צופה בפורום כבר הרבה זמן

תנסי אותי

את יודעת כמה פעמים ביום אני שומע את הקריאה "חמור" לכיווני ?

יערית 1

New member
יפה מהפנטת בדיוק חשבתי על זה

ולך, חמור או חמור ברוך בואך

ח מ ו ר

New member
../images/Emo45.gif ../images/Emo9.gif תודה לכולם

תודה לכולם על קבלת הפנים המקסימה. מקווה שזה לא עד כדי כך חמור, שחמור כמוני לא בטוח אם הוא בחולם או בשורוק. חושב שעניתי לך. הבנתי שהשאלה הכי נדושה פה זה אם מישהו כבר חטף פתח. די להתפלפלויות. מתגעגע אליה, מתגעגע מאוד. גם לחמור יש לב

טיה40

New member
אתה הניק השני בזמן האחרון

שמתגעגע אליה. מה זה אליה? למישהי? לסיטואציה?

טיה40

New member
המצב חמור.....

כן, מה? למישהי ספציפית ולסיטואציה איתה? או לסיטואציה באופן עקרוני ומחפש את הספציפית?

ח מ ו ר

New member
כן, אני לפחות הניק השני שמתגעגע

כן, אני לפחות הניק השני שמתגעגע בפורום הזה, ראיתי פה הרבה געגועים טרום כניסתי ואני מזדהה. כן, זו מישהי ספציפית והסיטואציה איתה, מחפש אותה כמו ההיא שמחפשת מהשיר של קלינשטיין, תפוחים ותמרים, בעצם אולי לא ככה אבל מתגעגע. גם את מזדהה, מתגעגעת? או שאת

ח מ ו ר

New member
אז כלום

אז כלום. תעשי מה שבא לך. לי מתחשק לכתוב על זה פה. אפילו שעכשיו אני כבר לא יודע מה בדיוק. יכול כמעט להזכר בריח שלה, בטעם שלה. נדלק מזה ואז מתגעגע ונכבה.

nabu

New member
לא

יכול להתאפק (למרות שזה כבר שחוק ונדוש): בְּשַׂר-חֲמוֹרִים בְּשָׂרָם, וְזִרְמַת סוּסִים זִרְמָתָם (יחזקאל כ"ג 20). הכל בידידות. כבוד.

ח מ ו ר

New member
קצת לא מבין

קצת לא מבין איפה פה הכבוד והידידות. מאוד מקווה שלא עשית השוואות, אתה גם עדיין לא מכיר אותי. אני לעומתך קצת מכיר אותך ומאוד אוהב ומעריך את פרשות השבוע שלך, שנתחיל שוב וברגל ימין? זה לינץ' באישה ליברלית שמתואר שם, אם אני מבין נכון.

למעלה