צום קל וגמר חתימה טובה לכל חברי הפורום!

צום קל וגמר חתימה טובה לכל חברי הפורום!

ובעצם לכל ישראל... נקווה שהשנה הצום יעבור מהר ושיעבור לכם בהנאה ובכיף.. וכמובן,אני רוצה להתנצל בפני כל אחד ואחת מכןם ומכן אם פגעתי או העלבתי או עשיתי משהו שלא כשורה.. אני מצטערת,גמר חתימה טובה לכולם! שלי

always be me mc

New member
מצטרפת לאיחולים../images/Emo45.gif

שיהיה לכולנו צום קל, גמר חתימה טובה
והרבה הרבה בהצלחה לא רק ביום הזה אלא בכלל בכל השנה
אה וכמובן סליחה לכל חברי הפורום אם לא הייתי מספיק מתחשבת, לא הייתי מספיק נחמדה, אם רבתי, התווכחתי, העלבתי או נתתי לכם תחושה שאי אפשר לפנות אלי לעזרה

always be me mc

New member
חח שלי תהיי לי בריאה

כל כך קשה לפתוח שרשור חדש לכבוד חג חדש?
וחג שמח גם לך

אני רואה שאת ונטלי פתחתן

בסגנון חדש-שלי כותבת גל מגיבה ונטלי מאשרת.חח
את האמת לא פתחתי שרשור חדש כי ראיתי שזה לא כך הגיבו וחבל לפתוח עוד שרשור בשביל תגובה אחת..או שלא
חג שמח לכן..ולכולם

always be me mc

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

טוב את יודעת זה תמיד יפה להתחיל באופנה חדשה
ושמעי זה לא נורא אם את פותחת הודעה חדשה וקצת מגיבים כי תמיד אפשר לשרשר את זה לאוף טופיק או לנושא אחר
ובהחלט שיהיה לכולנו חג שמח

חח..אז מה איתך מה את עושה בחג?

הייתי מדברת איתך מחוץ לפורום הבעיה היא שהטכנאי לא מוכן לבוא,אני מקווה שאולי פיבי תוכל לחזות מתי הוא יבוא(יש מצב שאת נותנת לי את הטלפון שלה
חח..)

always be me mc

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

מה אתם יודעים? יש פה עוד חכמולוגית
וחכי שניה אני מתקשרת ליוצרים של מכושפות כדי שיתנו לי תמספר
המ וברצינות? לא הרבה עושה: אתמול קישטתי סוכה, אכלתי בה והיה נחמד, היום כמו מה שנשאר מאתמול הקדשתי לשרשור הזה ואח"כ נראה לי אראה אחד מהסרטים שלי או את ה-DVD החדש עם לורה
טום
וקריס
(יענו סמולוויל עונה 7) מה איתך?

יפה...

הזכרת לי את העונה השביעית,מענין מה עם לורה תחזור לעונה השמינית.. ספוילר לסמולוויל עונה שמינית
את האמת גל,אני מורידה את העונה השמינית ואני חייבת להודות שאין מה להשוות בנתים בין העונה השביעית לשמינית,איך זה שלאנה לקחה רק הופעת אורח
הרסו הכול.. זאת רק דעתי או גם דעתך
אני גם קישטתי,אכלתי,למדתי,ואתמול בלילה ראיתי סדרה שהייתה פעם בAXN על טבעי הורדתי את העונה השניה וראיתי את זה,אני חייבת להודות שזה ממש ממש מענין,מפחיד אבל מענין.. וזהו..בכללי,אני מקווה שיצא לי לבלות כי אני לא מרגישה ממש טוב אבל נחיה ונראה.. אני מקווה שמותר לכתוב פה את זה,אם לא אני אפסיק

always be me mc

New member
ל../images/Emo58.gifמולוויל

אומנם אני לא רואה את העונה השמינית אבל אני מאמינה לך, זה לא אותו הדבר בלי כל הדמויות המוכרות והאהובות. ומה זאת אומרת איך? קריסטין רוצה לעבור הלאה מהסדרה הנמרחת הזאת ובאמת אפשר להאשים אותה? אי אפשר אני שמחה שלפחות היא הסכימה להופיע ב-5 פרקים כדי לתת סיום לדמות שלה
המ ולורה תחזור לעונה השמינית אבל רק לפרק אחד(מה שמבאס
) אבל מה כבר אפשר לעשות? הם לא רוצים אז שלא ירצו אבל אני לא צופה בסדרה בלי פרקים עם קריסטין או לורה אלא אם כן זה פרק סיום הסדרה! חח ואיך אני שמחה שאני לא צריכה ללמוד
עם זאת אני מקווה שלא היה לך קשה מדי ושנהנית בסוכה והכל
המ ועל טבעי? טוב תהני לך. אין לי מה לומר על הסדרה הזאת
ונראה לי שבסדר לכתוב פה כי זה שרשור חג אבל אולי כדאי לפתוח אוף טופיק? ככה יהיה יותר מסודר לא?

אמ..איך שבא לך..

אני מפחדת לפתוח,יש לי קלסטורפוביה חדשה קוראים לה מפחדת לעשות צעד.חח
ח
סמולוויל: אני בשוק שאת לא רואה..ואת האמת את לא מפסידה!!-לפחות לדעתי.. אני מבינה את הרצון שלה להתקדם אבל יש מצב שזאת העונה האחרונה ולדעתי הסיום הטוב ביותר הוא קלאנה ולא קלויס... זה כאילו 7 עונות חיכינו סתם,בסוף הם לא יהיו ביחד..חבל
בכל אופן ,אני מקווה להוריד את הפרקים שלאנה תחזור גם אם זה לחמישה פרקים או לפרק אחד.. וזהו בכללי,את האמת אני מודה שאחרי הפרקים האחרונים(אולי אני שופטת מוקדם מידי)אין על מכושפות!!.. א-י-ן ע-ל מ-כ-ו-ש-פ-ו-ת
..חח שיהיה לך המשך חג שמח,ואם מישהו יפתח שרשור
אני בהחלט אתחיל לחפור.חח

always be me mc

New member
חח הפחד מובן../images/Emo3.gif../images/Emo58.gif

ודווקא זה לא צריך להיות מזעזע שהפסקתי לראות כי אומנם התחלתי לראות בגלל סופרמן אבל המשכתי בגלל קלאנה ובלי קלאנה(וקארה רייט?) זה בלתי נסבל בשבילי אז.. זהו לבינתיים אבל את פרקים 8,10,11,12,13,14 אני בטוח אראה
ואני מסכימה איתך שחבל לא להישאר לסוף אבל מי יודע אם זו העונה האחרונה, המפיקים החדשים מקשקשים שהם רוצים עונה 9 ואם הדבר יתברר כנכון ותהיה עונה כזו אז אני שמחה שהיא יצאה מהסדרה ופרשה ככה בשיא כי כמה אפשר? ותאמיני לי שגם אני עצובה שאין קלאנה(ואני עצובה כן?) אבל זה עדיף מאשר שתהיה שם במשך 22 פרקים כשאין לה חשק בכלל. אז במקרה זה אני מעדיפה תחמש פרקים שכמוך גם אני אעשה ואראה. והמ אני לא רואה עונה 8 אז אני לא יכולה להגיד אם את טועה או לא, שופטת מוקדם מדי זה כן אבל טועה או לא אני לא יכולה לומר
מה שכן עלי להודות שעם כל אהבתי ל'מכושפות', 'סמולוויל' היא באמת בליגה אחרת מבחינת צילום, תאורה וכו' וכו' ולכן ל'סמולוויל' תמיד תהיה לה מקום בלב שלי (ובאוסף ה-DVD
) וחג שמח גם לך נשמה
נראה כבר מה יהיה עם שרשור אוף, אם נצטרך אני אפתח

למעלה