צהרים טובים לכולם\ן...

צהרים טובים לכולם\ן...../images/Emo42.gif../images/Emo178.gif../images/Emo175.gif

החלטתי לפתוח את כניסתי היום בספור חמוד ואפילו מצחיק מעט, מקווה שתאהבו. **************************** רופא כפרי אחד הוזעק לביתה של אשה שכרעה ללדת. היא גרה בפאתי הכפר, ובביתה לא היה חשמל. כשהגיע הרופא אל הבית, היו בו רק האשה היולדת ובנה בן החמש. מאחר ולא יכול היה הרופא ליילד אותה בחושך, ומאחר ולא היה שם אף אחד אחר לעזור לו, הוא נאלץ לבקש את עזרתו של הבן שיעמוד ויחזיק פנס כדי להאיר לו את השטח. האשה לחצה ונשפה ושוב לחצה, והתינוק הגיח לעולם. תפס אותו הרופא כמקובל בשתי רגליו והיכה אותו קלות על ישבנו כדי שיתחיל לבכות. מיד פצח הילוד בבכי הראשון שלו. טיפל הרופא בכל מה שצריך, וכשווידא ששלום לאם ולבן, פנה ללכת. בטרם עזב, ליטף את הילד בן החמש על ראשו והודה לו על שעזר לו עם הפנס. "נו, ומה את חושב על האח הקטן שיש לך עכשיו?" שאל הרופא את הילד. ענה לו הילד: "אני חושב שאתה צריך להכות אותו עוד קצת על הטוסיק, כמו שעשית לו כשהוצאת אותו. הוא לא היה צריך לזחול לשם פנימה בכלל! מגיע לו עונש..!"
ילדים, מקור שמחתינו, אף אד לא יכול עליהם...חחחחחח

הנה עוד משהו אבל הפעם על נשים../images/Emo68.gif

לפני שתתחילו לקרוא שתו קצת
להפיג את החום וה
..אז קדימה.. ********************* יום אחד חזר הבעל לאחר מספר שעות דיג, והלך לחטוף תנומה. למרות שלא הכירה את האגם, החליטה אשתו לקחת את הסירה ולנסות לדוג בעצמה. היא התרחקה מרחק סביר מהחוף, הטילה את החכה למים וישבה לקרוא בספר החביב עליה. עד מהרה התקרבה לעברה סירה ובה השריף, אשר גחן לעברה וקרא: "בוקר טוב, גברת, מה את עושה?" השיבה האשה: "קוראת את הספר שלי, מה, זה לא ברור לך?" "את נמצאת באזור אסור לדיג", אמר לה השריף.. "אבל שריף", ענתה האשה, "אני לא דגה, אינך רואה זאת?" ענה לה השריף: "כן, אבל יש לך את כל הציוד הדרוש לדיג. אאלץ לקחת אותך אתי לתחנה ולקנוס אותך". "אם תעשה זאת" אמרה האשה בשלווה, "אאלץ להתלונן נגדך על נסיון אונס." נדהם השריף: "אבל אפילו לא נגעתי בך!" "נכון, זו אמת" ענתה האשה, "אבל יש לך את כל הציוד הדרוש לכך..." מוסר השכל: לעולם אין להתווכח עם אשה שיודעת לקרוא...
איפה הנשים כאן?? מה דעתכן??...

מלאך39

New member
אף פעם לא הבנתי....

אף פעם לא הבנתי למה אחרי שאנחנו גומרים... בעצם בשיא התשוקה אני מקבל מכות על הטוסיק.... עכשיו הבנתי

למעלה