צהרים עכשיו ולא בזין שלי לבשל..

ben 911

New member
צהרים עכשיו ולא בזין שלי לבשל..../images/Emo4.gif

אני חושב שסנדוויץ עושה היטב את המלאכה. על פרוסת לחם שיפון מניחים בעדינות. פרוסת כתף בקר מעושן מטובל חריף. פרוסת עגבניה אדומה ועסיסית. פרוסת חס וחסה. פרוסת חציל מטוגנת בשמן זית משובח. היות וכל החיים אנחנו מנסים להרטיב.. אז גם כאן אני אוהב להרטיב עם ממרח סנדוויץ.. הפעם את שתי פרוסות השיפון. בתיאבון.

בן....אני מתחילה לרייר...

אפילו שמתי כבר מפית מסביב לצאוור ככה שלא יטפטף לי מן השמן המשובח על חלוקי הלבן...נו.....איפוא סנדוויץ...אחלה ארוחה... בהשוואה לדיקטים שאני נאלצת לאכול..

ben 911

New member
ערד', לו היית גרה בשכנות אלי...

היית עכשיו מושיטה יד דרך הגזוזטרה של המרפסת. הייתי מניח על כף ידך את הסנדוויץ הנל.. והיית מפסיקה לרייר.
אני רק חייב להוסיף ולספר.. שלו היית גרה בשכנות אלי... הייתי מטפס באמצע הלילה מאותה מרפסת ממש, ו.... ו....ההמשך ברור, לא
זה לא מה שאתם חושבים...
התכוונתי ל-

נו ברור לא??אממה?? אני לא שותה קפה בלילה

בעצם אני לא שותה קפה בכלל..מקסימום היית מצטרף אלינו לגלידה של קרמסימו ..משו..משו..

ben 911

New member
"מצטרף אלינו"? מי זה אלינו? ../images/Emo10.gif

ערדניקית..אם את מתכוונת במקרה לסיירת מפכ"ל מיל. ... אז דעי לך שאני לא אוהב ואינני סובל "הפרעות"
דבר ראשון אני זורקותו מהמרפסת (אני גר בקומה 8) שישן הלילה עם החתולים.
אז איפה היינו?
קרימיסימו אמרת?

למה??למה אין שוויון בעולם?

שנה שלמה אני על סף ייבוש...אף מחזר לא מחזר אל פיתחי...ופתאום..דווקא עכשיו כולם נזכרים בי....

בן....אתה מזה לא פייר...

שנה וחצי אתה מייחל שאמצע מישהו שיגאל אותך מנוחכותי....הכנת כבר חליפת פייאים לכבוד חתונתי..רק שתיפטר ממני סוף סוף...ועד שמצאתי מישו שמוכן להיות איתי..אתה רוצה לזרוק לי אותו מהחלון????ככה ???

ben 911

New member
ערד', אני נוקט פסיכולוגיה הפוכה. ../images/Emo9.gif

מערים לך קשיים כדי שהקשר הנוכחי שלך רק יפרח וישגשג.

שקרנית...תגידי שהתמונה של הסדנוויץ לא פיתתה

אותך..ממי..את משלנו..רק איזכור של אוכל אנחנו מתחילים לרייר...

האמת ?

עד שעוררת את תשומת ליבי בכלל לא שמתי לב שיש פה תמונה של הסנדוויץ, אבל האיזכור של חציל מטוגן גרם לי לתכנן על איזה חתיכה או שתיים (או עשרה) של חציל שאטגן לי כשאגיע הביתה
יאמי חציל. הסנדוויץ לא יירר אותי משו עכשיו נראה תמונה של ה...שלו ונבדוק מה יותר מיירר

אני פשוט חולה על חצילים...בחורף ,בקיץ ,בסתיו

ובאביב, בעמידה, בשכיבה,פרקדן, אלכסון, בשינה, ביקיצה...עשית לי חשק לחצילים גם...

לא רוצה להיות רעה אבל ....

אצלי בטוסט אובן התבשלו להם כרעיים ,שטובלו בתבלין גריל כמון ושמן זית עוף טרי שקניתי היום בקניות ונכנס יש לתנור ,הכרעיים זהובים וטעימים וליד מונח גזר שתבשל עם פרסה וקישואים , זה בשלתי אתמות , השאריות של הירק שהיה בבית וחיכה לי היום שאחזור מהקניות לארוחת צהרים טעימה ודיאטית ואני אוכלת צהרחיים בלי לחם , לחם בא רק בערב בארוחת ערב

לפניכם מזנון לשירות עצמי ,מה תקחו ? ולמה?

1. סנדוויץ כמו שהכין בן עם חזה עוף מעושן 2 סנדוויץ מושקע עם כתף בקר מעושן 3 סנדוויץ עם שניציאל מושקע 4, קערה עם סלט חסה אגוזים וגזר מגורד 5. פשטידה אישית עם פטריות ו/או קישואים (פרווה) 6, עוף בתנור מטובל ועשוי עם סלט ירקות ערבי איך הייתם מרכיבים ארוחה מהמנות הנ"ל ומה אתם הייתם בוחרים ?

הייתי מעדיפה שיכינו לי

אמבט עם מים פושרים ושמנים ארמותרפיים לשקוע במים ולתת לגוף להרגע היום זה היה מרתון מהבוקר, לעשות קניות ומשלוח ולהגיע הביתה לשטוף היטב את הירקות לקלוף את הקליפה לחתוך את הירקות לארגן בשקית להקפאה ואז להניח במקפיא שכבר ראיתי את תחתית המגירה שלו למעשה מאז פסח לא עשיתי קניה גדולה של ירקות תמיד קניתי מעט , ורק את הדברים דחופים והפעם בגלל השבועות הבאתי ירקות מיוחדים ותודה לאל המשימה הסתיימה , הכך במקרר ובמקפיא ואני אוטוטו פורשת לישון , מחר צריך לבשל לשבת

גיורא16

New member
אוכל קדימה אוכל

השמרנות תהרוג אותי.....חשבתי לתומי על סטייק אנטריקוט מיושן (מדיום) עם בצל ועגבניה שארחו לו לחברה על הגריל. בשביל הבריאות כוס קברנה סובניון של עמק האלה 2003.

למעלה