שלכם (גיל, מין, מעמד, מוצא וכו'). על פי הנתונים שיתקבלו שם אתם תכנסו לקבוצת הזיון שלכם. מבחנים פסיכוטכניים - המבחנים האלה באים לראות את הרמה השכלית שלכם ובעצם באים לבדוק איך אתם תתפקדו במיטה ולאיזה רמה של תנוחות תגיעו (המבחן עם הצורות התלת-מימדיות וכו'). בדיקות רפואיות - בדיוקות רפואיות, פשוטו כמשמעו. הרופאים בודקים את כושר התפקוד המיני שלכם ובודקים אם איבר המין כשיר לפעוצה מבצעית (זיון במושגי צבא). כמו כן, הם גם בודקים את הצינורות (לחלקינו זה צינור). הכל צריך לעבוד כמו מכונה משומנת. ראיון אישי - פה המראיינת באה לבדוק את רמת המוטבציה שלכם לזיין בצבא. לאות אם תחזרו על אותן תנוחות כל הזמן וכדומה. הראיון האישי בעיקרון בא להכיר אותכם מזוית טיפה אחרת. זהו בעיקרון היום של הצו הראשון. כולכם חושבים שזה בדיקות רגילות שמתטרתן לשבץ אותכם בצבא אבל אתם טועים. אני יודע שעברתי פה על ב"ש אבל זהו.. כמה אפשר לסבול יותר את הענן השחור שמרחף מעל הראש של כולנו. הגיע הזמן לאמת וזאת כל האמת לאמיתה - הסיפור המלא. מקווה שעזרתי למישהו עם השאלה הגדולה מכל - מה יהיה בצו הראשון ?

Bad bull

New member
אין גבול לשעמום האא???

לא יודע אם הצו הראשון בודק אם אתה יכול לזיין, אבל אתה לפחות, על ידי הצבא כבר נדפקת..
בצחוק, אל תיקח את זה קשה (ושלא ייקפצו עליי פה כל מיני אנשים)

010386

New member
חחחחח

איפה אחי... הייתי דפוק מאז ומתמיד.. והשעמום באמת מגיע פה לשיאים חדשים.. אני מזה שמח שענית.. עכשיו לפחות יש עם מי לדבר.. קמתי ב11 היום ואני לא עייף בגרוש.. נראה לי אני יהיה ער עד הבוקר ואז למאנייק (בית ספר...)

למעלה