צומת סירקין ---> קניון איילון?

שרשור הכוונה ומודיעין 18/12
שלום, ניסיתי לחפש בפורום אבל לצערי החיפוש לא עובד לי, אז אני נאלצת לשאול, ברשותכם: איזה קו מגיע מצומת סירקין הכי קרוב לקניון איילון ברמת-גן?

אוי ואבוי לי!

שלום, ניסיתי לחפש בפורום אבל לצערי החיפוש לא עובד לי, אז אני נאלצת לשאול, ברשותכם: איזה קו מגיע מצומת סירקין הכי קרוב לקניון איילון ברמת-גן?
אוי ואבוי לי!
הייתי בטוחה ששירשרתי, סליחה!

קו 292 של דן, אבל הוא לא עוצר בצומת סירקין

קו 292 של דן, אבל הוא לא עוצר בצומת סירקין
אלא הכי קרוב לך יהיה בדרך מנחם בגין 21, ליד הקניון הקטן. הליכה לשם לא צריכה לקחת יותר מ-5-7 דקות אם יודעים איך ללכת. הולכים מצומת סירקין דרומה על דרך ירושלים, וברמזור הראשון (שצמוד לצד האחורי של הקניון), יש לחתוך לכיוון הדר גנים, ורואים את התחנה כבר משם. תסתכלי בגוגל מאפ או במפה אחרת להבין על מה אני מדבר קו 292 הוא האופציה הטובה והמהירה ביותר, הוא באמת מהיר, והוא הקו היחיד שלא מצריך החלפות. ניתן לחילופין גם לנסוע מצומת סירקין עם אחד הקווים: 97,98,92 עד מנחם בגין, שם לחצות את הכביש ולחכות ל-292. (אם יש רב קו וכרטיסיה או ערך צבור ההחלפה לא תעלה כסף).

רוזהלי

New member
צומת סירקין לקניון איילון

קו 92 מגיע.

cwen

New member
אבל כשממליצים על קו 92

קו 92 מגיע.
אבל כשממליצים על קו 92
צריך להזכיר שהוא עושה בדרך מסע להכרת פתח תקווה ובני ברק. הוא לא מיועד לנסיעה לכל הדרך, אלא לתיירים שרוצים לראות כמה שיותר וממש נהנים לנסוע באוטובוס בבני ברק.

רוזהלי

New member
מצומת סירקין לקניון איילון

אבל כשממליצים על קו 92
צריך להזכיר שהוא עושה בדרך מסע להכרת פתח תקווה ובני ברק. הוא לא מיועד לנסיעה לכל הדרך, אלא לתיירים שרוצים לראות כמה שיותר וממש נהנים לנסוע באוטובוס בבני ברק.
אין שום דרך אחרת שתמשך פחות זמן מאשר בקו 92. ללכת לאוטובוס אחר, לחכות ולעבור לקו שני זה לא יותר מהיר.

cwen

New member
זה לא יתכן

אין שום דרך אחרת שתמשך פחות זמן מאשר בקו 92. ללכת לאוטובוס אחר, לחכות ולעבור לקו שני זה לא יותר מהיר.
זה לא יתכן
נסעתי פעם אחת ב 92. הוא עושה בפתח תקווה ובני ברק סיבובים איומים. זה היה מזעזע. הוא מיועד לאנשים שצריכים לאיזורים שבהם הוא מסתובב, או מהם לתחנות הקצה. הוא לא מיועד לאנשים שנוסעים מקצה אחד לשני.

לא רק ש-92 מאוד איטי בפתח תקווה, גם בבני ברק

לא רק ש-92 מאוד איטי בפתח תקווה, גם בבני ברק
הוא איטי, יש לו יותר תחנות מ-292 והמסלול שלו יותר ארוך. ואם אני לא טועה 292 הוא להורדה בלבד בבני ברק כך שכבר הוא יותר מהיר. להמליץ על 92 זה ממש עוול. בשעות השפל הנסיעה עלולה לקחת שעה וחצי, ובשעות השיא יותר.

למעלה