"צופי ערוץ 20 מתקוממים על עריכה לטובת איילה ו

"צופי ערוץ 20 מתקוממים על עריכה לטובת איילה ו

סוף סוף פותחים את הפה בתקשורת תראו מי שצופים בערוץ 20 מתקוממים בשבועות האחרונים על העדפתם הבולטת שניתנת לסער ואיילה בשיקולי העריכה של "האח הגדול". הצביעות של איילה, האלימות של סער כלפיה – אלה נותרים, משום מה, על שולחן העריכה. כמו זוג אתרוגים קטנים, מובילים אותם אנשי ההפקה בכיוון הגמר. בכל כוחם מנסים אנשי "האח הגדול" להחיות את האהבה בבית. כי אין כוח קנייה חזק יותר מזה של האהבה, שהפכה למניע מספר אחת לפתוח את הארנק ולסמס. אנחנו אוהבים לדבר על אהבה, אנחנו אוהבים לעשות סקס ולקרוא לו אהבה, אנחנו אוהבים לבצע פעולות שונות, ולטעון שהן בשם האהבה. אנחנו לא אוהבים שנאה, למשל, ובכל זאת שונאים לא מעט; אף אחד עוד לא הודה שפעל בשם השנאה, למרות שגם זה קורה; ובכלל – שנאה איננה מנוע טוב לאסאמאסים כמו רומנטיקה. לסיפור האהבה (זילות של המונח, אבל מילא) של סער ואיילה היו בינתיים לא מעט מורווחים, כולל שניהם, שהקהל בחר להשאיר אותם עד כה למרות נוכחותם הבלתי נסבלת, ההפקה כמובן, שלה שילמנו לא מעט כדי להשאיר את זוג האוהבים בבית, ואפילו בולבולון, שאולי זכתה לאחת הפאדיחות העצומות שיש לעולם המודרני להציע, אבל לפחות זכתה להוביל קמפיין שיער כלשהו (וזה הכי הרבה שהאישה המודרנית רשאית לשאוף אליו). מי הפסידה? אולי האהבה עצמה, שהוכיחה שוב שמה שנשאר לנו ממנה זה בעיקר הדיבור על החיפוש אחריה בתוכניות ריאליטי. (איילה פנייבסקי) ההמשך - http://www.mouse.co.il/CM.television_articles_item,797,209,45722,.aspx

כולה צורת דיבור, אבל ללא ספק מאמש אני בטוחה ש

שיש לה שם קשרים עמוקים היא פשוט כאילו הודתה בזה במו פיה.... "אני יודעת בבטחון מלא" אמרה לאלירז והוא שתק נוכח ההתעקשות שלה שהיא יודעת היטב מידע פנימי

GILA42

New member
לפי דעתי אין לה שום אח שם פשוט הילה אמרה לה

שאלירז חזק בחוץ ,היא לא עיוורת ולא חרשת,היא הבינה כבר ממזמן שאלירז חזק בחוץ מהדחה המדומה עד לקריאות בחוץ.... לכן היא אמרה לו בבטחון מלא שהוא נשאר כך דעתי בכל אופן

Sימה2

New member
ובאמצע הלילה סער אמר לאיילה, בואי נבקש

את "האח" שלך, חזר על זה מספר פעמים ואיילה ענתה... איפוא עכשיו יביאו את "האח" שלי . ההפקה יכולה להיתבייש שיש לדיירת בבית קשרים עם "האחים" בבית.

bamba38

New member
פולניה,נראה לי שאלירז קלט אותה על מה שאמרה

כי הוא אמר לאלין שכל האח הגדול זה בולשיט אחד גדול והכל בלוף הוא מרגיש מדהים כל דבר המתוק שלנו

katam

New member
עונה שלישית יש להם רייטינג חד ספרתי

גם גמר בלי אלין יפיל אותם אבל הם לא מביניםאת זה . אלין בזכות הגוף שלה מביאה את הצעירים ובזכות יופי הפמימי שלה מפתחים כמוני רגשות אמאהים כלפיה. את הצעירים לא מענינים גואל, פותנה וסער

Daria83

New member
../images/Emo140.gifאלירז ואלין לגמר, כי הם נכנסו לנו ל ../images/Emo23.gif

rina 1985

New member
שנים לא נראה כ"כ הרבה טוב לב ויושרה אצל מתמוד

בריאליטי כמו אצל אלירז - הוא מייצג פשטות, ענווה, ערכיות וכבוד לזולת וההוכחות: ערכיות - הוא כ"כ פגוע מארז כי הוא מאמין שאם אוהבים מישהו שאוהבים אז אי אפשר להסתכל לו בעינייםולהעמידו להדחה - הכל צריך להיות פתוח כמו שהוא עם סער ואיילה (הם יודעים שהם לא אוהבים 1 את ה2) ענווה - כי למרות הצעקות וההדחה הפיקטיבית הוא מת מפחד מההדחה כי הוא יודע לתת קרדיט ליתר המועמדים "אין לי סיכוי מול 2 יפייפיות כאלה" "אני לא יכול לנצח סיפור אהבה לא משנה כמה הוא מזוייף" - האם זה מה שאנחנו רוצים ללמד את דור העתיד שיופי זה הכל בחיים וכדי להתקדם בחיים תשכבי אם מי שיביא אותך הכי רחוק (ראו איילה) כבוד לזולת - הו ימני בדעותיו אך עדיין נתן לעדנה לבטא את דעותיה ובניגוד ליתר הדיירים הוא התייחס לארז תמיד כשווה בין שווים ודיבר אליו בגובה העיניים ולא כמו לילד מפגר כמו שהיתר עשו. תמיד דיבר לאלין גם כשווה בין שווים ולא כמו לילדה קטנה כמו שהיתר עושים פשטות - אלירז הוא אנחנו - הוא צריך לעבוד כדי ללמוד לא לכולם יש הורים שיממנו אותם, בחור מהפריפרייה שחווה עליות וחווה מורדות בחיים כי כמו רובנו הוא לא נולד עם כפית זהב בפה............. ואם אלו לא ערכים שאתם מאמינים בהם אז כנראה שזה הזמן לארוז את המזוודות............

katam

New member
ברור שכך

אנשים לא פסיכים . אני כבר רק מתעדכנת כאן את התוכנית אני לא רואה . חשבתי לסמאס אבל למה ????????? כל פעם מבקשים תרומות בתור אס אמ אסים מה שחשבתי לסמס בסוף התחרות אני אתן תרומה. את העונה הבאה אני בכלל לא אתחיל לראות ואותו דבר גם כוכב נולד . הם יכולים רק להאשים את עצמם במה שקרה

הגר331

New member
טוב מאד

כי כתבה משקפת בדיוק מה שאני חשה, זילזול בי כצופה בערוץ 20

Doda da da

New member
הסיבות לתמוך באלירז ואלין

אלירז: צנוע, מציאותי, מפעיל שיקול דעת, מגן על חבריו, עוזר במצוקה, , מורד למען צדק, יוזם, חרוץ, אנושי, סמכותי, כריזמטי , אכפתי, אמין, שיטתי, מחושב, מאורגן, שכלתני, ממוקד, בעל ערכים, בעל יכולת אנליטית- כשר ניתוח - יכולת להבין אחרים - יכולת להבחין בהזדמנויות - יכולת להתמודד במצבים בלתי נעימים, מצחיק, מתוק וגם חתיך ויפה אלין לא רק שספקה שיחות מקסימות, היא גם עמדה בכבוד בוויכוחים מול מעיין, יוסף, סער, תומר ואיילה, ארז ופותנה היא מבחינה במהירות בכל המניעים הסמויים או הניסיונות לתמרן אותה ופועלת על מנת לנטרל אותם אלין מאושרת, מקסימה, מצחיקה, עדינה , רגישה ביותר לסובבים אותה, היא סלחנית ונטולת יומרה!! היא ראוייה להשתאות על היושר הפנימי הנדיר שלה ועל רוחב ליבה. כל כולה טוהר

למעלה