צופה מאוכזב......

צופה מאוכזב......

אהלן חבר'ה.... זינה ואני.... זה סיפור אהבה.... כמו ילדה בכיתי שצלבו אותה ואת גבריאל ויצא לי גם לבכות לפני, מה אני יגיד? הלוחמות האלו נכנסו ללב, אפילו שזאת רק סידרה:) ואחרי כל המעקבים בזמנו הרחוק מאוד...... לפני כמה שנים... הייתי בצבא, היה המון בלאגאן וזמן הטלויזיה שלי נגמר, מהגדוד לשטח ומהשטח לגדוד, יצא לי יום אחד לראות בסטאר וורלד את הסצנה הסופית שבה זינה וגבריאל נפרדות אבל לא ידעתי כל כך מה קורה... מאז עבר לו הזמן ותפסתי את הצ'קרום בערוץ 5 כמעט בכל זמן אפשרי, בסוף נכנעתי והשגתי את כל העונה החמישית והשישית.... רק היום הגעתי לפרק האחרון (מצחיק שהנה, גם אתם בארץ הגעתם לפרק האחרון, אני בחול היום, לא בארץ.. ) ומרוב דמעות נרטב הסדין:) ולא רק דמעות, גם נדלקתי מהנשיקה:) סתאאם... אבל טכלס, אני לא חושב שאפשר לשים שום סדרה בעולם הזה באותו סקאלה של זינה, זה לא "חברים" וזה לא שום דבר אחר, זה שני בנות, דמויות, שנשארות לך בראש(והנה אני איתן מהפרק הראשון שראיתי ועברו מאז כמה שנים טובות)... אז בהתייחס לכותרת, אני מאוכזב, מאוכזב כי לא ידעתי שככה עצוב זה יגמר, אבל חייב להגיד, שלא יכלתי לחשוב על סוף מדהים וחזק יותר בעצמי, לכל אורך הסידרה, הם הפתיעו מחדש כל פעם ועשו דברים מדהימים והשחקניות האלו, ובעיקר לוסי, משהו שקשה להאמין עד כמה היא חזקה, אז היה שלום זינה וגבריאל, ומי יתן ועוד יבוא פרק איחוד:)

למעלה