צומי, כי מותר לי.

Me¥tal

New member
צומי, כי מותר לי.

שלום בנותיי. :) התגעגעתן? אני כרגע בעיצומו של קורס הכתבים של גלי צה"ל, אחרי חודש של סיוט-טירונות ולפני ההחלטות המכריעות בנוגע לתפקיד שיתנו לי. הקורס מדהים. אמנם יושבים על התחת במשך 13 שעות ביממה ולומדים, ואז מגיעים הביתה וצריכים לבצע משימות בית, ואז את מוצאת את עצמך מתקשרת לעיתונאים וסלבריטיז ב- 10 בלילה, מנסחת טקסטים ב-11, קוראת מאמרים ב-1 בלילה וקמה בחמש ללמוד את העיתון היומי כדי להצליח בבוחן האקטואליה. אבל כיף, מעשיר, מהנה. אני לומדת כל כך הרבה דברים חדשים ופוגשת אנשים כל כך נפלאים.. מחייכת לאילנה דיין ויונית לוי, מצטיינת (תהיו גאות!) בשיעורי הלשון של אבשלום קור, לומדת על כל מיני דברים שתמיד רציתי ללמוד ולדעת.. כיף לי.
הא. וקיבלתי מאה בבגרות בפיזיקה ואני נורא גאה בעצמי.
וזהו. מה קורה אתכן?

LimiMimi

New member
קודם כל, כל הכבוד על פיזיקה. ../images/Emo9.gif

יפה לך. ממש. זה נשמע ממש טוב
כל העבודה משתלמת בסופו של דבר הא? וואו. עכשיו את תהיי סלבריטאית בעצמך. [?] זה נשמע ככ כיף. בהצלחה.

jenngirl

New member
מיטללל ../images/Emo9.gif../images/Emo82.gif

אני שמחה שטוב לך ואת עושה מה שרצית בצבא [: יפה על הציון מתגעגעת אלייך |:
בהצלחה בהמשך :)

jenngirl

New member
אה כן ועוד משהו[:../images/Emo82.gif

תמיד בגלגל"צ כשהשדרן מדבר ואומר את השם שלו:"שלום,איתכם הדס אהרון" אז אני חושבת לעצמי, מתי אני אשמע:"שלום,איתכם מיטל אופיר"
או שזה לא מה שאת אמורה לעשות? :p

Me¥tal

New member
זה לא. סביר להניח שזה יהיה:

"כתבתנו, מיטל אופיר, מדווחת מהשטח". או: "את התוכנית הפיקה מיטל אופיר".

מיטל:)

שמחה לראות אותך פה:) שיהיה לך בהצלחה בקורס:) ושמרי על עצמך שם! כל הכבוד על ה-100

ThE uVa

New member
../images/Emo13.gif../images/Emo60.gif

שמחה שנחמד לך וכלהכבוד על ה100 ודרך אגב, כשתהי סלבריטאית וזה, אל תשכחי מאיפה באת, כן? [??!!??!?1.!?!?!.!!?!]

Shusho

New member
סלבריטי בהתהוות שכמוך

המון בהצלחה לך
נשמע ממש חלום לעשות מה שאת עושה, אני כל כך רוצה גם... והמון מזל טוב על ה100, את מלכה!

Shusho

New member
איך מגיעים לזה? ../images/Emo3.gif

חתיכת דרך, ואת עוד שידרת בגיל 14. (אני חושבת שאתעלק על המורה לתיאטרון השנה עד שיצא לי מזה משהו)

Me¥tal

New member
אני לא שידרתי בגיל 14. ../images/Emo13.gif

אני התחלתי לכתוב במעריב לנוער בגיל 15. אבל הם בכלל לא מחפשים נסיון. הם מחפשים ידע כללי. אם את רוצה מספיק להגיע - זה אפשרי. להתחיל לקרוא עיתונים וספרים, להרחיב את הידע הכללי שלך ולחכות לצו ראשון.

Mooa-Numi

New member
היי היי גם אני רוצה.

מאוד. (ובכלל, עיתנאות לנוער שהיא לא מעריב לנוער, יש? אנה לקחה את כל מה שנשאר)

Me¥tal

New member
יש.

אני ממליצה בחום על "וואלה!זון". חופש העבודה והביטוי שם הוא פשוט מדהים. יש שם הרבה כתבות שטחיות.. אבל לא יורים בך אם את מבקשת לעשות משהו קצת יותר רציני.

e l u l a

New member
מיטללללללל!!../images/Emo153.gif

שווה לךךךך..!!1 שמחה שאת נהנת..
ו..תמשיכי להכנס לפה

e l u l a

New member
אהה ו../images/Emo26.gif../images/Emo153.gif

עם איזה מפורסמים את מדברת.?
נווו זה מעניין!!!

Me¥tal

New member
בעיקר עם עיתונאים...

אבל יש מצב שאני אדבר עם עוד בהמשך. לא יודעת, לא כל כך מתרגשת מהם..

למעלה