צוות אוויר -> ירפ"א א

HaVocMan

New member
צוות אוויר -> ירפ"א א

שלום לכולם, זה הדיון הראשון שלי בפורום :) הבעיה היא כזאת: עברתי את מבדקי צוות אוויר ב 8.2 ועדיין לא קיבלתי את הזימון לירפ"א א, זה נורמאלי? כי אמרו שם שנקבל אותו תוך כמה ימים...

מניסיוני האישי....

יתכן והם איבדו את התיק שלך....כדי שתתקשר ותברר אני חיכיתי חודשיים כדי להגיע לירפ"א ב' מאחר והתיק של מבדקי צוות אוויר אבד... וגם חיכיתי חודש וחצי עד שהתשובה של ירפ"א ב' הגיעה מאחר והרופא שתיפל בתיק החליט שהוא לוקח חופשה... עיצתי אליך תתקשר לברר...

TALASL

New member
אני אישית

עשיתי ב1 בפברואר וקיבלתי לפני בערך שבוע זימון לירפא ככה שזה אמור להגיע כל יום או שבאמת נאבד התיק.. אין לך מה להיות לחוץ כי בטוח תקבל מתישהו

HaVocMan

New member
אני מקווה

שזה יגיע בימים הקרובים, אם לא, אני אתקשר... דרך אגב, לא יודע מה אתכם אבל ממש נהנתי מהמבחנים וממה שהיה בינהם. קיבלתי מהזאת שעושה את מבחן הקורדינציה פחית כי שברתי את השיא של כל החברה מהיום שלי (52 שניות)

Ziskind

New member
אצלי זה היה...

לי הודיעו בטלפון על זה שסיימתי ירפ"א א' את הזימון לירפ"א א' השאירו לי על המזכירה אלקטרונית ואת הזימון לגיבוש ראיתי ביום שישי, כשחזרתי מהגיבוש ככה ילידי דצמבר, אחרונים בהכל !

נצל"ש

חבר שלי היה במבדקי צ"א סיים את כל המבחנים ונשבר לו הזין מלחכות והוא הלך הביתה , לאחר מכאן התקשרו וביקשו ממנו לחזור הוא תירץ להם וביקש בדואר או בטלפון , הם התקשרו אליו נתנו לו תאריך חדש ואמרו לבוא ב8וחצי , יש מצב שהוא עושה הכל מהתחלה?

למעלה