צו חדש בנושא הגירה/ויזות עבודה

debby12

New member
מנהל
סקטור אחד שמושפע ישירות זה סוכנויות האו-פריות

ששלחו מייל לפיו החל מרגע זה - אין הגעה של אופריות חדשות יען כי הן מגיעות על ויזת J-1. זו לא הפעם הראשונה במשבר החורונה הזה שבה אני מברכת על גורלי הטוב שבנותי כבר אינן פעוטות-פיציות

vinney

Well-known member
לפי הבנתי מחזיקי הויזות הם בסדר. מי שאין לו ויזה בבעיה

דהיינו מי שכבר בארה"ב והויזה שלו פגה תוקף - לא יכול לצאת יותר ולבקר משפחה, מי שמחוץ לארה"ב ו"מחכה לסטיקר" (מחכה למדבקת ויזה בדרכון) - לא יקבל אותה. &nbsp יש מישהי אצלנו בעבודה שנסעה לסין לחגי דצמבר כדי לבקר משפחה ולהוציא ויזה חדשה. היא עדיין בסין, והיא עכשיו תקועה שם עד סוף השנה לפחות בגלל הצו הזה. מה שבתורו יגרור כנראה את ביטול הH1B שלה בכלל כי הוא מתבטל אחרי שיוצאים מארה"ב לשנה, והיא תצטרך להתחיל את כל התהליך מחדש, אם בכלל תצליח. בינתיים יש לה דברים בדירה פה (לא יודע מה קורה עם זה, היא אני מניח כבר הפסיקה לשלם שכירות), עבודה שהיא איכשהו עדיין מצליחה לבצע מרחוק אבל לא ברור לכמה זמן זה ימשיך, ועתיד לא ברור לגמרי. &nbsp אמריקאים שיחליפו אותה? בחודשיים האחרונים ניסיתי לגייס מישהו לצוות שלי לתפקיד דומה, אמריקאי יחיד מכ20 מועמדים שניגש נפסל על הסף כי הוא לא מתאים לדרישות הכי בסיסיות של התפקיד (אפס נסיון בשפת התכנות בה אנחנו עובדים, ואני מחפש מוביל טכני, לא מתלמד צעיר).

למעלה