צהרים טובים
פותרי השאלות

dardara

New member
צהרים טובים ../images/Emo24.gifפותרי השאלות

כל הכבוד לשואלת וכל הכבוד לפותרים להגיד את האמת ? אין לי כוח לחשוב אפילו עיפה ,סחוטה חורתי הרגע מהעבודה על תקחו זאת כתלונה או קיטור כי אני לא מתלוננת כךך וכלל להיפך שמחה ומאושרת אבל לחשוב ?באמת אין לי כוחות
אז המשך אחר צהרים נעימים לכולנו

<חיבוק>

תנוחי קמעא ותאגרי כוחות תשובי לכאן והחכימיני בתובנות חשוב שהגוף והמוח יחיו באיזון האכלת כבר? הזהרי מרזון בפעם האחרונה ששמעתי על סחיטה זה היה דוקא מכיוון הכביסה מה עבר עלייך היום? שתפי אותנו זה יעזור (לנו לפחות)

dardara

New member
דרור../images/Emo141.gif

נחתי קמעה (אהבתי את המילה) המאת הראש היה מפוצץ כשמדברים כל היום והמקרים הם מקרים קשים ,בעיות מורכבות של מצווקה ולפעמים גם של חוסר אונים של אנשים קשי יום עם בעיות סוציו אקונומיות קשות . פשוט חוזרים הביתה מותשים נפשית אבל אחרי מנוחה קצרה ,הכל מתישר ומאזן וחוזרים למסלול אחר של עניני בית וכאלה. אז המשך ערב נהדר יפה רגוע שלו וטוב

חחח

היה ניסיון לתקן את הקמעא שלי
שמח שעכשיו את רגועה יותר ונינוחה יותר. זה נחמד להפגש עם אנשים אבל לפני היציאה לעבודה, הניחי את הלב בבית ותאספי אותו כשאת חוזרת. זה כבד מדיי לקחת אותו איתך לעבודה.

dardara

New member
זה לא פשוט ../images/Emo23.gif

ללכת בלי לב לעבודה זה לא פשוט ,להגיד אני לא מזדהה זה לא פשוט להיות קר וחסר רגש האמן אחרי עשרים שנה ויותר שאתה לכאורה אמור להגיד אני לא לוקח ללב זה עדין לא עובד..........
מתרגלים מקבלים ואף מתמודדים וזורמים הלאה כי אלה החיים

star43

New member
כפרה דרדרושה../images/Emo24.gif

אני מציעה שתלכי בלי הראש.. ככה לא יכאב לך

star43

New member
אנא עארף דרור../images/Emo4.gif

אולי בדיוק כמו ללכת בלי הלב... שתשאיר את כולה בבית ...הכי טוב

dardara

New member
מתוקה של סטארוש ../images/Emo24.gif

שאגלה לך בלי מה אני הולכת לעבודה?.........
כי עם ראש אני תמיד אלך ועם לב תמיד אהיה אבל אפשר להוריד דברים אחרים ,חחחחחחחחחח
חחחחח

לחש האש

New member
דרדרה לא יכולה ללכת בלי ה../images/Emo23.gif

אם היא תשאיר את הלב בבית. היא תצטרך להישאר בבית. דרדרה כולה

dardara

New member
לחש ../images/Emo140.gif

מה זה ? שנינו נשארנו כאן לבד יחד עם ה
שכניראה עד סוף ימי יהיה איתי תביא לכאן
וכבר מוכן לו ה
ולזה קוראים לחש ,שויון חחחחחחחחחחחחח

dardara

New member
דרור../images/Emo140.gif

מה פתאום להשאר לבד.. ראית איך הגעת במהירות רק ראית שניים לבד וכבר הצטרפת.........חחחחחחחח וזאת היתה הכונה וקוראים לזה הפווך על הפוך בלי נס כמובן

dardara

New member
דרור ../images/Emo140.gif

מה הפוך ? ומה הרגיל ? התכונת ל
לחש היה אומר שזאת שאלת "תם"...................חחחחחח

dardara

New member
דורר../images/Emo140.gifחחחחחחח

אתה "ילד טוב" אני לא מכירה אבל אולי לחש מכיר שאל אותי כי לי במאת אין מושג......................

למעלה