צהריים טובים-תקראו ותפנימו.

צהריים טובים-תקראו ותפנימו.

הכל קרה ביום בהיר. כשהפורום הפך לצעיר. השירשורים, הדיונים, הסקרים המענינים. הפכו להודעות ממש על הפנים. אשדודית השנונה פתאום נעלמה. וכך שאר הוותיקים שהלכו בעקבותה. מיטל החכמה לפתע עזבה. את באק ומענטש לא רואים בסביבה. לאט אבל בטוח נכנסו החדשים. ילדים קטנים בתחילת החיים. הודעה על מקלחת שלא נסגרה. ועוד שאר שטויות ו"דברי חכמה". הרמה של הפורום ירדה פלאים. והגולשים הישנים כבר לא נהנים. זה מה שנהיה מפורום ברמה. כשנותנים לכל אהבל במה. כולי תקווה שהמצב השתנה. והפורום יהיה פורה ומהנה. שיהיה לכם יום מדהים. ותשדלו לקרוא ולהפנים. נ.ב. אני יודע שאני גם לא הגעתי עדיין לגיל 18 אבל בכל זמן שהותי כאן השתדלתי כמה שיכולתי להתאים את עצמי לרמה של הפורום. אבל עכשיו נוצר מצב שהחדשים גורמים לבוגרים להתאים את עצמם לרמה שלהם. לא באתי לפגוע באף אחד ולא להשמיץ אף אחד, באתי להשמיע את דעתי האישית ובטוחני בכך שיש פה אנשים שמסכימים איתי.

אני רואה שאתה

כמו כל הילדי כפות שנפגעים מכל דבר.תשמע זה היה בצחוק אל תבכה חמוד...דייי..אני אקרא לאמא אל תדאג...סתם אחי בזרימה.ואגב צריך קצת לעודד תפורום יאלה בין הזמנים צריך קצת לזרום אל תהיה כבד

אני רואה שאתה

כמו כל הילדי כפות שנפגעים מכל דבר.תשמע זה היה בצחוק אל תבכה חמוד...דייי..אני אקרא לאמא אל תדאג...סתם אחי בזרימה.ואגב צריך קצת לעודד תפורום יאלה בין הזמנים צריך קצת לזרום אל תהיה כבד

דבריך נכונים

במאת האחוזים. אבל אתה צריך לדעת. שזה לא נחשב לשפעת. לפעמים באה הרוח. ואל תהיה ככ קשוח. לדבר לצחוק להנות. לפעמים יכול רק לבנות. גם את דבריי תתבקש להפנים. במקום להיות כזה על הפנים.

למעלה